Skoči na vsebino

Kaj trenutno počnete?


Brejker

Priporočene objave

pred 7 minutami, Tedybear pravi:

v angleški bazi je bil na vhodu 2metra visok Sikh. Če si prišel neprimerno napravljen, ali pa si nisi na vhodu z milom umil rok, te je enostavno odslovil. Brez diskretnosti. Glasno in energično. Ni bilo prijetno, ko te je tako izpostavil. Niti najmanj.

 

.

... pa še ta razlika, da si tam pri 2metrskemu denar ti dobival ...

.... tle, v "enepač" termah morš pa za tega sključenega, k si vrta po nosu še plačevat :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma so v toplicah tisti, ki mislijo, da so malo več (pa dejansko niso) . Razni "vanabe" povzpetniki. Je podobno na smučiščih. Pa se obnašajo kot, da cel svet njihov.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, franc said:

Načeloma so v toplicah tisti, ki mislijo, da so malo več (pa dejansko niso) . Razni "vanabe" povzpetniki. Je podobno na smučiščih. Pa se obnašajo kot, da cel svet njihov.

lp

Ce slovenck placa 7€, pa ma 5ko se u zepu, je sveto preprican da je vse njegovo.  Saj je placal…

 

No, jez ne pizdim. Pripravljam se na nadcloveski napor premagovanja dveh stopnic. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ce slovenck placa 7€, pa ma 5ko se u zepu, je sveto preprican da je vse njegovo.  Saj je placal…

Še posebno če je "all inclusive" .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Zivnorc pravi:

... jest bi v raznih toplicah, hotelih... itd, kjer so samopostrežne restavracije, gostom uvedel mastno zaračunavanje hrane, ki jo zavržejo.

... vidiš (največkrat penzioniste) ljudi, ki si naložijo na krožnike, kolikor gre gor, potem pojejo 1/4 tega, ostalo zavržejo... ali pa jim ni všeč, kar so si naložili, pustijo, pa grejo po drugo hrano... Takemu bi gladko malo trojno zaračunal vsebino zavržene hrane.

... sem se že pogovarjal s te vrste človekom, zakaj je to naredil, pa je bil odgovor silno preprost...  " pa sej mi pripada, sej sem plačal ... itak bi stran vrgli, kar bi ostalo"..  :eek: 

to sem jaz videval v Čatežu.... res je sramota...

ni jim jasno, da gre lahko 100 x iskat, ampak naj poje... jaz sem šel zmeraj po malem kaj drugega sikat.... vse pojedel.. sem pa videl, kako si bašejo v torbice, čeprav imajo kosilo in večerjo plačano 😛 ... govorim za rehabilitacijski oddelek v Čatežu ... tam sem bil 2 x po 14 dni in se najdejo vedno modeli ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tedybear pravi:

Pizdim. Pizdim nad to nekulturno, primitivno rajo, ker ne zmore slediti najosnovnejših higienskim standardom.

Ker mi zdravje trenutno ne dopušča kakšnih potovanj, sem šel za nekaj dni v "enepač" terme, bližje Budimpešti kot Bovcu 😁.

1. Opazujem ljudi pri zajtrku in večerji. Velika večina populacije trenutno 65+). Pri kruhu in pecivu in sadju pribor ( klešče, nabodala..) za izvzem. Ne...mi imamo zato roke. Tiste roke, ki so minuto prej vrtale po nosu in grizle nohte. Tako sva se z enim starejšim gospodom našla skupaj..jaz klešče in si nabašem tisti kos kruha, ata zraven z roko vzame žemljo, jo vrne, vzame kos črnega....vmes se mal popraska po nosu in doda še kos polnozrnatega.

Mal ga opomnim , da to ni prav in lepo, pa mi odvrne hladno, da njemu nihče ne bo govoril, kaj je prav. 

Na vhodu restavracije ( prigrizki, kosilo) plakat pol metra krat pol metra, vstop dovoljen samo v natikačih. Pa je polovici udobneje bosih nog in v mokrih kopalkah.

Da o iznosu hrane po obroku ne govorim.

Sam nisem nek vzor, ampak sem šel skozi poučno šolo. V SFORju Bosni v angleški bazi je bil na vhodu 2metra visok Sikh. Če si prišel neprimerno napravljen, ali pa si nisi na vhodu z milom umil rok, te je enostavno odslovil. Brez diskretnosti. Glasno in energično. Ni bilo prijetno, ko te je tako izpostavil. Niti najmanj.

 

isto, sam v prometu. Grem po čike na pumpo...cca 2km szi mopedom. Več kot do 3je nisem šaltal. 2 patrona sta gladko skočila pred mene s stranske v stilu..pa sj bo..sem zaviral. Če zaviram me je izsilil. Moja brzina vrtoglavih 48km/h :P

Še huje..en mladenič na peciklnu s telefonom na ušesu...ga je blo po celi cesti. 2x sem poskusil mimo, pa je zapletel pred mene, ker je hkrati govoril po founu in gledal nazaj in hotel čez cestišče. brzina divjih 27km7h....matr...jebemumatr, če ni sposoben voziti pecikla in telefonirat. Mi smo znal vozit, telefonirat, pisat sms, kadit čike, pa še ena mi ga je vlekla med tem :D

In ...kaj bom reku...žemljice me sploh ne sekirajo....pazim edin da ne vzamem iste kot jo je "želva" prej pokihala in pošlatala :D

Zadnji odstavek: kapo dol.

 

 

ampak med nama...čist privat, pa ne okol govor...ti sploh nisi str...po duši si mladenč...inteligenten maldenč...ker edino ti zastopijo razliko, pri vsem kar si zapisal.

Eni občutijo nič , ampak važno da mi pripada.

Drugi uporabljajo ZKP

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, franc pravi:

Načeloma so v toplicah tisti, ki mislijo, da so malo več (pa dejansko niso) . Razni "vanabe" povzpetniki. Je podobno na smučiščih. Pa se obnašajo kot, da cel svet njihov.

lp

.

... no, tole si pa prjavu zdele eno bedarijo :D

... toplice so za koga ???? :eek:

hahaha ... "vanabe povzpetniki" :kva2:

... no, jest sem od svojga 30-ega pa tja do ene 50-ega leta dokaj redno vsaj enkrat na leto za kakšen podaljsan vikend hodil v take ali drugačne topličke ... še posebno rad takrat, ko je bila moja prestolonaslednica še dete :huh:

... pa nikoli nisem imel šušk prav ne vem kolk preveč ... še manj pa, da bi mislil, da je kdo, ker je pač tam u tistih "bogih" topličkah, zato nekakšen car :kva2: ... tko da ... obisk toplic res ni bil nikoli prav nek presežek ... tudi za "navadnega delavca" ne

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, franc pravi:

Načeloma so v toplicah tisti, ki mislijo, da so malo več (pa dejansko niso) . Razni "vanabe" povzpetniki. Je podobno na smučiščih. Pa se obnašajo kot, da cel svet njihov.

lp

S tem se v tem trenutku ne strinjam. Vanabe povzpetniki so na Baliju in Maldivih. Tole, kar je trenutno tu, je bolj bivša radnička klasa iz Impola TAMa, Alpesa ...

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, pik1 pravi:

.

... no, tole si pa prjavu zdele eno bedarijo :D

... toplice so za koga ???? :eek:

hahaha ... "vanabe povzpetniki" :kva2:

... no, jest sem od svojga 30-ega pa tja do ene 50-ega leta dokaj redno vsaj enkrat na leto za kakšen podaljsan vikend hodil v take ali drugačne topličke ... še posebno rad takrat, ko je bila moja prestolonaslednica še dete :huh:

... pa nikoli nisem imel šušk prav ne vem kolk preveč ... še manj pa, da bi mislil, da je kdo, ker je pač tam u tistih "bogih" topličkah, zato nekakšen car :kva2: ... tko da ... obisk toplic res ni bil nikoli prav nek presežek ... tudi za "navadnega delavca" ne

tis povzpetnik...maš skor 2m 😛

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

tis povzpetnik...maš skor 2m 😛

 

.

... sem se že nehu vzpenjat :eek:

... zdej sem že vsak dan manjši :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, pik1 pravi:

.

... sem se že nehu vzpenjat :eek:

... zdej sem že vsak dan manjši :huh:

ja, zdej si pa na mojem. Žiulejne je težko in te tlači dol. višji kot si..bolj te tlači. mi mali se bolj upiramo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor gledaš na zadevo.

Povzpetniki so na Baliju. "Vanabe" v toplicah ali na kakšnem "poceni" smučišču. Raja pa doma gleda TV.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, franc pravi:

Raja pa doma gleda TV.

lp

realiti šove :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tedybear pravi:

Sam nisem nek vzor, ampak sem šel skozi poučno šolo. V SFORju Bosni v angleški bazi je bil na vhodu 2metra visok Sikh. Če si prišel neprimerno napravljen, ali pa si nisi na vhodu z milom umil rok, te je enostavno odslovil. Brez diskretnosti. Glasno in energično. Ni bilo prijetno, ko te je tako izpostavil. Niti najmanj.

 

Nč, kr na mejo čakat, da pride kkšn mimo, pa ga uhvati. Bo šu delat u toplice. Lohk je tud iz Maroka. Sej kdo pa opaz razliko med jeziki. :naughty:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, skalar36 pravi:

Nč, kr na mejo čakat, da pride kkšn mimo, pa ga uhvati. Bo šu delat u toplice. Lohk je tud iz Maroka. Sej kdo pa opaz razliko med jeziki. :naughty:

Ne vem, kako bi Maročan izgledal v tistem Sikha turbanu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Tedybear pravi:

Ne vem, kako bi Maročan izgledal v tistem Sikha turbanu.

Ja kk, kt kkšn LGBTQ+++. Zmeden. :naughty:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Tedybear pravi:

Ne vem, kako bi Maročan izgledal v tistem Sikha turbanu.

Če te zadekana ninđa masira v toplicah, je tut mau čudn, kajne :ninja: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, pik1 said:

obisk toplic res ni bil nikoli prav nek presežek ... tudi za "navadnega delavca" ne

Sej ni direkt v denarju, ampak kako se pocutijo ko nardijo check in. PRISEL SEM, vse moooje. Kaj vam ni jasno? Kupec je krał. Vse moje!!
 

sej ves, za bmfo se je treba mal stegnt, itak se vse poplaca. V trenutku si navecji car, vsi parkplaci in vozni pasovi so samo za te in tvoj stroj. :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

Sej ni direkt v denarju, ampak kako se pocutijo ko nardijo check in. PRISEL SEM, vse moooje. Kaj vam ni jasno? Kupec je krał. Vse moje!!
 

.

... to je po eni strani sicer res ... se mi pa zdi, da je večina takih, ki se že na recepciji tako obnaša, še bolj pa izstopajo v samopostrežni restavraciji s prepolno naloženimi talarji ravno tistih, ki doma jedo ponavadi samo na pol skuhan krtofl, potem ima pa prosjak enkrat "all inclusive", in že se mu na polno odpelje 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno razmišljam ali naj objavim, ali naj ne objavim, ker že vnaprej vem, da bojo zopet kritike na mojo objavo (Kofi tajm in Domači ljubljenčki) ...   :blush:   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, RobiRoberto pravi:

Trenutno razmišljam ali naj objavim, ali naj ne objavim, ker že vnaprej vem, da bojo zopet kritike na mojo objavo (Kofi tajm in Domači ljubljenčki) ...   :blush:   

... ...že, že... ampak vse je odvisno od tebe, kako se bomo odzvali...:devil:

 

... pa da vidimo...  :kmet:

 

:P

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

 

Ob 14. 2. 2024 ob 9:58, izibajker pravi:

So to naplavine, ali se vejevje pa les na kup nalaga? Bi to morda lahko vsaj za npr. sekance porabili?

Skoraj vse se zmelje v sekance in odpelje v termo elektrarno Šoštanj kjer se to dodaja premogu na poti v peč kjer zgori skupaj z premogam in nam da električno,energijo:)

Drugače pa so takile nanosi, če niso v bodočo napoto vodi  odlična zaščita proti naslednji poplavi, ker je vse neverjetno prepleteno pa še nova vegetacija super raste:)

Ravno danes so spet mleli ,je pa odpeljano teh sekancev na tisoče in tisoče kubikov:)

1708009551086.jpg.255fa91cc7a702a3385a47884673f83b.jpg

1708009551096.jpg.e127e572818689cddb2b6a485d6e93c9.jpg

1708009551077.jpg.3ef496ccd755d7edb51d6df96373e508.jpg

 

Pa kakšno  traktorsko prikolico nacepljenih drv  še vedno lahko za par minut nabereš ,če si ravno v delovni akciji:whistle::)

Popravljeno . Popravil Mavti
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šetam po mariboru

 

 

20240216_140127.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kr šetam

 

20240216_152340.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!