Skoči na vsebino

legalizacije marihuane?


Žarko G.

Priporočene objave

Največje govno tega sveta so za mene drogeraši in pedofili, če pride do vojne za vas osebno odprem še en rov Barbara. :evilgrin:

Ne pozabit na pezdete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največje govno tega sveta so za mene drogeraši in pedofili, če pride do vojne za vas osebno odprem še en rov Barbara. :evilgrin:

Pa sam se vanjga vrž ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največje govno tega sveta so za mene drogeraši in pedofili, če pride do vojne za vas osebno odprem še en rov Barbara. :evilgrin:

tak si k ena stara baba k nima pojma pa je ze ceu lajf za stedilnikom...zj pa ce en dzoint clovk przge,je pa ze banda drogeraska...fak an...a bi su z mojo mami na kavo? :naughty:

Popravljeno . Popravil v3sn4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavljajo se takšni kot si ti

Hašiš, hašiš mam u žepu in na ustnicah nasmeh, hašiš, hašiš, mam u žepu in prelep mi je ta svet. Mi govoril je legenda, hipi star 50 let, gandžo poha že od rojstva in ne misli še umret.

:worship:

Prvič ko prižgal je Đuliiiii so na faci bli

mozuliii :whistle:

Klemen Klemen se je s šnopcom razfuku, se mi zdi ...

Ali Ena pa je sjebal ibogain, vsaj tko pravjo - ko se je hotu 'spucat vseh drog' ...

K je bil ŠE samo na travi mu je dogajal in muska je bila super.

Baje pa da je zdej ŽE prešaltu na neki druzga... in vrti psihadeliko :headbang:

Klemen klemen:

Iz lahkih na trde je edin kar znate rečt

Sam neumen člouk gre z svojo dušo preč.

Nikol nisem rekel da kadaijo naj usi

kadijo naj sam tisti k se jim to dobr zdi.

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni treba nic legalizirat, je v bistvu ze vse legalno. najboljsi glasbeni izvajalec je Marko Vozelj.

Popravljeno . Popravil PICASSO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni treba nic legalizirat, je v bistvu ze vse legalno. najboljsi glasbeni izvajalec je Marko Vozelj.

Halo, halo čega se si te ti nažrl tam doli? Ti albanka škodi al kaj...?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, he........močna scena..Nema meni nista od zivotaaaaa,gde smo mi a gde je Evropaaaa,drogiram se ali imam tremuuu,jos sam mlada neznam naci venuuuuu!!!!

:naughty:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"s ceglom bolj boli in cegu se je za veckratno uporabo."

ni rečeno da je za večkratno uporabo....vse je odvisno od trdote glave...ki je pri nekaterih osebkih tako trda da je še cegu brez efekta.... :naughty: :whistle: :lol1: :lol1:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar pa se tiče drogerašev...........priporočam, da si čim prej.....vsi od prvega do zadnjega......nabijejo zlati šus.

JAZ.......za njimi ne bom jokal!!!!!......pravzaprav.......bom raje častil pivo vsem, ki bodo zaradi tega ohranili v svojem avtu.....avtoradio, celo šipo, nepoškodovano ključavnico.........itd!

Aja, a men pa nič piva, ko so mi že 3x vlomili v avto in od tega 2x spizdili avtoradio?

Ni pravice na tem svetu. :(

Ni, ampak kolikor je meni znano se v vlome in tak kriminal ne podajajo mulčki, ki rabijo 5€ za joint ampak tisti, ki rabijo (ne vem koliko je šus horsa) 70+€ za naslednji šus, katerega MORAJO dobiti. Zatorej bi metadonski program po švicarskem vzoru iz druščine vlomilcev odpravil vsaj narkomane. To sicer ne bi bila legalizacija marihuane ne absolutna odprava kriminala, bil bi pa nedvomno korak naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo, halo čega se si te ti nažrl tam doli? Ti albanka škodi al kaj...?? :naughty:

miss in miss universe 08, zana krasniqi

post-17094-1237680607_thumb.jpg

post-17094-1237680620_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil PICASSO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jel ovo sad jebaješ?? :naughty:  Svaka ti čast, ne rabiš več albanke bakat.... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jel ovo sad jebaješ?? :naughty: Svaka ti čast, ne rabiš več albanke bakat.... :winkiss:

ne tata, to je samo za odlicnjace... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne tata, to je samo za odlicnjace... :cry:

Sine dragi...kaže se odlikaše :rolleyes: ....što ti nisi nikad bio... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sine dragi...kaže se odlikaše :rolleyes: ....što ti nisi nikad bio... :evilgrin:

Al bi verovatno bio dobar odbojkaš!!! Samo da poraste koji metar viši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lukcu je, kot kaže, šel dolgoročni spomin :P

Je dobro povedal in se strinjam s takšnim pristopom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je dobro povedal. Kaj je zdaj družba, dejte še napisat kako je to škodljivo in oh in sploh.

Problem pri Lukcu je da verjetno blefira ???? Domnevam.

Ne spomni se!!!! Pa da bi volil čez leta za njega :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo eno fajn

sm najdu. Dolgobradega nism poslušu!!!!

Medtem ko se bo zgornji nalagal si pa

Popravljeno . Popravil pirurirko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!