Skoči na vsebino

Nalepke za skuterje: polini,malosi, giannelli, leovinci,....


speedbostjan

Priporočene objave

Jest sem pisal na e-mail od firme Giannelli in sem hvalil njihov avspuh in jih zaprosil za nalepke...

Čez kakšnih 14 dni sem čist nepričakovo dobil po pošti - se mi zdi - 6 nalepk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Speedbostjan, e-maila žal nisem shranu... Ampak posebi zate se bom potrudu z osnutkom. :wink: Tkole nekako:

(en lep začetni pozdravček)

I've bought Giannelli Sport 6 exhaust and I'm very satisfied with it. The power of scooter has increased and the acceleration is much better now... I'd like to show everybody how much I like my Giannelli exhaust and the way it increased my scooter's performance. I'd be very happy if you would send my some of your stickers. In case you'll decide to make my day nicer, here's my adress:

blabla

tampatam xx

SLOVENIA

Ne vem, no, tko nekak sem se jest lotil...

Probej tud ti, mogoče ti uspe.

Se opravičujem za morebitne napake, vse pravice pridržane,

Anže :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj ne rabis nalepk, to je skuter pol prevec nekako kicast al kak bi se temu reklo...:)

jaz mam teorijo: tolko nalepk polini na skuteru, kolko je delov zamenjih zraven kateris dobis eno nalepko pac:).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest imam ene 3 Giannelli nalepke za en Giannelli avspuh, eno Polini nalepko za en Polini 70 in v kratkem prideta gor še dve Malossi nalepki - ena za kevlar jermen, druga za Malossi valjčke. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa imam na skuterju tri nalepke: 2 x "TrgoAvto priporoča Castrol TTS" in 1 x "Motosvet". Sem pa že hotel "SLO" nalepko dati gor, ker mi je en avtrijski carinik težil, pa nisem našel prostora (na zadnjem delu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kolega je bil zdaj v Muenchnu pa je prinsel celo vrečo nalepk, tako da mam zdaj skuter cel prelepljen, on pa popolno celega(Nalepka ob nalepki) pa kar dobro je izpadlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdej kje je ta olp pa kje bo naslednje motosvet srečanje v slo. Bo kje blizu krškega al pa tak. pa bi se dalo z noisem zment da mi pošle kake dve nalepke po pošti??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta trenutek ni razpisano nobeno FS.

OLP je gostilna v okolici Ljubljane.

Najbolje je, da pošlješ PM s svojo želju Noise Datu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm na svoji sportivi se Gilera pa SP sport production dol vzel, ker mi je nekak lepsi motor ce je brez nalepk. Dal bi kej gor vrjetno, ce bi ful spedenu motor, ampak samo eno majhno nalepko, ki bi najverjetneje najdla svoj plac na zadnem ali sprednjem blatniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!