Skoči na vsebino

Ko je topel skuter , samodejno navija gas


Luxxx7

Priporočene objave

Pozdravljeni
Imam Piaggio NRG Power , in bi vprašal zakaj mi samodejno navija gas ko je vroč in segret , ga postavim na noge da se zadnje kolo ne dotika tal. Takrat pa mi začne brez mojega dotika samodejno navijat gas postopoma do 8.000 obratov ali več. Skuter ni predelan ima še vse original not. :angry:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem do kolk se navija ampak vsak skuter ko gre kolo v prazno dobiva na obratih oz. se suče zadnjo kolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Imam Piaggio NRG Power , in bi vprašal zakaj mi samodejno navija gas ko je vroč in segret , ga postavim na noge da se zadnje kolo ne dotika tal. Takrat pa mi začne brez mojega dotika samodejno navijat gas postopoma do 8.000 obratov ali več. Skuter ni predelan ima še vse original not. :angry:

Tole je malo težko odgovorit,ker ta motor-skuter nepoznam.Namreč,če je to že motor z elektronskim vbrizgom mora motor na delavniški računalnik verjetno ni pravilno nastavljen potenciometer lopute gasa ali pa je samo pletenica prevač napeta,kajti pri motorjih z elektronskim vbrizgom mora pletenica imeti malo zračnosti tako,da se vedno loputa vplinjača lahko vrne v nevtralni položaj tako,da je popolnoma zaprta zrak pa motor za prosti tek dobi po bay pasu (pri večini modelov).Pri vplinjaču,pa je zelo verjetno,da ti vleče fovš zrak(def.tesnilo na vsisni cevi) ali pa se nevrača loputa gasa,če se ti to dogaja samo zdaj,ko je pod nulo imaš lahko vodo v pletenici je zmrznilo in se zajla nevrača ali pa premalo zračnosti na ročici in ko malo z balanco obrneš se prosti tek(štand gas) poveča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sčisti ferg

to bo to pa poglej da se čok diza lepo odpira pa zapira...

bo delalo use normalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!