Skoči na vsebino

moto oprema za skuterje


andrej1979

Priporočene objave

kdo mi lahko pove/priporoča kakšno čelado,čevlje ali kombinezon naj si kupim za skuter aprilia atlantis 500. nekaj sem že gledal za čelade pa me zanima kje bi se dalo najugodneje kupiti preklopno čelado z notranjim senčilom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo mi lahko pove/priporoča kakšno čelado,čevlje ali kombinezon naj si kupim za skuter aprilia atlantis 500. nekaj sem že gledal za čelade pa me zanima kje bi se dalo najugodneje kupiti preklopno čelado z notranjim senčilom.

Vse odgovore o opremi boš našel tule: motosvet: oprema.

Drugače pa na skuterjih ne vozimo v kombinezonih. čelade ne gledati samo po ceni, pojdi in jih preizkusi ter se nato odloči. Pokliči v Velenje (Compaco) za Nolana ali v LJ (TC Motoshop) za Schuberta, mogoče še imajo kakšen lanski model.

Drugače pa se "oglasi" kaj v tej temi: Moj maxiscooter, ti bo kdo dal kakšen nasvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezen del je čelada (integralna)in jakna (ponavadi tekstilna) z CE ščitniki(komolci, ramena), kakšna višja obutev (da pokrije gleženj) včasih vozim z bulerji in pa mogoče celo dragging jeans namesto kavbojk. Pa kakšne tanjše rokavice usnjene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če se da glih kej dost kolenčkat z DNAjko :P

js sm mel cordura hlače in jakno pa rokavice da te ne zebe v roke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če se da glih kej dost kolenčkat z DNAjko :P

js sm mel cordura hlače in jakno pa rokavice da te ne zebe v roke :D

Poglei si mali na titubeju :rolleyes: Sej je že sam oblika taprava :evilgrin: Le varijo serje zraven :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!