Skoči na vsebino

motor swap


no90fear

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Zanimajo me naslednje stvari:

1. Ali gre motor od 200vxr, 4T, letnik 04' na "gištel" od 125fx, 2T, letnik 98'? So mogoče potrebne predelave?

2. Kok colska zadnja kolesa majo 200vxr, l.04'?

3. Kok denarja bi vi dali za motor 200vxr, 4T, letnik 04', nikoli odprt z 12-13k km in sicer komplet motor s prenosi, uplinjačem, filtrom?

4. Mogoče kdo ve kaj je potem potrebno narediti s paperji? Je treba kej homologirat, vpisat itd.?

Zaenkrat se vsem vnaprej zahvaljujem!

lp

Prodam: Gilera Runner 125

Popravljeno . Popravil no90fear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanimajo me naslednje stvari:

1. Ali gre motor od 200vxr, 4T, letnik 04' na "gištel" od 125fx, 2T, letnik 98'? So mogoče potrebne predelave?

2. Kok colska zadnja kolesa majo 200vxr, l.04'?

3. Kok denarja bi vi dali za motor 200vxr, 4T, letnik 04', nikoli odprt z 12-13k km in sicer komplet motor s prenosi, uplinjačem, filtrom?

4. Mogoče kdo ve kaj je potem potrebno narediti s paperji? Je treba kej homologirat, vpisat itd.?

Zaenkrat se vsem vnaprej zahvaljujem!

lp

Prodam: Gilera Runner 125

moj nasvet...prodej 125 in kupi 200, razen če imaš delavnico in ti je to v veselje, samo se propravi da se boš nagaral z agregatom ( mašino) da jo daš not ... pa pol še s paperji

kupi nov motor prodaj tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanimajo me naslednje stvari:

1. Ali gre motor od 200vxr, 4T, letnik 04' na "gištel" od 125fx, 2T, letnik 98'? So mogoče potrebne predelave?

2. Kok colska zadnja kolesa majo 200vxr, l.04'?

3. Kok denarja bi vi dali za motor 200vxr, 4T, letnik 04', nikoli odprt z 12-13k km in sicer komplet motor s prenosi, uplinjačem, filtrom?

4. Mogoče kdo ve kaj je potem potrebno narediti s paperji? Je treba kej homologirat, vpisat itd.?

Zaenkrat se vsem vnaprej zahvaljujem!

lp

Prodam: Gilera Runner 125

Najprej dej slike gor od usazga motorja posebej. Velik folka bi ti znal pametno pomagat, če bi vedl kko zadeva zgleda :eek:

Papirji: Če je šifra pritrjena z kovicam... nebo problema. Če maš ulite v blok motorja: Vso srečo.

p.s. Kup si 200ccm motor (pardon: scooter) in boš imel najmanj problemov in sitnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!