Skoči na vsebino

iz izpuha gredo saje oziroma iskrice


Luxxx7

Priporočene objave

Pozdravljeni! Jaz bi pa vprašal zakaj mi gredo iz avspuha saje? Pred 3 dnevi sma se s prijateljem peljala 10km in sem zagledal ko sem pospeševal da mi iz avspuha grejo saje, ko sem se ostavil pa sem tudi opazil da je na avspuhu tam kjer je švasano čisto vse oranžno. Kot da bi se nekaj pregrevalo... :unsure:

Če kdo ve kaj o tem bi ga prosil, da mi čim prej pove. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Jaz bi pa vprašal zakaj mi gredo iz avspuha saje? Pred 3 dnevi sma se s prijateljem peljala 10km in sem zagledal ko sem pospeševal da mi iz avspuha grejo saje, ko sem se ostavil pa sem tudi opazil da je na avspuhu tam kjer je švasano čisto vse oranžno. Kot da bi se nekaj pregrevalo... :unsure:

Če kdo ve kaj o tem bi ga prosil, da mi čim prej pove. Hvala

hahah a se hecaš?????

pri izgorevanju ratajo saje...tudi dimnik je treba kdaj pa kdaj spucat :whistle: ....žari pa zaradi toplote ponavad je izpuh vroč ko nekaj časa mašina dela....ampak samo pozim :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah a se hecaš?????

pri izgorevanju ratajo saje...tudi dimnik je treba kdaj pa kdaj spucat :whistle: ....žari pa zaradi toplote ponavad je izpuh vroč ko nekaj časa mašina dela....ampak samo pozim :headbang:

Zakaj pa drugi nimajo vroč avspuh ko se isto pelajo kot jaz?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Jaz bi pa vprašal zakaj mi gredo iz avspuha saje? Pred 3 dnevi sma se s prijateljem peljala 10km in sem zagledal ko sem pospeševal da mi iz avspuha grejo saje, ko sem se ostavil pa sem tudi opazil da je na avspuhu tam kjer je švasano čisto vse oranžno. Kot da bi se nekaj pregrevalo... :unsure:

Če kdo ve kaj o tem bi ga prosil, da mi čim prej pove. Hvala

Nepoznam ta tvoj motor,če bi to pri moji Hondi Zoomer delalo potem bi bil katalizator v ku..u.Ti pa imaš verjetno 2-taktnega in vzrok je,da imaš zapacan auspuh.Jaz sem prej ko sem imel še 2-taktnega Yamaho chappya vsako leto enkrat auspuh demontiral notri vlil malo benzina in zažgal tako da so saje zgorele,ko je gorelo sem z ene strani malo pihal z zrakom in se je popolnoma očistil.Pri tem delu pazi,da te nebi opeklo in je bolje,če uporabiš čistilni benzin in ne super,ker preveč gori sicer pa za poskus daj samo malo benzina ca 1/4 dl.(ca 2Xpokrovček od flaše)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!