Skoči na vsebino

nov supermoto ali kros


Spam

Priporočene objave

Lp

pred kratkim sem bil na moto sejmu, pa mi je biu en motor usec pa me zanima ce ga kir ma pa ce ma kake probleme, ce se ga splaca kupit ce pa ne kirga bi lahk dobu za ne previsoko ceno.. ^^

Suzuki DR

ta nov model 2008

hvala. =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

pred kratkim sem bil na moto sejmu, pa mi je biu en motor usec pa me zanima ce ga kir ma pa ce ma kake probleme, ce se ga splaca kupit ce pa ne kirga bi lahk dobu za ne previsoko ceno.. ^^

Suzuki DR

ta nov model 2008

hvala. =)

Odlicno odprta tema. Se mi DR 125 ali kaj? Mislim katastrofalno. Rocky bo meu pena party.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema se najbolj "prime" če so že v prvem postu kakšne SLIKE ali povezava do njih :eek:

Jest sem ti že hotel odgovort, pa se mi ni dalo googlat kaj hočeš od nas...

P.S. Naslov teme:

Cross ali SM ?! A se boš odločil? Imaš cesto ki ima predpise in hosto kjer je vse prirejeno Hard Corju?!

Če bekslaš med cross in cesto si začni ogledovati ENDURO motorje :eek:

Taki so za v hosto IN za vozit se v SM stilu (izbira pnevmatik je ključnega pomena) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj hočš zdei od nas? Da ti povemo, da je motor ql?

Je.

Nekaj podobnega ima v ponudbi Yamaha. Je 4t in glede na to, ti pil nebo veliko...

Še vedno ne štekam zakaj omenjaš kross v naslovu teme?! A tak stil ti je tudi všeč?

Kar se gmajne tiče more bit 2T ! Poglej si še malo Yamaho DT125. Ima jo moj brat. V gmajni 1-2-3prestava na polno trga makedam :rolleyes: Na asvaltu se pa suuper pelje. Še posebno v dvoje z sopotnico :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hvala ti :)

za kross sm reku zto kr mi je en tip na moto sejmu reku da gre to za kross... js se ne spoznam glih najbol na te zadeve zto pa uprašam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!