Skoči na vsebino

11. veleslalom motoristov Slovenije


Furioso

Priporočene objave

Za jutri je vse pripravljeno. Snega je dovolj, eni so si že kante nabrusili, vino se že kuha. Bogat srečolov smo skup spravili .... :naughty: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plavutke pa maska je obvezna.

Rabimo tudi akvalunge?

Kdor se dovolj "potrudi" lahko celo najde kako dlako v jajcu... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da smo Štajerci spet zapostavljeni. V Ljubljani dežuje že od jutra, pri pa še nič :whistle:

Upam, da ostane vsaj približno tako do štirih. Po kuhanem vinu pa se ne bomo več sekirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vse je bilo OK,  razen vremena......no, to je bila višja sila...upam, da nam bo vreme bolj naklonjeno drugo leto. Se vidimo drugo leto na 12.veleslalomu motoristov Slovenije..Aja, pa vse čestitke ekipi MS Totekov in MC Savinja..... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gigser, dobrota je sirota, kajne?? :naughty:  No od mene dobiš 5+ za umetniški vtis po zdnji koli skozi cilj..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen je bil pa sneg glede tempeture ?

deževalo pa ni nič

Glede temperature je bil beli, pa deževalo je, pa gravitacija je funkcionirala. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse pohvale MCM za odlično organiziran veleslalom in družabni večer od KTM Family :worship:

Hvala!

P.S. Nekaj kuhanega je še ostalo! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gigser, dobrota je sirota, kajne?? :naughty:  No od mene dobiš 5+ za umetniški vtis po zdnji koli skozi cilj..... :whistle:

Glavne dirke šele prihajajo! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he.....o tem sploh ne dvomim.....samo, da je pa še kuhano ostalo......ne moreš verjamit.... :slap: :eek:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa še nekaj utrinkov....P.S. Kinderwagen, ki te ti si bil??

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede temperature je bil beli, pa deževalo je, pa gravitacija je funkcionirala. :whistle:

Pri našem Rockyju celo malce preveč zavzeto ... ampak, kljub temu je akrobatsko rešil zadevo in prišel skozi cilj! In legendarna ekipa Totekov je bila - druga !!! :eek: :kva2: :OK: :yea1: :worship: !

Grunf, hvala za čestitke našim junakom. So imeli dobro podporo ... če ne že med samo tekmo, pa toliko bolj po njej, ob pitju kuhanega. :rolleyes:

Hvala!

P.S. Nekaj kuhanega je še ostalo! :whistle:

Kuhanega ostalo? Če pa smo ga pili ... in pili ... in pili ... :whistle: !

Čestitke za odlično organiziran dogodek! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pri meni prespi. Če bo dovolj pijan, mi bo itak skozi okno v dnevno sobo priletel... :whistle: :whistle:

No udeleženci ste bili zadovoljni z veleslalom ali ne?

Mogoče kakšni predlogi za drugo leto? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, če so te pa tak pohvalili, da še vsega kuhanega niso spili..... :naughty: šta se ti ustručavaš nešto kazat, jel, moj kinderwagenu??i

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več slik tukaj http://www.mcm.si/ (slike/2009/smučanje/veleslalom 7.2.2009, če pa kdo ima še kaj več slik, jih naj objavi tukaj ali da link do njih....

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=1630

Tukaj so moje... Sem pa dal CD z max velikostjo slik furiju tako da lahko date na mcm stran... Če se bo komu sploh dalo :).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=1630

Tukaj so moje... Sem pa dal CD z max velikostjo slik furiju tako da lahko date na mcm stran... Če se bo komu sploh dalo :) .

D.

Speeddragonu jih je treba dat in jih bo, upam, da z veseljem, spravil na mcm stran........Ti si pa lahko tvoje na naši strani tudi dol potegneš (v kolikor si jih nisi)..... Svaka vam čast fotografi...... :worship: :worship: Drugo leto bomo probali tudi kaj posnet, da bo malo bolj atraktivno oz. zopet vključit kakšen lokalni medij, da bo celotna zadeva tudi medijsko odmevna (kar je mcm v preteklosti že zelo uspešno počel)....mogoče tudi kak Motosvet prispevek ne bi bil odveč, skratka imamo leto dni časa, da zadevo izpeljemo še boljše......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!