Skoči na vsebino

Petarde, pirotehnika


RHonda

Priporočene objave

Mausi......predlagam, da greva gledat......poznavalci trdijo, da je nadvse zanimiva......da full dogaja.......pokanje, vpitje, sirene......vzkliki navdušenja in ........brhke mladenke jih obmetavajo s spodnjim perilom.......mater, nekaj za naju!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITAT(andrejba @ 21 Dec 2008 @ 19:57) se vidim v tem postu =)

sam najbulse so pa doma narejene!! pakunga od cedevite, notr nabases aluminij v prahu in bronzo v prahu, das eno cicolino za injektor. Fejst mocno vse skupej zalepis s selotejpom. Mnozico nazenes ene 50m stran. Vpalis, teces, in pol samo en fajni sus in goba kot pr atomski bombi! Da ne omenim fleka ka ga pusti =)

če te nebi poznala bi ti še verjela... trance_26_nono.gifslap.gif

Kr verjemi, tole je res močna petarda!:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 let pozneje...
Ob 13. 12. 2018 ob 15:42, franc pravi:

Ma takega bi morali za jajca obesit, pa bi pol preverjal kako bo reagiral.

 

Ob 13. 12. 2018 ob 16:05, dr.looney pravi:

Rezultat permisivne vzgoje. Trpijo pa nedolžni ljudje in zivali. :mad:

Moj oče ,žal pokojni je bil slep od svojega 12 leta,....nobenga za jajca ubest....zavezat oči za en teden ...pa da vidmo.......pa si nej sam pomaga pa da vidmo a se mu bo zmešal  al ?????

Dr.looney...danes ni več vzgoje nikakršne mularija je prepuščena sami sebi......na netu nekdo filozofira o 8 letniku in telefonu,češ da ga nima ......danes ima fon že skoraj vsak ki gre v prvi razred....potem se pa sprašujemo o vzgoji......vzgaja ja jih preko telefona....in kakšna je vzgoja??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!