Skoči na vsebino

streetmate 25/45


Calibr3

Priporočene objave

alloraa..XD

razmišlau sem malo, pa sem se odločiu da bi kupiu streetmate ker pač, ne da se mi več bežat pred policajčki aneXD, čeprou še vedno mislim da automatiki, pa ostAli staromodniki še vedno bol sekajo kot novi modeli...

uglaunm, jz bi kupu streetmate 25 ker je pač dovoljen brez izpita pa ostalega zajebavanja vred.

zdej pa...kko bi ga predelau?

mislim da je zgrajen na ist princip ko revival, in z tem pridejo blokade...

v airboxu, izpušna cev, zobnik

v airboxu je una spužvica ( odstranim) , al nvm kko se ji reče...auzpuh pač menjm, zobnik tudi

drug karborator itk.

ampak...zdej pride kit...

kateri kit bi pasal na njega?, upam da lahko prlimate kako stran, pa še kako predelavo, katero bi mogu narest.

če sem se kje zmotiu, me lahko popravite tko da bom vedeu. hvala vnaprej L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...tenx...sam še neki... pri streetmate 25, kolko bi šlo z usemi temi predelavami?, sprašujem zato ker me zanima koliko bi šlo, in z tem če se mi ga splača kupit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wouu...pravkar najdu neko spletno stran na kateri mislim da so bolši deli za predelavo kot v sloveniji...

na žalost...je DOJČ XD-nemška-.-

pustiu sem kar na mestu za kite, zdej pa vas prosim za ponovno mnenje...kateri je bolši...

tis od airsala, al tist od parmakita?

http://mopshop.de/shop/index.php?cat0=441&...41ae8d3ce140b80

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Mene pa zanima, kateri izpuh naj nabavim za streetmate 25? Nabavil bom še kit, katerega priporočate? Bi se ta parmakit, kot ga je Xzibit omenil dobro obnesel? Res se nič ne spoznam na motorje, tako da bi bil zelo vesel, če bi mi kdo pomagal. Žal nimam izpita, tako, da bom kupil le 25 kubičnega, smo le dosegli dogovor s starši :) Res bi bil zelo hvaležen za kakršenkoli nasvet glede predelave, torej kateri izpuh, kateri kit, pa še kak majhen nasvet.

Mogoče kdo pozna koga iz okolice Idrije, Logatca, ki bi znal opraviti predelavo tega motorja, ker doma nismo ravno mehaniki?

Hvala!

lp

Popravljeno . Popravil jonathan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotovil sem, da imam streetmate agregat a55(uau, ugotovitev leta!). A izpuha za a55 ne dobim, kje bi lahko kaj takega kupil?? RES BI BIL ZELO HVALEŽEN ZA KAKRŠNOKOLI POMOČ!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!