Skoči na vsebino

Psiholoski "presek"....


Ice

Priporočene objave

No, no, saj te nihče ne želi videti morto... ;) Je pa spet fina zabava, že precej časa nisi pokazala svojega preseka... :lol1: ...pa nisem vedel, da si postala ornitologinja... čestitam... :OK: Dodo in kivi... :lol1:

izumrli vrsti :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap.....virtualno......midva z Vale tut sexava.....virtualno seveda.....za mir na svetu :OK: :OK: :OK:

Ti z njo virtualno seksaš, jaz pa jem njene virtualne obroke. Njami :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no, saj te nihče ne želi videti morto... ;) Je pa spet fina zabava, že precej časa nisi pokazala svojega preseka... :lol1: ...pa nisem vedel, da si postala ornitologinja... čestitam... :OK: Dodo in kivi... :lol1:

...Gregs has left the topic for good... B)

Ti mene tudi žive in poskočne nisi videl...

A veš, da je Dadi daz sex simbol?...samooklicani seveda...toliko o temu kdo kaj je..in kdo bi kaj bil.

Kolko časa si po slovarju brskal, da si ornitologijo našel...a kako duhovito ost :yawn: na račun črede nisi našel ?

Kr pejt...tec (a moram v ang. napisat, a bo bolj kul izgledalo..pa še sončna očala si lohk nataknem?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) Klimbra , a mi lahko virtualno nekaj dostaviš, prosim? O:-)

Zanimiv, tale psihološki presek, zanimiv.... :hmm: Kot da bi naslov teme že sam po sebi nekaj izzival... :)

Zakaj v tej temi neznosno pogrešam Anubisa :? :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!