Skoči na vsebino

VODENI IZLETI DOLOMITI


polzek

Priporočene objave

Si pa res višek avanturista, če lahko en teden ležiš v portorožu. EN dan za planiranje in ŠEST dni za vožnjo. Poizkusi kdaj boš presenečen.

:topic: Hihi, moraš upoštevat še eno stvar. Sam si rad še kaj ogledam ob poti, moj moped pa tudi ne dosega tako visoke povprečne hitrosti na poti, kot tvoj. Zato mi je vsak dan pomemben vožnje in mi 1 + 6 ne diši preveč, ker tako vidim manj. Sem pa lani naredil mal odrugače. Približno sem vedel kam in kaj bi rad, malce povprašal na forumu ( :worship: dosti zelo koristnih informacij dobil od tistih, ki so toplo vodo že odkrili), potem pa med potjo na prvi daljši postaji sedel v internet cafe in tam pogledal kaj bi še rad videl od znamenitosti itd.

Tako sem v 14 dnevih videl Plitvice, Hvar, Brač, Vis, Rab in se na koncu ustavil še na obisku pri znancih v Kvarnerju. Pri tem pa sem združil motor in dopust tako, da nisva nonstop divjala naokoli, ampak sva na vsakem otoku preživela 2-3 dni, se nakopala, spočila, si ga malce ogledala, potem pa švignila dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislite da bo turistični paket, 3 dni, 16 prelazov OK?

Če še ceno izdaš ti povem :)

Če pa še prelaze našteješ pa še bolj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še ceno izdaš ti povem :)

Če pa še prelaze našteješ pa še bolj ...

:yes: verjetno nam je vsem marsikaj zanimivo-nažalost pa po večini odvisno od cene :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani,

nažalost, za točne cene je še malo prezgodaj. Zaenkrat lahko povem le to, da takšen tridnevni izlet z dvema nočitvama z zajterkom, 3x kosilo in 3x večerja, z zavarovanjem in urejenim odvozom nevoznega motocikla v SLO, bo predvidoma stal od 260-300€ (skupina min. 10 udeležencev).

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani,

nažalost, za točne cene je še malo prezgodaj. Zaenkrat lahko povem le to, da takšen tridnevni izlet z dvema nočitvama z zajterkom, 3x kosilo in 3x večerja, z zavarovanjem in urejenim odvozom nevoznega motocikla v SLO, bo predvidoma stal od 260-300€ (skupina min. 10 udeležencev).

Lep pozdrav.

Želim, da vam uspe. Ampak se mi zdi, da so to prevelike skupine min. 10. motorjev, ker recimo 15. motorjev skupaj držati kjer se motoristi ne poznajo med seboj in so zelo različno izkušeni je po moje zelo težko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani,

nažalost, za točne cene je še malo prezgodaj. Zaenkrat lahko povem le to, da takšen tridnevni izlet z dvema nočitvama z zajterkom, 3x kosilo in 3x večerja, z zavarovanjem in urejenim odvozom nevoznega motocikla v SLO, bo predvidoma stal od 260-300€ (skupina min. 10 udeležencev).

Lep pozdrav.

Kolk se pa cena dvigne za dva udeleženca na enem motorju? Tko čist informativno me zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Polžek meni se zdi to dobra ideja.

Mislim pa, da bi si lahko naredil večjo reklamo.

Presenečena pa sem nad številom obrokov! Trije obroki, to je celo razkošje!

Je res, da na motorju vse skuriš, vendar pa premišljujem, da se časovno lahko ne bo sešlo. Računat je treba s tem, da jih je v skupini 10-15 motoristov in potem še sopotnik/ca, kar pa se težje uskladi in tako se lahko obroki iz postanki zavlečejo. Je pa tako, da se obilno naješ pri zajtrku, vmes na kakšnih postankih kaj malega prigrizneš pa kakšna kava, zato pa si zvečer privoščiš ful dobro večerjo in prijetno druženje.

Tudi meni se zdi skupina 15-ih motorjev kar malo veliko. Računat je treba, da se bodo prijavili tudi taki motoristi, ki so do sedaj vozili samo krajše fure tukaj doma. Taki »stari mački« kot si ti polzek, so takih potovanj že vajeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
S takimi zadevami se ukvarjam(o) že nekaj let...

Tu si lahko prebereš več, www.smtours.com. Glede na to, da imamo stran le v angleščini, se ti lahko sanja, kako "dobre" stranke so za nas Slovenci (samo v razmislek) :naughty: .

No, pa da vas vidim, koliko se vas bo prijavilo...

Imate cel kup možnosti, ne samo Dolomiti --> http://www.smtours.com/tours.html

Sicer pa, če vam nobena destinacija ne ustreza, vam jo naredimo po meri...

Dober glas seže v deveto vas. Ni ravno organiziran ali voden izlet. Možak pa je ponudbo in predvsem organizacijo pa tudi destinacijo pohvalil. Lepo je videt napis Kmečki Hram na 4. sliki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Prva sezona je mimo. Ali je stvar zaživela?

Ja, tudi mene zanima???? :hmm:

Dajte malo povedat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak vikend peljejo skupine po 48 motoristov ... Včasih tudi po dve skupini ;)

/joke

tako gužvo imajo, da nimajo časa pisat na forum trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi so si kupil GPS-e pa jih zdej vodijo :whistle: tud v Dolomite.

sam jez tele :headbang: sm kupu takega ki ne pozna rout, in je sposobn mislit na en sam samcat vmesni postanek :slap:

You live You learn.

meni se zdi da vodeni izleti v relativno bližnje dolomite za nas, ultrabrihtne slovence ne pridejo v poštev. itaq smo vsi najbol pametni od najbol pametnih. :D

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se zdi da vodeni izleti v relativno bližnje dolomite za nas, ultrabrihtne slovence ne pridejo v poštev. itaq smo vsi najbol pametni od najbol pametnih. :D

VAlda, pol pa hodmo po svetu pa vidim povsod, ko se folk čudi "iii, joj, glej, kaj majo tu ... kako napredni so ..." pol pa doma šimfajo :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ni stran v slovenskem jeziku?

Kaj te majo to.

Verjetno misliš na www.smtours.com?

Stran ni še v slovenskem jeziku, ker nam slovenski trg predstvlja trenutno manj kot 1% posla. Upam, da bo slovenska stran zaživela kmalu, na njej pa bomo pretežno ponujali le najeme motornih koles!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

imam turistično agencijo in iz lastnih poslovnih izkušenj vem, da tak način organizacije in vodenja potovanj na domačem (SLO) trgu ne prinaša sadov. Na izlet lahko odvodiš prijatelje, znance, vendar največkrat ljubiteljsko zaradi zabave, dobre družbe...Iz te moke ne bo zaslužka, čeprav organizacijsko izvedeš potovanje, nastanitve, prehrano, oglede. Največkrat se ti zgodi, da so vsi zadovoljni, navdušeni, naslednjič, ko načrtujejo obisk teh krajev, pa gredo v lastni režiji. Tujci se največkrat obnašajo drugače, zavedajo se, da za izvedbo potovanja morajo plačati tudi tvoje organizacijske stroške in vodenje. Ko naslednjič načrtujejo potovanje v te kraje te zaprosijo za ponudbo in izvedbo le-tega. Mogoče so manj raziskovalni in imajo večji čredni nagon? Mislim pa, da ko gredo na dopust hočejo, da nekdo drug skrbi za njih, za njihovo dobro počutje, razne oglede, načrtovanje poti in GPS... Kajti, ko delajo v svojem poklicu delajo 100% in ostalo prepustijo drugim strokovnjakom. Mogoče niso kot si predstavljamo sami da smo, strokovnjaki na vseh področjih. Z veseljem pa spoštujem razne avanturiste, ki raziskujejo v lastni režiji in sem jim hvaležen, če nas nevednike razsvetljijo s kakšnim potopisom.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Spoštovane motoristke in motoristi,

nažalost svoje zamisli v sezoni 2009 nisem uspel realizirati zaradi pomanjkanja časa in izkušenj pri organizaciji hotelskih ter gostinskih storitev.

Tokrat mi je na pomoč priskočila priznana turistična agencija in s skupnimi močmi bomo najkasneje v začetku maja objavili izlete (takrat bo znano tudi ime agencije).

Znani so že termini, ti bodo trije in tudi trase so dodelane.

Dva izleta bosta štiridnevna, od četrtka do nedelje in sicer prvi v Juniju od 24.-27., ter drugi v Septembru od 02.-05..

Trasa je prirejena na povprečno 260 km na dan, speljana preko 23. prelazov in sedel.

En izlet bo tedenski in sicer od 18.-24. Julija.

Povprečje dnevnih kilometrov bo približno enako. Za razliko od štiridnevne izvedenke, ki bo speljana samo po Italiji, bo tedenska zavila tudi v Avstrijo in Švico preko 37. prelazov.

Vse ostalo boste zvedeli kmalu, bo pa zelo blizu prvotni zamisli. Kar smo opustili je takoimenovani "Drive paket", kateri se nam zdi prezahteven za vodene skupine.

Lep pozdrav in še lepšo sezono 2010!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Spoštovane motoristke in motoristi,

v sodelovanju s turistično agencijo Palma smo za vas pripravili tri termine vodenih izletov v Dolomite.

ŠTIRIDNEVNI IZLET: termini 24-27 Junij in 2-5 September

Zborno mesto bencinski servis OMV Fernetiči na izstopni strani ob 8.00, odhod ob 8.30.

Na hitro se bomo spoznali, se pogovorili o načinu vožnje v skupini, postankih in podobno. Na vaši strani je, da poskbite zase in za vašega jeklenega konjička. Obvezna je popolna motoristična zaščitna oprema in dežna obleka. Motor po potrebi predhodno preobujte in če je potrebno, opravite servis. Udeležence, ki imate motor z verižnim končnim pogonom, bi spomnili na mazivo za verigo.

Nekaj evrov za pijačo za vas in za motor, pa ne pozabite na dokumente!

Za vse ostalo poskrbimo mi.

Aranžma zajema vodenje po vnaprej izdelanih trasah, tri obroke dnevno (razen 1 dan ni vštet zajtrk in zadni dan ni všteta večerja) ter spanje v hotelih oz. penzionih. Sobe so dvo ali troposteljne. Vkolikor želite enoposteljno sobo je potrebno ob rezervaciji doplačati 25€ na noč. V ceni aranžmaja je zajeto tudi zdravstveno zavarovanje za tujino Coris. V primeru okvare ali nezgode (upajmo da NE) je poskrbljeno za prevoz nevoznega motornega kolesa v Slovenijo.

Predviden povratek na Fernetiče je 4. dan pozno popoldan.

*Cena aranžmaja: 395€ po osebi

SEDEMDNEVNI IZLET: termin 18.-24. Julij

Zborno mesto bencinski servis OMV Fernetiči na izstopni strani ob 8.00, odhod ob 8.30.

Na hitro se bomo spoznali, se pogovorili o načinu vožnje v skupini, postankih in podobno. Obvezna je popolna motoristična zaščitna oprema in dežna obleka. Udeležence, ki imate motor z verižnim končnim pogonom, bi spomnili na mazivo za verigo.

Moram vas opozoriti, da v 7 dneh prevozimo skoraj 2.000 km zato bodite posebej pozorni na stanje pnevmatik in seveda ne pozabite na servis oz. preventivni pregled motornega kolesa.

Skratka, vse gre po item ključu kot pri štiridnevnem izletu.

Glede na to, da je predviden povratek v soboto 24. popoldan, Vam pripravljamo okusno presenečenje na Krasu od koder se bomo kasneje razšli.

*Cena aranžmaja: 740€ po osebi

Glede izvedbe vodenih izletov veljajo splošni pogoji, ki si jih lahko ogledate na naslovu: http://www.palma.si/splosni-pogoji/ .

Za prijave in dodatna pojasnila smo Vam navoljo preko e-maila: atrasdoo@gmail.com ali tel. 059 059 625. Vse pijave morajo biti potrjene in plačane najkasneje 20 dni pred odhodom.

*cene so za skupine z najmanj 10 udeleženci.

4 DNEVNI IZLET: 8-9 udeležencev: 410€ 7 DNEVNI IZLET: 8-9 udeležencev: 770€

6-7 udeležencev: 435€ 6-7 udeležencev: 810€

Lep pozdrav!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!