Skoči na vsebino

Kako pridobiti nazaj prijateljstvo


Killroy

Priporočene objave

Dan

Mam en problem.Pred časom sm spoznal neko punco.Mal sva se pogovarjala,mal zafrkavala itd.Klicala oziroma dopisovala sva se skorej vsak dan.Pol mi pa ona enkrat pošle sporočil,da ma tega dost.Da sm prov faca,ampak ne ve,kaj hočem od nje in nej ji ne pišem več.Prov,jest ji nism pisal več in sem zadevo poskušal pozabiti.Samo jo nisem mogel,zato me zanima,kaj nej zdaj storim.Če ma kdo kakšen pameten predlog,kar na dan z njim.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne ve,kaj hočem od nje in nej ji ne pišem več.Prov,...

Napiš/povej kaj hočeš od nje pa Gasaaaaa .... :wink: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3P :!: - poklici, povabi ven, polozi,.....pol pa se odloci kako naprej :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan  

Mam en problem.Pred časom sm spoznal neko punco.Mal sva se pogovarjala,mal zafrkavala itd.Klicala oziroma dopisovala sva se skorej vsak dan.Pol mi pa ona enkrat pošle sporočil,da ma tega dost.Da sm prov faca,ampak ne ve,kaj hočem od nje in nej ji ne pišem več.Prov,jest ji nism pisal več in sem zadevo poskušal pozabiti.Samo jo nisem mogel,zato me zanima,kaj nej zdaj storim.Če ma kdo kakšen pameten predlog,kar na dan z njim.

LP

Poišči si drugo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: vceraj sem imel priloznost na TV gledati kekeca III ......... :lol:

Jest sem tudi včeraj gledal Kekca. Namenoma. :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar ti je povedala je v bistvu v lep paket zavito "Stari saj si kar obetal ampak si dolgočasen 100 na uro." (brez zamere)

Zdaj ti je edino zdravilo "šok terapija"... naredi si plan in jo preseneti z nečim, kar od tebe nikoli ne bi pričakovala... nekaj norega... recimo povabi jo nekam kamor je sicer nebi... recimo na tenis ("partner mi je zbolel pa sem mislil...." ali pa plezat. Potem jo pa pusti nekaj časa razmišljat...ne je takoj z SMSsi zasipat, ker postane stvar boring.... predvsem pa ji ob primerni priložnosti povej da je ona v bistvu to kar si vedno iskal in da bolj sorodne duše verjetno ne boš nikoli našel in želiš zato preživeti ostanek svojega življenja z njo ( v bistvu lepo zavito "Stara mene tako razganja, da če s tebe nič ne bo,si bom pa plačal eno.")

good hunting...... Gujo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem ji moraš znova obuditi zanimanje in pa vsaditi občutek, kaj je izgubila in zamudila.

Pa še mislit si ne sme, da ti je za njo ne vem koliko.

Ker ena gre, druga pride, kot lokalni avtobus pač.

Mal sem naložil, ampak v grobem je to to.

Pa veliko sreče.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga bionda, si že kdaj slišala o različnem pomenu besed? Torej zakaj ne še en krog? BTW: lahko noč.

PEPE

Se ponižno opravičujem :!:

Naslov teme sem si čist narobe razložila! On hoče met prijateljico in ne punco!!!

V tekstu pa razumem, da hoče imeti več kot prijateljstvo! Ona pa noče, nič noče met z njim!

Ja,.... grem pod tuš, da se mi ne bo kaj vžgalo!

Pa 76% tistih, ki je odgovarjalo na to temo bi moral tud, ker so mim udarl!

VeRonika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: vceraj sem imel priloznost na TV gledati kekeca III ......... :lol:

Jest sem tudi včeraj gledal Kekca. Namenoma. :twisted: :lol:

jst tudt :multi: :smilecolros:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!