Skoči na vsebino

PILKO - iščem posnetek


Priporočene objave

OOOOO legendarno. Lepi spomini. Mene se sicer nikjer ne vidi (še sreča), opazim pa kar nekaj znanih fac in klubskih bratov! Lep spomin :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..jaz sem se pa zapazil. Kar nasproti ata Gucija sem šotoril. Ja,...lepi spomini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 9 let pozneje...
pred 15 urami, motofrik pravi:

Letošnjega 26.6. bo 25 let.... :(

Daj še kaj napiši, ali pa kakšen link ali fotko prilepi, kot pojasnilo dogodka 26.6.1998...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, izibajker pravi:

Daj še kaj napiši, ali pa kakšen link ali fotko prilepi, kot pojasnilo dogodka 26.6.1998...

Bom prepustil komu, ki je bil na Zgagi tistega večera. Dejstvo pa je, da Pilko niti pod razno ni zaslužil takšnega konca....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah čas hitro leti...bil sem tam peš, ker sem doma zelo blizu...... sam, žena doma s sinom, ki še ni imel eno leto.....V-twin XRV750 doma v garaži, tisto leto se nisem navozil, odpeljal le okrog 800km, užival na drug način z dvema otrokoma in ženo doma :) .......na kraju tega dogodka je sedaj letališče, vsi, ki smo imeli kaj veze z dvokolesniki v Zasavju a i šire smo bil tam, bilo je......posebno, zafrkancije take za sedanje čase nepojmljive.........veliko alkota, nekateri tudi še kaj drugega....no domov sem prišel trezen......Pilko je bil moj sošolec v OŠ, z njim in njegovim nerazdružljivim kompom Rutko smo se včasih preganjali z mopedi, šraufali Tomose, ona dva strogo predelane v kao čoperje, menjali dele....bil je the special one....ni mu bilo dano, da bi se rodil in odrastel v urjeni družini kot nam,......po srednji poklicni je zavil na svoja pota in lutal,.... jaz pa na fax in v službo, videla sva se le občasno v mestu, takrat pa "ljega maš kej šudra za benz"  :)  se je kaj našlo..........ne spomnim se točno, mislim, da je bilo na tradicionalni Zasavski prvomajski budnici zjutraj, ko nas je bilo na kupu zjutraj veliko motoristov in med nami se je znašel tudi za takratne čase zelo dobro motoristično opremljen par srednjih let, stala sta ob motorju, Pilko pride zraven in ponudi gospe steklenico piva, ter prijazno "dej tastara spij en pir, da ti ne bo z gobca smrdel"  🤪 to je bil on.......zakaj je tako tragično končal, ne poznam ozadja, zagotovo si pa tega ni zaslužil.  RIP

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!