Skoči na vsebino

Kaj trenutno počnete?


Brejker

Priporočene objave

Delim nasvete :grim .........priden,s tebe še nekaj bo :OK:

:grim

 

 

klasika :D

Ti zavidam tak razred. V našm morm sam hodt k so usi neki profesionalni športniki  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voham Kmetov smrad :kva2:

Če boš zaprl usta,bo nehal smrdet...... :P ......trenutno sem odgovoril Motojahaču :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš zaprl usta,bo nehal smrdet...... :P ......trenutno sem odgovoril Motojahaču :grim

 

Napisal sem Kmetov smrad! :P 

 

pravkar odgovarjam na Kmetov post in bom zdej ko napišem še par besed stisnil objavi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal sem,če se ne bi tako ukvarjal z tujim smradom,bi ,ko bi zaprl usta zavohal tudi svojega :grim

 

Napisal post in stisnil vobjavo,upamo,da bo nagovorjeni doumel point :lol:  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: neki .................. a dons bi .......... :pos: ............ de se lohk u dingl-dongl pofočkam ..................... al bi raj na jutr prestavu :whistle:  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: neki .................. a dons bi .......... :pos: ............ de se lohk u dingl-dongl pofočkam ..................... al bi raj na jutr prestavu :whistle:  :hmm:

 

 

.... rajš prestav ....  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal sem,če se ne bi tako ukvarjal z tujim smradom,bi ,ko bi zaprl usta zavohal tudi svojega :grim

 

Napisal post in stisnil vobjavo,upamo,da bo nagovorjeni doumel point :lol:  :lol:

 

Ker pišeš zelo nerazumljivo, sem mogel kar malo pomislit kaj si hotel povedat :grim

 

Kaj trenutno počnem? Razmišljal sem če bi šel Kmeta nabrcat, sam sem ugotvil da mi primanjkuje kil in višine :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker pišeš zelo nerazumljivo, sem mogel kar malo pomislit kaj si hotel povedat :grim

 

Kaj trenutno počnem? Razmišljal sem če bi šel Kmeta nabrcat, sam sem ugotvil da mi primanjkuje kil in višine :blush:

 

 

... no, s kilami je res mal problem .... višina bi pa zadostovala mogoče ....   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!