Skoči na vsebino

Katera pesem je najboljša?


Killroy

Katera pesem je najboljša?  

1 član je glasoval

  1. 1.

    • Prelepa Gorenjska
      5
    • Po jezeru,bliz' Triglava
      3
    • Slovenija,odkod lepote tvoje
      9
    • Tam,kjer murke cveto
      4
    • Na Golico
      15
    • Na Roblek
      6
    • Moj rodni kraj,moj rodni dom
      0
    • ?ujte me,?ujte me,mamica vi
      0
    • Kadar bom vandral
      0
    • So mam'ca mi djali
      1


Priporočene objave

Dan

Spet ena primerna tema za v Kr'Neki :D

P.S:Zmagovalno pesem bom zavrtel,ko bom prvič prišel na motosvetovo srečanje :lol: :lol: :lol: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,jest sm bl Gorenjski patriot :!: ,tko da sam za "Prelepo Gorenjsko",pa tud kšna druga gorenjsko obarvana viža bi se najdla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomnem, leta 2 pa 3 smo v Bežigrajski gimnaziji v diskaču med samo rokersko musko, vrinil ene 2 min Golice. Polku se je čist odtrgal, so se zavrtel ko zmešan. Ko je blo konc, pa spet po stari maniri. Smo mislil, da bojo kaj piz...i, pa so nas lepo sc.t peljali. Zato glas za Golico, čeprav Govedine ne prebavljam. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prideš na srnakov golaž?

... spet narobe zastavljeno vprašanje ... prav bi bilo:

Pridete na srnakov golaž?

... in če človek pomisli ... dobro izhodišče za kakšno FS v naslednjem letu ... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom pa poskrbel, da se govedine na FS ne bo vrtelo :twisted: :lol: :lol: :lol:

Drgac pa ... Golica se mi zdi se najmanj goveja :) Ce je seveda to to, kar mislim, sploh ni nujno :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in če človek pomisli ... dobro izhodišče za kakšno FS v naslednjem letu ... :twisted:

Tako je! Za 2. internešional tradišional meeting of MDSR! Dogajal pa se bo, ko pride tudi Hanzi!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom pa poskrbel, da se govedine na FS ne bo vrtelo :twisted: :lol: :lol: :lol:

CYC... ti si pa mal za cajtom... :twisted: ... Bladzo-DJ rulezzzzzzzzz :wink: ... zadnji FS v Prekmurju je bil njegov :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: Killroy tema 1A ko se vidmo maš pir v dobrim!!!!!!!!!!!!!!!

Pa res kaj ko bi bilo kako srečanje pa bi igral narodni ansambli npr. pri satans brothers (ha ha ha ) :twisted: :twisted: :?: :shock:

Ma sam se sam hecu no!!!!!!!!!

:wink: No sicer pa ne vem se mi zdi de ni nedelske južne brez goveje muske. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!