Skoči na vsebino

Off road - Maroko 2009


sasot

Priporočene objave

Pozdravljeni,

Od 11.4 do 6.5 se odpravljam s tovornjakom v Maroko.

Če je kdo zainteresiran, da bi se pridružil z enduro/cross motorjem lahko ponudim prevoz motorja do Maroka, assistenco po Maroku (prevoz opreme, vode, hrane, goriva,...) in seveda prevoz nazaj.

Glede na to, da imam že dva zelo zainteresirana "quadovca", imam prostor še za največ dva motorja.

Možnost je, da gremo skupaj iz LJ, če pa je ta predovka, pa se lahko dogovorimo, da jaz vse skupaj peljem in se dobimo v casablanci ter naredimo 14 - 16 dnevni off road čez visoki in nizki Atlas, sipine do Zahodne sahare, ter ob obali nazaj.

Letalska karta z odhodom 16. ali 18.4 in povratkom 2.5 stane cca 230 EUR. (http://www.odklop.com/index.php?st=avio&lng=)

Naredili bi cca 3.000 km.

Predvidena pot (označena z rdečimi pikicami):

post-22604-1233664619_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, če se odločim za tako pot...

Zakaj rabim tebe?

lp

bv

Zato:

prevoz motorja do Maroka, assistenco po Maroku (prevoz opreme, vode, hrane, goriva,.. in seveda prevoz nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A rabiš vizo za dol a je dost pasuš? Mene tole kr precej rajca saj je precej ceneje kot pa da bi šel v lastni ražiji s trajektom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Od 11.4 do 6.5 se odpravljam s tovornjakom v Maroko.

Če je kdo zainteresiran, da bi se pridružil z enduro/cross motorjem lahko ponudim prevoz motorja do Maroka, assistenco po Maroku (prevoz opreme, vode, hrane, goriva,...) in seveda prevoz nazaj.

Glede na to, da imam že dva zelo zainteresirana "quadovca", imam prostor še za največ dva motorja.

Možnost je, da gremo skupaj iz LJ, če pa je ta predovka, pa se lahko dogovorimo, da jaz vse skupaj peljem in se dobimo v casablanci ter naredimo 14 - 16 dnevni off road čez visoki in nizki Atlas, sipine do Zahodne sahare, ter ob obali nazaj.

Letalska karta z odhodom 16. ali 18.4 in povratkom 2.5 stane cca 230 EUR. (http://www.odklop.com/index.php?st=avio&lng=)

Naredili bi cca 3.000 km.

Predvidena pot (označena z rdečimi pikicami):

post-22604-1233664619_thumb.jpg

hm... zdele sem preveru cene letalske karte piše da je 16.4 09 pa povratna 2.5 09 522€. zdej mi ni jasno a to si ti mislu potem 230€ v eno smer ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karte sem našel na Odklopu, kjer piše, da so takse vključene.

Link - : http://www.odklop.com/index.php?st=avio&lng

Seveda se lahko odpravite tudi sami.

Ta način je primeren ali za tiste z omejenim časom, kjer se privarčuje vsaj 4 dni za transferje do Maroka in nazaj. še bolj pa za tiste, ki si želijo zahtevnejšega off roada, saj se v kamionu vozi vsa oprema, hrana, voda, gorivo, šotor,...

Dva quada sta že potrjena, tako da je prostora še za največ dva motorja.

Bolj konkretne info pa preko maila PS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za morebitne interesente informacija, da so se našle letalske karte Milano - Marakess, Tanger - Milano za 130 EUR. Odhod 17.4, povratek 2.5

Karte sem našel na Odklopu, kjer piše, da so takse vključene.

Link - : http://www.odklop.com/index.php?st=avio&lng

Seveda se lahko odpravite tudi sami.

Ta način je primeren ali za tiste z omejenim časom, kjer se privarčuje vsaj 4 dni za transferje do Maroka in nazaj. še bolj pa za tiste, ki si želijo zahtevnejšega off roada, saj se v kamionu vozi vsa oprema, hrana, voda, gorivo, šotor,...

Dva quada sta že potrjena, tako da je prostora še za največ dva motorja.

Bolj konkretne info pa preko maila PS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prostora je še za en motor.

Za morebitne interesente informacija, da so se našle letalske karte Milano - Marakess, Tanger - Milano za 130 EUR. Odhod 17.4, povratek 2.5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ta bo prva pot s kamionom.

imam pa nekaj puščavsjih variant za seboj z avtomobilom.

Ne ukvarjam se profesionalno s tem, ampak kombiniram skupaj z lastnimi interesi in dopustom. V Tuniziji smo bili lani, tako da jo neka let ne bom imel v načrtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!