Skoči na vsebino

AVTOSTERON


Pervy

Priporočene objave

Si podoben tistim,ki pravijo,da ni kaj ker se višajo trošarnine in s tem dvigujejo cene goriva......Samo,da se lahko oni vozijo!

Link do današnje oddaje,čeprav Urška spet par takih pribije,da bi lahk sam :SS

......

'Pri paganiju so razvili nov mercedesov AMG motor'

Njej je 48 enako 83...razlika o moči različnih modelov

Za pagani zondo R so bile navedene 3 različne cene od 1.4milijona do 2milijona eur

Zdaj jim pa naj človek še kaj verjame :SS

KLIK

Vidim da gre teb ta oddaja pa res na ***** ampak še zmeraj jo gledaš heheh :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal posnetek, pa bi oddaja nekako še bila gledljiva, tipson je pa res do amena zafnan... Pa saj so na vseh TV-jih tipi in tipice, za katere ne veš, kaj sploh delajo tam... Lencdo je namignil, kako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahha a ne...zgleda se ritensko pride dalj k pa normalno :headbang: zgled galunič topu k toplarna :whistle:

p.s. mal off topic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledal posnetek, pravzaprav sem ga bolj poslušal...

in sedaj ne vem a sem prav slišal ali ne...

voditeljica se je dala nategnit, za to, da se je v hondi peljala, al kako???

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da gre teb ta oddaja pa res na ***** ampak še zmeraj jo gledaš heheh :naughty:

Sam gledam popolnoma vse oddaje o avtih!Naj bo slaba ali dobra!Top gear moraš tud z rezervo jemat,pa imam vse dele na disku!Recimo MOTORVISION pa je res ena izmed oddaj,ki je kvalitetna-oz vsaj izveš kaj konkretnega o avtu!

In po njih bi si morali Slovenci zgledovat,kar se tiče testiranj avtov in predstavitev!Ali pa si prej vsaj pogledat njihov test in še kater,dotičnega avta in potem naredit oddajo o tem avtu!

voditeljica se je dala nategnit, za to, da se je v hondi peljala, al kako???

:naughty:

Kje je pa bila kakšna Honda?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj, a ni tist športni avto neka bolj draga honda al kaj že??

Pri Hondi bi ti najraje lubčka dali :worship: :worship:

Poglej si mal o teh avtih

klik

klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaa, zonda je, ni honda...

hja, pa če je poleg fufle morala še fufnk nastavit; za tako ekzotiko peljat se ji je zagotovo splačalo...

pri vsem tem karbonu in ostalih kompozitih jo konec koncev še za plehico ne moreš označit... rotf

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa ta Colja model. Priznam, da tega Avtosterona še nisem gledal, tako da o sami oddaji ne morem reči nič. Res pa je, da je bil Oktan za moje pojme zgrešen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda komentarja na 3 oddajo!

A čas 53,46 pa ne verjamem nikoli!Ker na tej progi en doma sestavljen V8 avto po večini iz poliestra in ne iz karbona kot je "raje nem napisal" pametovala nikakor ne more postavit skoraj 3 sekunde boljšega časa kot mitsubishi evo X.

Ta ki je pa bil na simulatorju,pa na komentarje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele sm si pogledou prvo oddajo.. nevem no, niti ni tok slaba za moje pojme. čist ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele sm si pogledou prvo oddajo.. nevem no, niti ni tok slaba za moje pojme. čist ok.

za osnovno šolo mislš????

Jst mislm da bi se ta tema mogla izbrisat ker je tako bedno da škoda izgublat besed...pa oddaja tud :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za osnovno šolo mislš????

Jst mislm da bi se ta tema mogla izbrisat ker je tako bedno da škoda izgublat besed...pa oddaja tud :headbang: :headbang:

pač za silo je. rabjo še ene par izboljšav, ampak ok, glede na to da so komej začel jim je recimo oproščeno :)

važn da se vsaj nekej premika kar se tiče avto-moto scene pri nas. take stvari pri nas manjkajo.

nč, zdj grem pa pogledat oddajo št.2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo u redu oddaja ta avtosteron :OK:

Če nimaš pojma o dotičnem avtu,cenah in fiziki verjetno res :whistle:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj študent fizike poreče na to, da naj bi po avtosteronu bila sila trenja ki je ustvarjena s štirimi zimskimi pnevmatikami na ledu večja od sile, ki jo ustvari oblikovni oprijem 10parov kot britev ostrih drsalk, seveda, isto v ledu???

grem stavit, da to dotično kugo zadržijo že štirje hokejisti, seveda pravilno uprti v svoje drsalke...

in ne, avto ni imel nameščenih "žebljevk"...

vglavnem; nastopajoči so basači. njihov nastop je pod vsako kritiko...

tudi oddaja je eno samo basanje...

:doze: :doze: :doze: :doze: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki ste pomotoma pogledali to oddajo predlagam, da zahtevate od pop tv-ja povračilo za izgubljene pol ure življenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kaj vidjo na tem ŽIGATU ampak men gre na k*** :headbang: :headbang:

Ženske pa njemu verjetno :D Dobesedno...

P.S.: mislim, da nas je precej takšnih, ki ga ne prebavljamo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki ste pomotoma pogledali to oddajo predlagam, da zahtevate od pop tv-ja povračilo za izgubljene pol ure življenja.

neb mogu bolš napisat. Se strinjam...samo jst nism tok dolg zdržal... :xx: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s sesirjenim, da je Motorvizion najbolj objektivna in dodelana oddaja o avtomobilizmu in motociklizmu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!