Skoči na vsebino

Šempeterski Borat


Rude Boy

Priporočene objave

V tej trgovini je pred leti bila meni bližnja oseba s sodelavkami.Osebno pa ne vidim nobenega vzroka,da bi si to zmislile!

Ne,ker ga tud ne rabim!Ker me to neki ne zanima in se mi ne zdi vredno mojega časa,da bi se poglobil v to!Kot se recimo v čem drugem kar "sva"smo"debatirali.Zanimivi so USA forumi...

Določene stvari me sicer malo motijo,kot me moti še marsikaj drugega.Pa kaj,zdaj!Tako je pač življenje!

No, mene zelo motijo takšni, ki jih kar tako motijo neki ljudje zato, ker so drugačni. Zato si še enkrat preberi tista dva člena Ustave in boš mogoče pogruntal, da ne ščitijo samo drugačnih pred tabo ampak tudi tebe pred mano :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mene zelo motijo takšni, ki jih kar tako motijo neki ljudje zato, ker so drugačni. Zato si še enkrat preberi tista dva člena Ustave in boš mogoče pogruntal, da ne ščitijo samo drugačnih pred tabo ampak tudi tebe pred mano :glare:

Damn ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mene zelo motijo takšni, ki jih kar tako motijo neki ljudje zato, ker so drugačni. Zato si še enkrat preberi tista dva člena Ustave in boš mogoče pogruntal, da ne ščitijo samo drugačnih pred tabo ampak tudi tebe pred mano :glare:

Se pravi te naš bivši...najbolj moti,ker se glede na tožbe ne strinja z nikomur????

Celo z rezultati računskih sodišč?Oziroma njihovo razlago in podatki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet nabijaš. Si že dobil dokaz, da imajo poslanci svojo štacuno!?

Ne, živali se ne sme klati, če ne izpolnjuješ zakonsko določenih pogojev. Če pa jih, lahko to počneš kjerkoli že imaš za to namenski in certificiran prostor. Pa imaš kak boljši dokaz od "kot se govori"? Lepo sem ti napisal, da bo vsak slovenski mesar za dovolj denarja delal halal, kosher ali kakršnokoli že meso.

Laboratorij pa imajo šole. Saj si verjetno opazil, da ima tudi RKC srednjo šolo, načrtuje pa še univerzo in vrtce. Torej vsem zabitežem (nacionalno, versko ali drugače zabitim) še enkrat prilagam:

7. člen Ustave RS

Država in verske skupnosti so ločene. Verske skupnosti so enakopravne; njihovo delovanje je svobodno.

14. člen Ustave RS

V Sloveniji so vsakomur zagotovljene enake človekove pravice in temeljne svoboščine, ne glede na narodnost, raso spol, jezik, vero, politično ali drugo prepričanje, gmotno stanje, rojstvo, izobrazbo, družbeni položaj ali katerokoli drugo osebno okoliščino.

Vsi so pred zakonom enaki.

Mater,ali si zaposlen na ustavnem sodišču?Potem se te je treba bati.

Ali si mogoče v odboru za izgradnjo laboratorija?Potem se te je treba bati še bolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater,ali si zaposlen na ustavnem sodišču?Potem se te je treba bati.

Ali si mogoče v odboru za izgradnjo laboratorija?Potem se te je treba bati še bolj.

Ali lahko vklopiš podnapise, da bo vsaj približno razumljivo, kaj te mori?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a pol u laboratoriju bojo bombe delal pa take fore? :krneki:

Seveda, to se je treba naučiti in znati delati, za razliko od ustvarjanja primata s karantanskim panterjem, katerega zna vsak narediti saj je za to že biologija poskrbela.

125 kubično vprašanje in enakovreden odgovor :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz..... :worship: :worship:

Vedno me impresioniraš s tvojo vztrajnostjo....imaš pa čas in potrpežljivost, svaka čast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a pol u laboratoriju bojo bombe delal pa take fore? :krneki:

Em, a za bombe rabiš dandanes laboratorij? Sem mislil, da sta Mercator in domača kuhinja čisto dovolj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri se se ucijo.......

in ne, bomb ne bodo delali v teh laboratorijih. nekaj veliko bolj donosnega se kuha tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z malo sreče (potrebna zaradi dopusta) se bom tud letos potikala po Makedoniji (seveda v dobri družbi) :yea1: :OK: :yea1:

M.

ich auch..

Ewo..

post-190-1232617924_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!