Skoči na vsebino

legalizacije marihuane?


Žarko G.

Priporočene objave

Iz hašiša v muziko.

@ rudeboy, da se!!!!

@ mašina ne upam ti povedat kaj vse se govori in kaj je res

@ cartman Ali Ramiz Đafič, kasneje Ali En in zdaj Dalaj Eegol je naredu še marsikej druzga. A ti si bil mogoče zdraven pri naštetih poslih, al sam mal mahaš naokrog????

Dalaj nima veze s tem kar ti pišeš!!!! In Dalaj ne živi na Tajskem, jo pa pbišče občasno. Vem od česa živi, to pa niso avtorske pravice!!!! Pač je delal premalo komercialno glasbo, da bi v iz tega prostora lahko potegnil za life. Pa spet smo vn iz teme padl zarad tega k ne odobravaš haškotov oz. drezaš v njih :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

seveda

damjan murko npr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DM ni sem imel v mislih. Sem pa prepričan da od svojega igranja živi JaniH. na basu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: pa ne me izzivat

imenjenih v komadu seveda ni mislu Rudeboy, ampak večina opevanih dobr žvi od kitare. Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reperja niti enga ne poznam k bi lahko živel od svojih plat.

ezy-g je res top top pa dvomim da bi se lahk preživlau sam z muziko :)

isto marchelo k ma po mojem mnenju enega najbolših komadov od srbije do slovenije -senke.

dokler bo internet bo glasbenikom bol slabo šlo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtor

pa ni zapohanc in nikol bil, pa vseeno živi od glasbe. Sam je treba delat,zapohan al pa ne, tp ni merilo (za nazaj v temo).
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ cartman Ali Ramiz Đafič, kasneje Ali En in zdaj Dalaj Eegol je naredu še marsikej druzga. A ti si bil mogoče zdraven pri naštetih poslih, al sam mal mahaš naokrog????

Dalaj nima veze s tem kar ti pišeš!!!! In Dalaj ne živi na Tajskem, jo pa pbišče občasno. Vem od česa živi, to pa niso avtorske pravice!!!! Pač je delal premalo komercialno glasbo, da bi v iz tega prostora lahko potegnil za life. Pa spet smo vn iz teme padl zarad tega k ne odobravaš haškotov oz. drezaš v njih :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DM ni sem imel v mislih. Sem pa prepričan da od svojega igranja živi JaniH. na basu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: pa ne me izzivat
imenjenih v komadu seveda ni mislu Rudeboy, ampak večina opevanih dobr žvi od kitare.

to je pa najbrž najbl zadet muzikant k sm ga vidu u lajfu. :hmm: mogoče je bil hujši saša vrtnar? ampak njega res nesmem med muzikante stavt. . . pa sm jih vidu ene par zadetih modelov. . je blo pestro včasih. . . . ampak tud na rejvu, DJji niso bli tako zalimani k JaniH. nevem kako mu uspe bit vrhunski, mogoče se je od takat že spremenil. . . . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa najbrž najbl zadet muzikant k sm ga vidu u lajfu. :hmm: mogoče je bil hujši saša vrtnar? ampak njega res nesmem med muzikante stavt. . . pa sm jih vidu ene par zadetih modelov. . je blo pestro včasih. . . . ampak tud na rejvu, DJji niso bli tako zalimani k JaniH. nevem kako mu uspe bit vrhunski, mogoče se je od takat že spremenil. . . . . . .

a pr coptic rain si pa zmrznu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pr coptic rain si pa zmrznu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Oni niso nikoli kej turali, in jih nism mel prilke videt, IMHO so bl projekt kot band.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DM ni sem imel v mislih. Sem pa prepričan da od svojega igranja živi JaniH. na basu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: pa ne me izzivat
imenjenih v komadu seveda ni mislu Rudeboy, ampak večina opevanih dobr žvi od kitare.

samo tole dodam v zvezi slo glasbeno sceno, potem pa grem enga spohat ! :winkiss:

od muzike v slo komot živijo samo tipčki in tipice okrog Hektorja ki je trenutno glavni na SAZAS-u in reže torto na manjše koščke ! se pravi stara pop soft rock scena ! ala Helene, Simone, Popovci, Viliji pa še kakšen frišni maldenič ali mladenka !

če pa že v Kaliforniji razmišljajao o legalizaciji marihuane, je skrajni čas da na bregovih Ljubljanice uredimo THC punkte ! :naughty: uz FUCK punkte seveda katere obelodanuje že Modicev Max ! juhuuu ! kaka kriza neki ! :rolleyes: žive naj vsi slovenci, ki hrepene dočakat ta dan ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtor
pa ni zapohanc in nikol bil, pa vseeno živi od glasbe. Sam je treba delat,zapohan al pa ne, tp ni merilo (za nazaj v temo).

Evangelij po Luku 9,35

Iz oblaka se je zaslišal glas: Ta je moj Sin, moj Izvoljenec, njega poslušajte!...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj nekdo je dojel da sem pravi pastir, Da sem v tem mescu dal tri intervjuje na teme, ki se jih klientela tega portala niti odpirat ne upa, ste zvedli zdaj. Intervjuje v medijih na katere sem v glasbenih časih lahko samo sanjal. in še enkrat, od muzike se da živet s kitaro na cesti. v sloveniji in drugod, kjer je glasba tolk pomembna kot tuki. Če si muzičar seveda

@rudeboy enga k žviod muzike zihr skup poznava, pa je daleč od spiska k si ga navedu

legalizacije pa ne bo

žal

jah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FUKPUNKTI ob Ljubljanici..........rešitev za današnjo mladino.....morda, bodo malenkost manj "pohali". MODIC ve, kako se stvari streže!!!

Kar pa se tiče drogerašev...........priporočam, da si čim prej.....vsi od prvega do zadnjega......nabijejo zlati šus.

JAZ.......za njimi ne bom jokal!!!!!......pravzaprav.......bom raje častil pivo vsem, ki bodo zaradi tega ohranili v svojem avtu.....avtoradio, celo šipo, nepoškodovano ključavnico.........itd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravzaprav.......bom raje častil pivo vsem, .........itd!

pijančeki zbor !!! miiiirnoooo !!! :P ne gre mirno ! pol pa prestopajte in mencajte ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj nekdo je dojel da sem pravi pastir, Da sem v tem mescu dal tri intervjuje na teme, ki se jih klientela tega portala niti odpirat ne upa, ste zvedli zdaj. Intervjuje v medijih na katere sem v glasbenih časih lahko samo sanjal. in še enkrat, od muzike se da živet s kitaro na cesti. v sloveniji in drugod, kjer je glasba tolk pomembna kot tuki. Če si muzičar seveda

@rudeboy enga k žviod muzike zihr skup poznava, pa je daleč od spiska k si ga navedu

legalizacije pa ne bo

žal

jah

a si si kej z murkotm v žlahti.... :naughty: :P :P :winkiss:

pa še en pesmica samo zate.....

http://www.youtube.com/watch?v=b4Btclf3jWA

dr.looney :alien1:

Popravljeno . Popravil dr.looney
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klemen Klemen se je s šnopcom razfuku, se mi zdi ...

Ali Ena pa je sjebal ibogain, vsaj tko pravjo - ko se je hotu 'spucat vseh drog' ...

Se ti zdi da je od šnopca dober maser??? Sam on je dober maser, to vemo. Več se ti pa ne upam povedat.

@ Klimbra - to tvoje mnenje o narkičih je pa kr neki. Pomoje da ga ti še nisi od blizu vidu. Prihajajo pa težki časi.

dejte si vsi tisti k vam gre tale droga tolk u nos kkšnga navit. Preverjeno je svet pol lepši.

Jah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si si kej z murkotm v žlahti.... :naughty: :P :P :winkiss:

pa še en pesmica samo zate.....

http://www.youtube.com/watch?v=b4Btclf3jWA

dr.looney :alien1:

Dol mi visi za Murkota in podobne sm pa jest taisti Pirurirko k te vabi na kavo. Zarad recesije še nisem uspel prit na tvoj konc, ampak mam u planu.

Pa hvala za pesmico. Mi je zelo pri srcu, zabavna in tema mi je zelo domača. Sem pa bolj pristaš

, ki pa nimajo veze z opojnim sredstvima.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj nekdo je dojel da sem pravi pastir, Da sem v tem mescu dal tri intervjuje na teme, ki se jih klientela tega portala niti odpirat ne upa, ste zvedli zdaj. Intervjuje v medijih na katere sem v glasbenih časih lahko samo sanjal. in še enkrat, od muzike se da živet s kitaro na cesti. v sloveniji in drugod, kjer je glasba tolk pomembna kot tuki. Če si muzičar seveda

@rudeboy enga k žviod muzike zihr skup poznava, pa je daleč od spiska k si ga navedu

legalizacije pa ne bo

žal

jah

Evangelij po Mateju 7,29

Kajti učil jih je kakor nekdo, ki ima oblast, in ne kakor njihovi pismouki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hilter je meu pa žide pa cigote na spisku

men je pa mašina car k nas ma vse rad

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!