Skoči na vsebino

Kaj trenutno počnete?


Brejker

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)

Jaz?

Modelar še iz časov, ko smo v Modelarskem tehniku plačevali z dinarji. Za Norca vem pa že zelo dolgo.

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modelarski tehnik v "stari Ljubljani", od magistrata naprej proti ????? mostu.
Kar nas je "starih kljuk".   :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Buschi pravi:

Taist možakar z ogromno mrcino med nogami:

20240815_130709.jpg

... res da nisem imel nič časa... pa bi vseeno lahko prišel do mene..  :D

..pa videl moj botox....  bemti.. za minuto sem odložil pivo, pa fasal oso direkt v žnabl... sem bil ko Ur*ka Če*in...

 

... lahko, da sem te celo videl, pa ne porajtal... so mi tudi drugi rekli, da so mi mahali, pa nisem videl. Drugič pridi, pa me brcni v rit, če že drugega ne..  :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, franc pravi:

Karlovški (most) .

...uuuu... kje so tisti cajti... še kot osnovnošolec sem z avtobusom šel po kak kos šperplate sem na Karlovško (Levstikov trg) zraven je bila pa trafika....se v živo spomnim... pa kak načrt od kake ladjice tam dobil od Burkeljca... al pa celo kit od čolna kupil... pa potem doma šniclal pa brusil..

... no, potem so se preselili nižje na Stari trg... 

..šele kasneje, ko ni bilo tam več trgovine, smo hodilu k Weissu...

...no pa sevede k RobiRobertotu v Logatec...  ane,   @RobiRoberto  ;) 

 

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Weissa helikopterapša in njegovo ženo sem pa čisto pozabil.
Mislim, da sem bil nazadnje v Mladem tehniku v BTC centru, kjer je "poslovala" ena ne prav preveč prijazna gospa.
Spomnil sem se tudi modelarske trgovine v Šiški, pri gospodu Nebcu (Janez (?) - "zagrizen avto modelar (?), kateri se mi zdi, da je bil nekaj časa aktiven tudi na tem forumu. Če se pravilno spomnim, je bila ena od njegovih objav vožnja z njegovim mopedom (ebnduro( ?) na Nanos (?).
Mislim (zopet samo mislim) da se je Janez kasneje začel ukvarjati z glasbo ("hard rock band ? )
Namesto da bi užival v svojih spominih, zaradi njih "trpim", ker "mi prihajajo kapljico za kapljico" ...   :blush:
Sljadoljed obvezno za pomiriitev ...   :OK:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno s kazalceem leve roke, čistim obe cevi dimnika na mojem obrazu ...   :D   ...   :D   ...   :D   ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 8. 2024 ob 13:45, Buschi pravi:

Kristus, kaka relikvija !!!!!!!!!!

Kupljen pr Helešiču?

   Ja , takrat je bil taglavni Andrej:whistle:,odlične peciklne je prodajal vsaj proti tem, ki so seddaj naprodaj   :panic:sosedov je več na servisu kot v pogonu je pa res, da ima nekaj kil preveč  :D   sosed mislim ne pecikl:D                               

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Zivnorc pravi:

... res da nisem imel nič časa... pa bi vseeno lahko prišel do mene..  :D

Pa nisem te hotu motit.

Pa tut mahal ti nisem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 8. 2024 ob 13:25, Zivnorc pravi:

...uuuu... kje so tisti cajti... še kot osnovnošolec sem z avtobusom šel po kak kos šperplate sem na Karlovško (Levstikov trg) zraven je bila pa trafika....se v živo spomnim... pa kak načrt od kake ladjice tam dobil od Burkeljca... al pa celo kit od čolna kupil... pa potem doma šniclal pa brusil..

... no, potem so se preselili nižje na Stari trg... 

..šele kasneje, ko ni bilo tam več trgovine, smo hodilu k Weissu...

...no pa sevede k RobiRobertotu v Logatec...  ane,   @RobiRoberto  ;) 

 

Te že malo spomin daje;

 

Mladi tehnik je začel na Starem trgu, tam smo v vrsti stali za balso, pa dobil si lahko samo dve plošči.

Kasneje se je modelarska ponudba preselila na Levstikov trg (zraven trafike) "Mladi tehnik II."

Burkeljc je imel trgovino v BTC-ju, kaj dosti načrtov ni imel, je bil bolj aktiven na področju V1 in V3  kasneje FSR čolnov. 

 Vmes se je pa pojavil Waiss helikopteraš, ki je tudi začel s pisto v Sneberjah, kasneje Pr'Kurah.

Ob 16. 8. 2024 ob 15:22, RobiRoberto pravi:

Weissa helikopterapša in njegovo ženo sem pa čisto pozabil.
Mislim, da sem bil nazadnje v Mladem tehniku v BTC centru, kjer je "poslovala" ena ne prav preveč prijazna gospa.
Spomnil sem se tudi modelarske trgovine v Šiški, pri gospodu Nebcu (Janez (?) - "zagrizen avto modelar (?), kateri se mi zdi, da je bil nekaj časa aktiven tudi na tem forumu. Če se pravilno spomnim, je bila ena od njegovih objav vožnja z njegovim mopedom (ebnduro( ?) na Nanos (?).
Mislim (zopet samo mislim) da se je Janez kasneje začel ukvarjati z glasbo ("hard rock band ? )
Namesto da bi užival v svojih spominih, zaradi njih "trpim", ker "mi prihajajo kapljico za kapljico" ...   :blush:
Sljadoljed obvezno za pomiriitev ...   :OK:

 Nebečev Jani je tudi na Forumu, največkrat se pojavi na Mamutovanju.   Trgovino ima v Pržanu, se je pa specializiral na drone (oneDrone.si)

Da je glasbenik pa ne verjamem, že za motorje nima časa.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Kaldu pravi:

Te že malo spomin daje;

 

Mladi tehnik je začel na Starem trgu, tam smo v vrsti stali za balso, pa dobil si lahko samo dve plošči.

Kasneje se je modelarska ponudba preselila na Levstikov trg (zraven trafike) "Mladi tehnik II."

Burkeljc je imel trgovino v BTC-ju, kaj dosti načrtov ni imel, je bil bolj aktiven na področju V1 in V3  kasneje FSR čolnov. 

 Vmes se je pa pojavil Waiss helikopteraš, ki je tudi začel s pisto v Sneberjah, kasneje Pr'Kurah.

 Nebečev Jani je tudi na Forumu, največkrat se pojavi na Mamutovanju.   Trgovino ima v Pržanu, se je pa specializiral na drone (oneDrone.si)

Da je glasbenik pa ne verjamem, že za motorje nima časa.  

:hmm: 

... mislim, da je bil najprej na Levstikovem trgu....

.. skratka, v vsakem primeru bova morala spiti pivo, al imaš ti prav...al pa jest...   :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Zivnorc pravi:

:hmm: 

... mislim, da je bil najprej na Levstikovem trgu....

.. skratka, v vsakem primeru bova morala spiti pivo, al imaš ti prav...al pa jest...   :P 

Sem 100% v to, kajti z modelarstvom se bavim od leta 78 in se res dobro spomnim, kako smo v vrsti čakali pod velbi na Starem trgu.  MTC je bil še na Rimski 24 in sem ga pomagal seliti.

Za pivo se pa strinjam, bo treba 🥂 tvojo novo pridobitev😜.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred eno uro, Kaldu pravi:

..... z modelarstvom se bavim od leta 78 in se res dobro spomnim, kako smo v vrsti čakali pod velbi na Starem trgu.  MTC je bil še na Rimski 24 in sem ga pomagal seliti.

... :eek: ... to je še iz časa Rimskega cesarja Vespazijana...   :eek: 

... še preden so ustanovili Emono?!?!?   :eek: 

... dobr ti še spomin dela...:OK:

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 8. 2024 ob 19:18, Kugelschreiber pravi:

Ides da ronis na bocu?

 

image.jpeg.276b9ced92045fa4bcce6199c2bb7fc4.jpeg

K sm pa tole vidu mij pa kr mau prtekl u gate 🤣🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Študeram al si nej pregriznem vratno žilo,al se nej raj vržem med ljudožerske piranje,po radiju sm slišou t nou kumad od Damjana Murka Nežni dotik...ne,tega ne prenesm več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Grut pravi:

 ...t nou kumad od Damjana Murka Nežni dotik...

Tanov je Zdravnik:

Vrhunski komad, pa še statistka je čisti drk material:

Screenshot_20240829-073433_Google.jpg.8e53a89be1dda51833c52f10ab812dd2.jpg

Grut, samo star si in te vse moti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Buschi pravi:

Tanov je Zdravnik:

Vrhunski komad, pa še statistka je čisti drk material:

Screenshot_20240829-073433_Google.jpg.8e53a89be1dda51833c52f10ab812dd2.jpg

Grut, samo star si in te vse moti...

A si srečen ker si moški 😳😳

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Buschi pravi:

Tanov je Zdravnik:

Vrhunski komad, pa še statistka je čisti drk material:

Screenshot_20240829-073433_Google.jpg.8e53a89be1dda51833c52f10ab812dd2.jpg

Grut, samo star si in te vse moti...

fak stari................:hmm:..................sam upam da si vredu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, VS800 pravi:

fak stari................:hmm:..................sam upam da si vredu...

Vs sm nekam mlahou,čudn pomečkan ... 🤣🤣🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Grut pravi:

Vs sm nekam mlahou,čudn pomečkan ... 🤣🤣🤣

Bušija sm mislu, če je vse uredu znjim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, VS800 pravi:

Bušija sm mislu, če je vse uredu znjim :P

Vem,sam toj refren iz murkouga kumaga ks ga ti zalimou,in mej čist sezu,totalno me je uniču in zdela grem na plažo smučat po eni smuči,a v glavi se mi vrti ta refren,če se bom vs pulamou bom Murkota tožu ... 😡😡😡

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Grut pravi:

Vem,sam toj refren iz murkouga kumaga ks ga ti zalimou,in mej čist sezu,totalno me je uniču in zdela grem na plažo smučat po eni smuči,a v glavi se mi vrti ta refren,če se bom vs pulamou bom Murkota tožu ... 😡😡😡

Nism ga jest prlimou...Buši ga je.....men seb tipkovnca pusušila čeb ga kliknu pomoje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!