Skoči na vsebino

Qingqi QM200GY


LokyNM

Priporočene objave

Mene sam zanima...a kdo mogoče ve kje ma ta motor blokado, pa kuko bi se dal to odstrant?.... pa za use tiste k so mel ful za čez qingqi za povedat.... ni najbolš motor na tržišču, ni pa tud najslabši... jest sm šou z njim čez pov slovenije, pa nism mel nikol problemov z njim, pije zlo mal, men osebno je sedenje na njem kot fotel, edin kr je napaka pr motorju so mčken premehki amortizerji...drgač pa nimam kej rečt....

No uglavnem....Blokada mora ven :D .... prosm za nasvete :D...

http://www.qingqi.com.cn/en/upfile/2007412953148256.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka je te bolš pr auspugu? da je ozka al širša cev not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sn neki ču da zgubi navor pa končno!? je to res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre ene 125km/h, če ma dobr dan tut 130 :D j e pa avspuh dost zadušen tko da bi se dal kle kr velik prdobit.

Drgač je pa motor čist fajn, nobenih problemov tut relacije po 500 km brez problema, sedež se mi glih ne zdi k fotelj zarad vibracij sam to je supermoto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre ene 125km/h, če ma dobr dan tut 130 :D j e pa avspuh dost zadušen tko da bi se dal kle kr velik prdobit.

Drgač je pa motor čist fajn, nobenih problemov tut relacije po 500 km brez problema, sedež se mi glih ne zdi k fotelj zarad vibracij sam to je supermoto :)

200ccm pa samo toliko, meni leti Varadero 125ccm tolko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre ene 125km/h, če ma dobr dan tut 130 :D j e pa avspuh dost zadušen tko da bi se dal kle kr velik prdobit.

Drgač je pa motor čist fajn, nobenih problemov tut relacije po 500 km brez problema, sedež se mi glih ne zdi k fotelj zarad vibracij sam to je supermoto :)

nč se nebi dal pridobit... to ti je spet en super mehanik razlagov... dobr če je 5km/h velik pol se pa opravičujem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sn neki ču da zgubi navor pa končno!? je to res?

to je spet vprašanje kaj / kako zadevo preurediš/zamenjaš... upam da razumš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glede na to da je 200ccm bi se prčakval da bi šou mal bl sej kšn japončk bi šou :)

glede tega da se pa za avspuhom ne bi dal kj prdobit si se pa motš ker je avspuh ful zadušen pa bi se lohk prdobil kšne 15km/h to se mi zdi pa že kr neki pa se tut pr taki hitrosti dost pozna čeprou sam 15km/h :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glede na to da je 200ccm bi se prčakval da bi šou mal bl sej kšn japončk bi šou :)

glede tega da se pa za avspuhom ne bi dal kj prdobit si se pa motš ker je avspuh ful zadušen pa bi se lohk prdobil kšne 15km/h to se mi zdi pa že kr neki pa se tut pr taki hitrosti dost pozna čeprou sam 15km/h :)

ja tok dobi 1000cc če daš gor komplet akrapoviča... ti boš pa dou z drugmu avspuham lih 5km/h če bo sreča... čeprov mislm da boš samo zvok izbolšov zmoglivost bo pa ista...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tok dobi 1000cc če daš gor komplet akrapoviča... ti boš pa dou z drugmu avspuham lih 5km/h če bo sreča... čeprov mislm da boš samo zvok izbolšov zmoglivost bo pa ista...

ja glede na to da je 200ccm bi se prčakval da bi šou mal bl sej kšn japončk bi šou

glede tega da se pa za avspuhom ne bi dal kj prdobit si se pa motš ker je avspuh ful zadušen pa bi se lohk prdobil kšne 15km/h to se mi zdi pa že kr neki pa se tut pr taki hitrosti dost pozna čeprou sam 15km/h

nekak tako kot je jerry reku... žal iz 200ccm 4T ne morš nič kaj velik iztisnit... nekake take kilometrine se da iztisnt iz 2T 125-250ccm motorjev, pa še to ne samo s pomočjo izpuha .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je da bi pr 2T več pridobila sam je ta avspuh tok zadušen da sm vidla pi znancu k je dal drug avspuh gor da mu je šel slabih 15km/h več tko da ne govorim to kr tko neki v tri dni, sicer pa tist k bo hotu kj pridobit na hitrosti bo že zrihtu pa če 5 pa 5 km/h ( čeprav bi več :grim) ampak vse je bolš k nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je da bi pr 2T več pridobila sam je ta avspuh tok zadušen da sm vidla pi znancu k je dal drug avspuh gor da mu je šel slabih 15km/h več tko da ne govorim to kr tko neki v tri dni, sicer pa tist k bo hotu kj pridobit na hitrosti bo že zrihtu pa če 5 pa 5 km/h ( čeprav bi več :grim) ampak vse je bolš k nič.

moraš samo presodit če se ti splača za 5km/h več sploh odpret denarnico... oziroma kok ti bi tisto kar bo šlo iz nje manjkalo na drugih podorčjih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!