Skoči na vsebino

WinMX


Priporočene objave

Mene pri WinMX moti ena stvar ... in to je oni "Win" spredaj :twisted: :twisted: :twisted: Drgac pa, sem poskusal kaj snet v Win32 OSu s tem, pa nisem dobil niti bita, morda je izbircen in ni hotel nic vedeti o IP maskaradi ...

edonkey/kazaa preverjeno delujeta, ampak se mi ne ljubi vec s tem ukvarjati. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kaj pa naj bi bilo z WinMx-om men dela cist vredu , sam tole z kazaa morm pa se jaz pogledat , se nisem vidu baje pa da je uredu :D stvar...bomo vidl.. :shock: ..

lp, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men kazaa ni preveč všeč, sam v sili hudič še muhe papca.

Drgač je pa tudi veliko irc-kanalov/serverjev, ki so posvečeni predvsem takim izmenjavam ( irc.newnet.net #wareziso)

Edini problem je, da so gromozanske čakalne vrste in da imajo navadno samo novotarije, potem jih pa umaknejo iz prometa. Je pa 100% (dosedajje blo vse kar sm potegnu točno to, kar sm želeu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Men pa hudič še kr ne dela:ko ga štartam,neki cajta mele,pol pa napiše stopped in je konc?! :shock: :evil: Se da kej nardit??? :?: Thanks!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo...

Kaj kdo ve, kaj se je zgodilo z winmx-om? Kaj je morda dozivel isto usodo kot napster?In ali ve kdo za kaj podobnega

meni dela in odkar je v sluzbi ADSL je tudi ze skoraj 3 Gb MP3 uspesno prenesel :P 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je to doldajanje MP3jev malce minilo zaradi počasnega tele kabla.

Drugače uporabljam tanov WinMX.

Pa vi veste da to ni legalno, s tem ropamo uboge glasbenike kot so Metallica, Madona, in podobne reveže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je to doldajanje MP3jev malce minilo zaradi počasnega tele kabla.

Drugače uporabljam tanov WinMX.

Pa vi veste da to ni legalno, s tem ropamo uboge glasbenike kot so Metallica, Madona, in podobne reveže.

Ja, bodo ubogi glasbeniki morali jest samo suhi kruh pa vodo. :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!