Skoči na vsebino

Kaj trenutno počnete?


Brejker

Priporočene objave

pred eno uro, Arzen pravi:

Brskam po netu za kakšen pameten tekstilni komplet hlač in jakne. In že vidim, da za manj kot 400€ ne bo šlo. :doze:

če je vsaj malo kvaliteten, pod 600 težko ... na žalost ... je pa res, da maš pol vsaj za cca 5 - 7 let ;)

maš v Ljubljani 3 kvalitetne trgovine, pa izbiraj ;)

trenutno kufetkam .. mau pauze mam :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Arzen pravi:

Brskam po netu za kakšen pameten tekstilni komplet hlač in jakne. In že vidim, da za manj kot 400€ ne bo šlo. :doze:

https://www.delta-team.eu/shop/product/yamaha-jakna-fundamental-moska-2015-28991

Jz sem si kupo to jakno...zelo,selo zadovoljen...ima zelo debelo podlogo(odstranljivo...nosil pozimi in do -10 več kot super..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Arzen pravi:

Brskam po netu za kakšen pameten tekstilni komplet hlač in jakne. In že vidim, da za manj kot 400€ ne bo šlo. :doze:

Če nisi ravno maneken, ki mora imeti vse tipi topi glanc novo, na Bolha.com se marsikaj najde..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, maus pravi:

če je vsaj malo kvaliteten, pod 600 težko ... na žalost ... je pa res, da maš pol vsaj za cca 5 - 7 let ;)

maš v Ljubljani 3 kvalitetne trgovine, pa izbiraj ;)

trenutno kufetkam .. mau pauze mam :P

 

Slišim, da bo počas konec s kofetkanjem pri vas, plačujete milijone :sleep2: 

pred 46 minutami, sesir pravi:

https://www.delta-team.eu/shop/product/yamaha-jakna-fundamental-moska-2015-28991

Jz sem si kupo to jakno...zelo,selo zadovoljen...ima zelo debelo podlogo(odstranljivo...nosil pozimi in do -10 več kot super..

Hmmm, jaz iščem tako, ki ima zaščito ramen in komolcev in kjer bo not še želva, tako da tale ne pride v poštev. Hvala vseeno.

 

pred 1 minuto, izibajker pravi:

Če nisi ravno maneken, ki mora imeti vse tipi topi glanc novo, na Bolha.com se marsikaj najde..

Pri meni je problem, da sem mrga. :)  Bom pobrskal, samo it čez 400 oglasov je pač huda, sploh k bolha nima te opcije, da bi se dalo po velikosti iskat. :) Dam pa raje malo več pa imam pol dolga leta kot je malce višje povedal maus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Arzen pravi:

Slišim, da bo počas konec s kofetkanjem pri vas, plačujete milijone :sleep2: 

Pri meni je problem, da sem mrga. :)  Bom pobrskal, samo it čez 400 oglasov je pač huda, sploh k bolha nima te opcije, da bi se dalo po velikosti iskat. :) Dam pa raje malo več pa imam pol dolga leta kot je malce višje povedal maus.

prideš in dobiš miljon .. ajfok :P

pojdi v BS ali TC in pošpegi ... nekateri imajo sedaj tudi velike popuste .. zna bit, da se kakšen Revit ali Clover komplet najde tudi okoli 400 €

trenutno gledam zate, kaj bi ti pasalo, da bi se kakšn fantk lahko za tabo držu :lol1: 

ker si mrga, se zna zgodit, da dobiš kakšen konkreten popust za zadnje kose ;)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Arzen said:

Slišim, da bo počas konec s kofetkanjem pri vas, plačujete milijone :sleep2: 

Hmmm, jaz iščem tako, ki ima zaščito ramen in komolcev in kjer bo not še želva, tako da tale ne pride v poštev. Hvala vseeno.

 

Pri meni je problem, da sem mrga. :)  Bom pobrskal, samo it čez 400 oglasov je pač huda, sploh k bolha nima te opcije, da bi se dalo po velikosti iskat. :) Dam pa raje malo več pa imam pol dolga leta kot je malce višje povedal maus.

Trenutno se čudim uporabi besede mrga.. Pomojem si zamešal kako zgleda špeh pa kako mišice :jezik:

Zdej vsaj vem, kako se drugač ponavadi fantje v trgovini z oblačili počutijo glede izbire.. Ker ko greš v nabavo ženske verzije moto opreme, vidiš, da so očitno v Slovenistanu vse punce na motorjih italijanskih mikro dimenzij, obožujejo roza barvo, želijo porušiti rekord številu različnih belih pošitih rožic in drugega ženstvenega okrasja, jim je definitivno pomembnejše, kako izgledajo, kot pa kakovost zaščite v sami opremi, predvsem pa nimajo nobenih oblin. Razen če so na motorju v bikinkah :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se čmo preselit v temo o oblačilih, ker nas bo @DAMI34 , zvani radirka, poradirou :P 

 

trenutno se spraulam, da malco pomalcam :huh: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, lucif3rka pravi:

@VS800, to je grozno in ne za lajkat :twak:

Grozn je tut to da s ti mene po buč pa te vseen lajkam:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, lucif3rka pravi:

obožujejo roza barvo

Ta barva ze na dalec pravi: Look at me, Im a WOMAN! :rolleyes:

In potem se vsi motoristi obracajo za njo in si mislijo: uuuu, bejba na motorju. Cilj dosezen. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

prideš in dobiš miljon .. ajfok :P

Milijon je premalo :ras: 

pred eno uro, VS800 pravi:

AL pa kupš dva kompleta od mausa, pa ti bosta lih prou

:lol1: maus je fantek :D 

pred eno uro, lucif3rka pravi:

Trenutno se čudim uporabi besede mrga.. Pomojem si zamešal kako zgleda špeh pa kako mišice :jezik:

Zdej vsaj vem, kako se drugač ponavadi fantje v trgovini z oblačili počutijo glede izbire.. Ker ko greš v nabavo ženske verzije moto opreme, vidiš, da so očitno v Slovenistanu vse punce na motorjih italijanskih mikro dimenzij, obožujejo roza barvo, želijo porušiti rekord številu različnih belih pošitih rožic in drugega ženstvenega okrasja, jim je definitivno pomembnejše, kako izgledajo, kot pa kakovost zaščite v sami opremi, predvsem pa nimajo nobenih oblin. Razen če so na motorju v bikinkah :wallbash:

A si pogumna ratala, a? :ras: 

Moški imamo veliko več izbire, kvalitetne izbire. Problem je le, da do neke velikosti, potem je pa konec. Ve pa....jah smotan je to, nimaš kaj.  Kdo ti je kriv, če maš take obline? :P  Zdaj so moderne ravne deske :P 

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

a se čmo preselit v temo o oblačilih, ker nas bo @DAMI34 , zvani radirka, poradirou :P 

 

trenutno se spraulam, da malco pomalcam :huh: 

jebat ču vas na suho :P

ma ne, itak mi je gladko, k sm se ZZZZZZZZZZZZZZZZju :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Arzen said:

Poleg luciferke vedno :ras: 

Trenutno se čudim tej izjavi. :eek:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Arzen pravi:

Poleg luciferke vedno :ras: 

 

pred 4 minutami, lucif3rka pravi:

Trenutno se čudim tej izjavi. :eek:

Tle pr ns bi stare mamce rekle, če vidva mal šmirata :whistle:

Pa ne z unmu šmiram k je na ketn:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Xebec pravi:

 

Tle pr ns bi stare mamce rekle, če vidva mal šmirata :whistle:

Pa ne z unmu šmiram k je na ketn:P

k @lucif3rka pokne po kolenu mim @Arzen , mu ketn mast u faco nameće :lol1:

trenutno se smejim teli moji duhoviti izjavi :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudim se, kako je moj volkec len. Hujši kot maček! Dobro, da ga zjutraj teram, da tečeva.
Res no. Cel dan bi samo spal, pa jedel, pa se crkljal.
Blagor njemu.:blush:


 

3 hours ago, lucif3rka said:

Ker ko greš v nabavo ženske verzije moto opreme, vidiš, da so očitno v Slovenistanu vse punce na motorjih italijanskih mikro dimenzij, obožujejo roza barvo, želijo porušiti rekord številu različnih belih pošitih rožic in drugega ženstvenega okrasja, jim je definitivno pomembnejše, kako izgledajo, kot pa kakovost zaščite v sami opremi, predvsem pa nimajo nobenih oblin. Razen če so na motorju v bikinkah :wallbash:


To, da imaš nek stil in želiš nek določen izgled, še ne pomeni, da moraš prišparati na sami varnosti.
Se strinjam glede izgleda oblačil za ženske, ampak tu se je treba spraviti na naše trgovce, ne na oblikovalce in ne na motoristke. Je v tujini mnogo odličnih znamk, ki imajo res dodelan izgled moto opreme za ženske.
Itak je pa stvar okusa, ene so pač bolj za roza barvo, druge bi rade enodelni kombinezon v fluorestenčno zeleni, tretje bi pa rade izgledale kot da so prišle iz vojne. Če prideš v trgovino in rečeš, rada bi to pa to pa to v neki določeni barvi in številki, ti bodo takšno stvar naročili.

 

Ne vem pa kje si zasledila mikro številke. :huh: :ninja: 
Jaz vedno ko sem bila v katerikoli trgovini pri nas, so imeli vedno le večje kose. Že 38 včasih sploh nimajo, kaj šele kaj manjšega.  Kar je sicer po eni strani logično, saj je št. 40+ nek standard pri nas. Naročili bodo tisto, kar vedo da lahko prodajo in večja verjetnost je, da prodajo 20 kosov št.40, kot pa št.34. Pač fuck it. Naročiš, počakaš, sprobaš ali pa si daš narediti custom.

Pa še to bi omenila - ne vem če sem pri nas kdaj videla, da bi se kakšna motoristka dejansko razkazovala ali iskala kakšno posebno pozornost. Tega so ponavadi krivi fantje. :jezik: Vožnja po najbolj obljudenih križiščih v teniskah in kratkih hlačah. No, pa seveda imajo ponavadi kakšno deklino na zadnjem sedežu. Ampak tista gospodična, ki sedi zadaj ni motoristka - tako da takšne oprave ne morem komentirati. :)

4 hours ago, sunnygirl said:

Ta barva ze na dalec pravi: Look at me, Im a WOMAN! :rolleyes:

In potem se vsi motoristi obracajo za njo in si mislijo: uuuu, bejba na motorju. Cilj dosezen. :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Xebec pravi:

 

Tle pr ns bi stare mamce rekle, če vidva mal šmirata :whistle:

Pa ne z unmu šmiram k je na ketn:P

:lol1: umiram :D  daleč od tega, na bejbe k so na hornetkah ne palim :ras: 

 

pred 24 minutami, Yoghurt pravi:

Čudim se, kako je moj volkec len. Hujši kot maček! Dobro, da ga zjutraj teram, da tečeva.
 

Volkec se stara, saj vidiš mausa, vedno bolj len ratuje ;) 

Kar se tiče opreme, črna ti uibr paše :)  Je pa res, da si drobčkena, tako da imaš ti tut verjetn kar probleme dobit neko pametno opremo...ali? Aja še to, sam zate nek naročijo, ti ugotoviš da še vedno ni to to, ti ni treba vzet ane? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Arzen said:

Volkec se stara, saj vidiš mausa, vedno bolj len ratuje ;) 

Kar se tiče opreme, črna ti uibr paše :)  Je pa res, da si drobčkena, tako da imaš ti tut verjetn kar probleme dobit neko pametno opremo...ali? Aja še to, sam zate nek naročijo, ti ugotoviš da še vedno ni to to, ti ni treba vzet ane? 

 

Kako stara? Pa saj še nima 3 leta. :slap:Ne, res je len. Cel dan bi prespal. Razen če je hrana v igri, potem je takoj buden. Ko se igra s kužki pa isto, teče na polno 3 minute, potem ima pa dovolj in bi se raje crkljal pri meni. :D Jaz vam povem, da je mešan z mačkom. Tačke si liže, cel dan spi, miške lovi, z miškami se igra,... tudi mijavka bolj kot laja :lol1::whistle:.

Ja, če naročiš pa ti ni všeč/prav ni treba kupiti.
Zase pri nas nič ne najdem. Bolha je topshit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Arzen pravi:

 

Volkec se stara, saj vidiš mausa, vedno bolj len ratuje ;) 

 

:huh: 

 

trenutno se ogrevam za sestanek k bo zihr buren :dry:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, maus pravi:

:huh: 

 

trenutno se ogrevam za sestanek k bo zihr buren :dry:

 

Povej jim, kar jim gre:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, VS800 pravi:

Povej jim, kar jim gre:P

to glih ne ... še rabim službo :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!