Skoči na vsebino

Psiholoski "presek"....


Ice

Priporočene objave

Bom probala ne, hvala Gregs!!

Uživaj!! Še zame malo, ko boš divjal po dalmaciji, pa pazi se magistralke, ker je cisto v kurcu!!

Previdno v ovinke!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Uživaj!! Še zame malo, ko boš divjal po dalmaciji, pa pazi se magistralke, ker je cisto v kurcu!! Previdno v ovinke!!

Bom, obljubim. Ovinki bodo pa malo pocasnejsi, ker grem na dopust in se mi ne bo nikamor mudilo.

Zdaj pa res - LOGOUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

draga legendarna carica pupica,DEJ ZALET SE Z GLAVO ENKRAT FEJST V ZID,da bomo lahko potem "normalno" naprej smetili po forumu,ker postajas tezka s to tvojo demoraliziranostjo.si prevec resna in sploh ne sprejemas vec hecov.

hehe, Ice....

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, Ice....

:lol:

Kaj se pa ti režiš ... če mene vprašaš, se lahko pridružiš Pupi ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :? :? In kje je fora :wacko: :wacko: :wacko:

Jest pa vem, kaj je Vale mislila... :kva2: :kva2: :kva2:

fora je v DEJ ZALET SE Z GLAVO ENKRAT FEJST V ZID,.... :slap:

Ups.... sem že tiho :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: Manu....lubica.......ni bila mišljena moja draga......po tanovem zagrizena rekreativna športnica Vale.....pač pa smisel teme.

Verjemi......sem se močno zaletaval v steno, da bi doživel čudežni preblisk......pa razen še nekajdnevnega glavobola drugega učinka ni bilo :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Zna bit EMŠO.....pa izginjanje sivih celic :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: Manu....lubica.......ni bila mišljena moja draga......po tanovem zagrizena rekreativna športnica Vale.....pač pa smisel teme.

Verjemi......sem se močno zaletaval v steno, da bi doživel čudežni preblisk......pa razen še nekajdnevnega glavobola drugega učinka ni bilo :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Zna bit EMŠO.....pa izginjanje sivih celic :blink:

Klimbra, dragi, pa saj NI bilo mišljeno, da se ti zalet v zid. :slap:

glej :

Ice : draga legendarna carica pupica,DEJ ZALET SE Z GLAVO ENKRAT FEJST V ZID,da bomo lahko potem "normalno" naprej smetili po forumu,ker postajas tezka s to tvojo demoraliziranostjo.si prevec resna in sploh ne sprejemas vec hecov.

Thundercat : he he , ice

Vale : Kaj se pa ti režiš ... če mene vprašaš, se lahko pridružiš Pupi ...

Ja? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja objava? In kaj je tam zanimivega? :hmm:

jah psihološki presek forumašev a ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Saj ko boš motoristka, boš mogoče kaj pametnega prebrala... :devil:

HMMM...takrat,ko me boš TI imel za mortoristko...bom vedela, da sem prolupala... :o

črede, jate :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takoj za tabo.... .)

Zelo težko izvedljivo oziroma nemogoče ... živiva namreč na povsem različnih planetih in na mojega verjemi, da te ne bi spustili, jaz pa za obiskat tvojega nimam neke motivacije :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot tvoje virtualno podjebavanje lahko izvedeva tudi najino virtualno zaletavanje v zid....brez da bi ti obiskala moj planet, kaj šele da bi jaz sploh poslušal o tvojem.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot tvoje virtualno podjebavanje lahko izvedeva tudi najino virtualno zaletavanje v zid....brez da bi ti obiskala moj planet, kaj šele da bi jaz sploh poslušal o tvojem.... .)

:grrr ne bo šlo ... ker imava različne vidike ... ti misliš oz. si želiš, da virtualno podjebavaš ... pri meni gre zgolj za virtualno zabavo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr ne bo šlo ... ker imava različne vidike ... ti misliš oz. si želiš, da virtualno podjebavaš ... pri meni gre zgolj za virtualno zabavo :grim

Jap.....virtualno......midva z Vale tut sexava.....virtualno seveda.....za mir na svetu :OK: :OK: :OK:

In jaz.....se tut virtualno......hudo zaletavam v stene.........čeprav....., da dobro pomislim.......ne zmeraj samo virtualno.......neki čudnih lukenj se je nabral na domačih stenah!!!!!!!

Vale.......a bo to od takrat, k si mi hotla neki dopovedat.......z argumenti svoje desne roke.......?????? :blink: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HMMM...takrat,ko me boš TI imel za mortoristko...bom vedela, da sem prolupala...

črede, jate

No, no, saj te nihče ne želi videti morto... ;) Je pa spet fina zabava, že precej časa nisi pokazala svojega preseka... :lol1: ...pa nisem vedel, da si postala ornitologinja... čestitam... :OK: Dodo in kivi... :lol1:

...Gregs has left the topic for good... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!