Skoči na vsebino

RECESIJA


CVIČKAR1

Priporočene objave

To pomeni kriza da se ne more krdeita vzet.

lahko vzameš če si kreditno sposoben (služba, ne ravno minimalna plača,...), če nisi pozabi ali prosi koga od staršev če izpolnjujeta pogoje. so zakomplicirali glede kreditov na bankah! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banke živijo od kreditov. Torej krediti vedno bodo. Samo pogoje so malo zaostrili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogoje za odobritev so zaostrili, ker preveč ljudi ne vrača oziroma težko vrača obroke, ker so pred leti kredite dobesedno "talali", obresti pa bi morale biti manjše in prav tako stroški; bistvo je da moraš delat v res dobri firmi da ti odobrijo to je to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar je recesija je 50% več dela in denarja-kdor hoče delat.Sicer pa prodam Kawasakija ER-6-N na obroke brez obresti.Je pa en problem odpelješ ga ŠELE,ko je plačan!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem čisto to zadevo z več dela in denarja.. No, verjamem, da so določene panoge priviligirane in se jim je v teh časih biznis dejansko zvečal, ampak na splošno pa mislim, da je večinoma občutit pomanjkanje povpraševanja in je posledično dela manj, zato tovarne skrajšujejo delavnike, podjetja odpuščajo delavce, ipd..

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar je recesija je 50% več dela in denarja-kdor hoče delat.

ma daj ne streljaj :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar je recesija je 50% več dela in denarja

kvečjemu v gostilnah, ker ga bo folk začel iz obupa pit.. pa še to ne bo šlo, ker bo predrago.. vranca pa pod mostove se bo folk spravljat začel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar je recesija je 50% več dela in denarja-kdor hoče delat.Sicer pa prodam Kawasakija ER-6-N na obroke brez obresti.Je pa en problem odpelješ ga ŠELE,ko je plačan!!!! :whistle:

Jaz sem mojo huso že prodal tako na obroke, pa še vozim se lahko, dokler ni ves denar na kupčku ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvečjemu v gostilnah, ker ga bo folk začel iz obupa pit.. pa še to ne bo šlo, ker bo predrago.. vranca pa pod mostove se bo folk spravljat začel

Meni se zdi, da so gostilne že manj polne kot so bile. Edino če so mogoče vsi ne pripravjamo na pustni teden in bomo potem vse nadoknadili ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma daj ne streljaj :headbang:

Nestrelam,čeprav mi v omari stojijo dve puški,malokaliberska Anschutz in zračna breztrzajna Feinwerkbau,nažalost Nm nepremore pravega strelišča.

Ps.kar se tiče dela mi lahko verjameš,da ga je v primerjavi z prejšnjim letom ziher 50% več,kar pomeni več efektnih ur,ure pa vsej po mojih vedenjih ni nihče znižal.Avtov se je prodalo v zadbjem času sigurno 30% manj zato se spet vozijo in popravljajo stari avti!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nestrelam,čeprav mi v omari stojijo dve puški,malokaliberska Anschutz in zračna breztrzajna Feinwerkbau,nažalost Nm nepremore pravega strelišča.

Ps.kar se tiče dela mi lahko verjameš,da ga je v primerjavi z prejšnjim letom ziher 50% več,kar pomeni več efektnih ur,ure pa vsej po mojih vedenjih ni nihče znižal.Avtov se je prodalo v zadbjem času sigurno 30% manj zato se spet vozijo in popravljajo stari avti!!! :worship:

Aja, ti si mechanik. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

delam na terminalu z avtomobili v Luki KP, v primerjavi z jan/febr lani je padel promet za vsaj 50%, da se pa več starih proda je trenuten pokazatelj, ker je najprej padla prodaja novih.....

p.s. "ne streljaj" pomeni v žargonu da ne kvasiš neumnosti pa brez zamere

Popravljeno . Popravil bernardek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakor se meni zdi se slabo prodajajo novi in rabljeni avti, vsak drži tisto kar ima.

Prodajam že več kot en mesec Peugeot 206, letnik 2004, 85000 km, 1.4 hdi za 4750€ pa mi vsak ponuja največ 4500€, tako da zgleda da ga bom moral res dat zatak denar, če se ga bom hotel rešit. Pa mi ga je kar hudo prodat za tak denar, sam imam že i30 doma ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakor se meni zdi se slabo prodajajo novi in rabljeni avti, vsak drži tisto kar ima.

Prodajam že več kot en mesec Peugeot 206, letnik 2004, 85000 km, 1.4 hdi za 4750€ pa mi vsak ponuja največ 4500€, tako da zgleda da ga bom moral res dat zatak denar, če se ga bom hotel rešit. Pa mi ga je kar hudo prodat za tak denar, sam imam že i30 doma ...

Vedno najprej prodaj ali daj v račun tvoj stari avto,namreč vsak kupec bo vprašal zakaj prodajaš in ko mu boš rekel imam že drugega ti bo krepko zbil ceno!!!! :hmm:

Ps. če ti kdo še da 4500 EU samo hitro prodaj avtov je kolikor hočeš.Ravno pred parimi dnevi je kolega pojamral ima za prodat 60 rabljenih avtov in ga mesečno stanejo samo obresti 6000 EU ! :eek: Recesija banke pa služjo. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Vedno najprej prodaj ali daj v račun tvoj stari avto,namreč vsak kupec bo vprašal zakaj prodajaš in ko mu boš rekel imam že drugega ti bo krepko zbil ceno!!!! :hmm:

Ps. če ti kdo še da 4500 EU samo hitro prodaj avtov je kolikor hočeš.Ravno pred parimi dnevi je kolega pojamral ima za prodat 60 rabljenih avtov in ga mesečno stanejo samo obresti 6000 EU ! :eek: Recesija banke pa služjo. :yea1:

Sem ga prodal. Se mi ni tako grozno mudilo prodati, zato sem lahko čakal s ceno, sem pa vedel da bom dobil bp 4500€, ker mi je več firbcev toliko ponujalo.

Se strinjam da je idealna rešitev menjava staro za novo ali staro za staro. Vendar, če se ti pojavi dobra priložnost za nakup, denar pa imaš v žepu zakaj pa ne. Tudi svojega gotovo prodaš naprej, vsak avto ima pač svojo ceno in svojega kupca. Samo na cene iz avtoxnet in salomona se ne smeš preveč ozirat, ker so bile vedno pretirane. Sem pa v zadjih petih letih zamenjal 8 avtov in motorjev, tako da vem kako tečejo zadeve. Pa nisem preprodajalec, samo naveličam se hitro.

Drugače pa je bilo avtov na prodaj kot listja in trave že dolgo nazaj in je bilo avto ali pa motor težko prodat. Je pa res da so zadnjega pol leta cene zelo padle.

Kupit za dobro ceno je bilo vedno lažje kot pa prodat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nestrelam,čeprav mi v omari stojijo dve puški,malokaliberska Anschutz in zračna breztrzajna Feinwerkbau,nažalost Nm nepremore pravega strelišča.

Ps.kar se tiče dela mi lahko verjameš,da ga je v primerjavi z prejšnjim letom ziher 50% več,kar pomeni več efektnih ur,ure pa vsej po mojih vedenjih ni nihče znižal.Avtov se je prodalo v zadbjem času sigurno 30% manj zato se spet vozijo in popravljajo stari avti!!! :worship:

to pomeni da je dobro sedaj kupit rabljen avto, večja izbira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta recesija je se en fop shop vec.

hja idi pred eno fabriko kjer delavci knižice dobivajo in to reči naglas :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja idi pred eno fabriko kjer delavci knižice dobivajo in to reči naglas :whistle:

talajo jih pa za to ker je to najlažje naredit in jim je recesija izgovor. v veliko podjetjih je krivda v nesposobnih menegerjih ne pa recesija.

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!