Skoči na vsebino

izpit z skuterjem


motopob

Priporočene objave

mene pa zanima če je to res da če grem vozniški izpit opravljat z avtomatikom da lahko potem vozim samo mopede z avtomatskim menjalnikom/skuterje? in če ga opravljam z apn6 ali čem drugim z ročnim menjalnikom in potem vozim vse,tudi z avtomatskim menjalnikom?? prosim za hiter odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če je to res da če grem vozniški izpit opravljat z avtomatikom da lahko potem vozim samo mopede z avtomatskim menjalnikom/skuterje? in če ga opravljam z apn6 ali čem drugim z ročnim menjalnikom in potem vozim vse,tudi z avtomatskim menjalnikom?? prosim za hiter odgovor

Mislm da to ni res, drugače pa sem to temo na tem forumu že nekje zasledil, uporabi iskalnik..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost plavi BI komplicirali,ker bi imel to vpisano v vozniški!

Enkrat se pa itak moraš naučit šaltat,če hočeš kdaj vozit pravi motor! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa je potem za štirikolesnik? access motor streak 50,mislim da ma isto mašino kot skuter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa je potem za štirikolesnik? access motor streak 50,mislim da ma isto mašino kot skuter

isto dvomim da ma, je pa avtomatik vrjetn ja .. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če delaš z avtomatikom lahk voziš sam mopede z avtomatskim menjalnikom! in to ti na upravni enoti vpišejo v vozniško (tako kodo maš tm zravn). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je.. Če delaš z avtomatikom lahko vozš motor brez prestavljanja.... Če delaš z apn pa lahko voziš oba :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je.. Če delaš z avtomatikom lahko vozš motor brez prestavljanja.... Če delaš z apn pa lahko voziš oba :whistle:

hvala itaq da grem z apn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa je potem za štirikolesnik? access motor streak 50,mislim da ma isto mašino kot skuter

Za štirikolesnika pa rabiš izpit za B kategorijo, ker je dvosledno vozilo. Poglej in povprašaj v njihovi temi malo nižje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za štirikolesnika pa rabiš izpit za B kategorijo, ker je dvosledno vozilo. Poglej in povprašaj v njihovi temi malo nižje.

res je sam za 50, mislm da je dost H

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je sam za 50, mislm da je dost H

Jap... sej so tut uni aximi (avto vozen s H)...so dvosledna vozila pa se vozjo z izpitom za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za štirikolesnika pa rabiš izpit za B kategorijo, ker je dvosledno vozilo. Poglej in povprašaj v njihovi temi malo nižje.

Lahka štirikolesna vozila (do 300kg) lahko voziš s H kategorijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Zdravo,

na forumu sem nov. zanima pa me tole: Star sem 14 let (marca 2010 bom 15). Ali grem lahko delat izpit za skuterja že februarja ali januarja 2010?

hvala za odgovore in lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e

Čeprav jaz bi na tvojem mestu še eno leto počakal, pa šel pri 16. letih delat za 125ccm.

125ccm se mi zdi že malo premočan zame...Jaz motor potrebujem pred vsem za po mestu in do bližnjih mest (Kranj, Ljubljana). Tako, da mislim, da je bolj, če naredim najprej za 50ccm in kasneje za avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!