Skoči na vsebino

Netscape 7


Priporočene objave

A je že kdo probu? Jest sm ga zdej gor dal in je naprimerno boljši od IE, sploh kar se tiče hitrosti, pa mail program je tud boljši. Toplo priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem še probal. Pa se pozna hitrost na navadni povezavi v primerjavi z IE5.5??

Err ... definitivno je bila misljena hitrost nalaganja programa, ker fizicne omejitve voda ne mores zaobiti s boljsim web browserjem. Vse kar bi lahko bilo pri delovanju hitreje je nalaganje recimo java aplikacije zaradi boljsega JVM ... to je pa odvisno od JRE knjiznic, ki jih zraven dobis.

Torej .... samo nalaganje strani ne more biti hitrejse, je pa lahko browsanje bolj tekoce itd. :wink: Kaj se pa NS7 tice ... ne vem, imam Mozillo 1.0.1 in sem z njo nadvse zadovoljen. Morda je to NS7, saj Netscape zdaj itak kodo od tam jemlje, najprej so jo objavili, zdaj jo pa uporabljajo, dodelano :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc: Netscape naj bi bil hitrejši tako od IE kot od Mozile, bojda zaradi drugačnega načina odpiranja strani (beri zadnji joker). Drgač pa probi Netscape, men je noro dobr - pa še od Microsofta ni!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebno imam mozilo in mi je kr ured... Netscape hmmna mojem racunalniku ni nikol hitr delu tko da mam slabe izkusnje z njim...

Mozilla, ja, kamor cyc pride ... :lol: :wink:

Netscape ... odvisno kako dalec nazaj se ozres, ce v case, ko je Microsoft delil svoj IE na disketi na racunalniskem sejmu na GR - onim se pred Infosom - v upanju, da bo to kdo uporabljal ... no, takrat je Netscape delal dobro :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Naložila sem Netscape 7.2 in pojavile so se težave, noče mi odpret programa.

Sem odinštalirala in naložila verzijo 7.1 pa mi isto naredi. Računalnik ima LCD zaslon.

Program sem še namestila na isti tip računalnik z navadnim zaslonom (katodni)

in program deluje brezhibno.

Poiskušala sem spreminjati nastavitve pri računalniku z LCD zaslonom vendar mi programa noče zagnati.

Ali ve kdo za rešitev tega problema?

mm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
ne uporabljaj Netscape-a, ker je zanič.  :cry:

butec.

Res je, daje trenutno Mozilla davč vspredi. Pač nov Netscape bo nek kompromis med mozillo in pa IE.

Bomo vidle ka bo zdj Google naredu.

Več jih bo, večja bo kunkorenca; iz tega posledično bolj varno brskanje zaradi povečanga razvoja kdo bo boljši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!