Skoči na vsebino

vodno hlajenje pri scuuterjih


KKYYMMCCOO

Priporočene objave

lp.sem nov lastnik maxi skuterja kymco xciting 500,zanima me če ima skuter v motorju antifriz,ker ga imam zunaj

pod nadstreškom.

klical sem na kymco servis pa mi niso znali povedat,nevem pa tudi kje je raztezna posoda :unsure:

sem nov na tem področju saj sem skuter kupil včeraj

prosim če mi lahko kdo da kakšen odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp.sem nov lastnik maxi skuterja kymco xciting 500,zanima me če ima skuter v motorju antifriz,ker ga imam zunaj

pod nadstreškom.

klical sem na kymco servis pa mi niso znali povedat,nevem pa tudi kje je raztezna posoda :unsure:

sem nov na tem področju saj sem skuter kupil včeraj

prosim če mi lahko kdo da kakšen odgovor

Ojla,

Glede na to, da si kupil NOV skuter, imaš sigurno zraven podrobna navodila ( nekakšno knjižico ) o tvojem skuterju. Tam mora biti vse podrobno napisano....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hvala,sem že našel kje je raztezna posoda,slovenska navodila so bolj slaba,zato sem poiskal v ang.verziji. :headbang:

kakšne so pa kaj vaše izkušnje z xcitingom 500 ??? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo,

Ni me treba vikat, sva verjetno nekje istih let....Osebno sem bolj usmerjen na motorna kolesa in ne na skuterje, tako, da ti bol težko povem kaj več. Želim ti veliko srečnih in varnih kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalno da ima antifriz, saj mora bit, če ne zaradi nizkih temperatur pa zaradi mazanja vodne pumpe (antifriz je malo masten), drugače pa poglej v ekspanzijsko posodo, če je zeleno, modro, rdeče,..... potem je zraven antifriz, če pa je čisto prozorno potem ga ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
ja hvala,sem že našel kje je raztezna posoda,slovenska navodila so bolj slaba,zato sem poiskal v ang.verziji. :headbang:

kakšne so pa kaj vaše izkušnje z xcitingom 500 ??? :unsure:

Poglej malo tule Moj maxiscooter, boš našel kar nekaj "voznikov" excitinga, ki ti bodo z veseljem pomagali :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!