Skoči na vsebino

PILKO - iščem posnetek


Priporočene objave

Hvala, hvala, hvala. To mi delaj. Takoj sem se vrnil v tiste cajte. :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na FB je stran o Satans brothers. Zanimivo, človeka kar povrne v tisti čas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vidiš, kako smo Litijani negativno popularni... :unsure: Me je kar sram, da sem bajker iz Litije! Pa tako sem bil na motorizem njega dni ponosen!!

Ena hecna zgodba;

Njega dni mi je nek pijan motorist (na mestu) prevrnil Suzukija, mi ga poškodoval in še obljubil, da me bo nabunkal... :kva2::lol1: Pilko je dogodek videl in mi šel zaradi zavarovalnice za pričo. Bil je fer... Vzel je svinčnik, napisal izjavo in dejal:

"Tjab' bom pomagu, mat kurba lega, njaga pa ne bom zajebu'!"

Potem (ko je bil storilec trezen) smo šli pa vsi na p'jačo!"

Ja. Tako smo včasih reševali nesoglasja! :yes:

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je bil Pilko, -vedno in povsod je rad pomagal. In vedno, ko smo šli na kakšno srečanje, je v kovčku bil tudi pir ali dva za njega. Ja, je bil faca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOKUMENTAREC je tukaj. Part 2 pa pride v roku 2. ur.

sem si šele zdaj vzel čas in pogledal. hja tako je bili, čeprav verjetno to danes komu zgleda ko scene iz mad max-a ampak bilo je fajn. sem srečen da sem doživel ta čas slo scene :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moreš verjeti, kako se je vse skupaj skomercializiralo... Takrat smo se stalni udeleženci na srečanjih še poznali med sabo, zdaj ima že vsak drugi na vasi motor. Pa to ni nič slabega. Hvala bogu, da si ga lahko večkdo privošči.

Na srečanjih je bilo pa tako -četudi je bilo še tako dobro organizirano, hrana in pijača skoraj zastonj, srečanje ni bilo tisto ta pravo, dokler se ni pripeljal Pilko s klubom. Vsi smo komaj čakali, da v daljavi zaslišimo tisto značilno bobnenje odprtih izpuhov.... ''Satani gredo''' je šlo od ust do ust... Potem je pa zbor zaživel, prej nekako ne. In ko je bil res ta prave volje, je vzel svojo ustno harmoniko... Ali pa si je od skupine na odru izprosil kitaro, da je brenkal v času pavze. Se je že zgodilo, da smo skupino skoraj prosili, naj pusti Pilka da igra. Oni pa naj kar sedijo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se je potem z pilkotom zgodilo, v temi je pogreb omenjen?

Obstaja še kakšen dokumentarec, knjiga o začetkih moto scene pri nas. Bi bil zelo vesel, če bi lahko kdo še kaj napisal ali pa vsaj kak link prilimal, da se bomo lahko tudi mi kr dost mlajši vedeli kako je bilo v ˝starih časih˝!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko grmi, poglej v nebo...to se Pilko vozi s svojim bombnikom.... Hm, mislil sem napisati v nebesih.

Samo, sem pa pred časom gledal eno tako staro knjigo.., pa slike so bile notri. No, je bila slika Nebes: stare babe molijo, možje tudi nič kaj preveč nobel oblečeni delajo na polju...

Potem, na drugi strani pa slika Pekla: možje kartajo za mizo, polno pijače, napol nage lepotičke skačejo okoli, fajn toplo je... A, je Pilko že vedel, kako je treba dati ime klubu. :naughty:

No, aleksandergabriel.. glede pogreba. Na poti tja so nas ves čas ''spremljali'' policaji, malo naprej od Zidanega mosta so nas celo ustavili. V bistvu, zadnjega v koloni. Ko so videli, da tudi mi ustavljamo in hočemo obrniti, so ga kar spustili. Hudiča, a so mislili, da smo kaka rulja ali kaj...? Samo, bobnelo pa je, bobnelo, ko smo šli dol. To je bilo treba videti -z vseh strani so se zlivale reke bobnečih motorjev, da pospremijo Pilka na zadnjo pot. In potem, po pogrebu, smo se peljali še krog po Zasavju, kjer se je on vsak dan vozil.

Obstaja celo posebna izdaja Antene, njemu posvečena. Bom poskeniral sliko ali dve iz Mladine...

scan0002.jpgscan0003.jpg

  • Všeč mi je 5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Imam en CD s posnetki prvega moto zbora v Zasavju mislim da leta 1996 v Kotredežu in potem panoramska vožnja za savo kjer se Pilkotu odšteka. Vozi stoje na sedežu in podobne vragolije, pogovori s policisti itd. in nato še iz zbora 1997 ko je bila tudi poroka Kolmana in Nataše. Bom poiskal CD in poizkusil nekako Uploadati na youtube ali na kakšen drug server. Ne obljubim da bo hitro ampak bo.

LP

COSA a bi se mogoce dalo dobiti posnetke? ker na yahoo video jih ni vec. Lahko tudi po elektronski posti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motofrik ali bi se dalo ta clanek dobiti v celoti (poskeniranega) ? Ker bi si ga zelo rad prebral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bilo v Mladini -6.7.1998. Bom poslal na mail, moram skener skupaj spraviti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Qrc! Ni na voljo, avtorske pravice bla, bla, bla, mamu jim proplusovsko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Lepo ......................... to je zelo, zelo daleč nazaj ........................ smo bili mladi in neumni, predvsem pa je bil Pilko še z nami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!