Skoči na vsebino

HORNET DAN 2009


a79

Priporočene objave

Za goske ni seno,.........za sršene pa ne slabega vremena. Tako da lastniki kar opogumite se in gasa v Roll.

V mislih bom z vami :winkiss:

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se žal ne bom mogel udeležiti srečanja.

Višja sila in nepredvidene (vsiljene) obveznosti mi onemogočajo prihod na dogodek. Na mojo veliko žalost moram to rundo preskočiti. Upam pa, da boste ostali uživali in da bo dan minil brez dežnih kapelj z obilo sonca.

Pa slik z dogodka ne lepit po forumu, ker mi je že sedaj hudo, ker ne morem priti.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se odpravljam proti ljubljani pa bo kar bo samo upam da bo kašen gor he he :blink:

Popravljeno . Popravil david764
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi pridem, pa stiskam pesti da bo lepo vreme.

Se vidimo v Ljubljani. :krneki:

Lp Drvo wp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se odpravljam proti ljubljani pa bo kar bo samo upam da bo kašen gor he he :blink:

Jaz pa zdele grem mal sršena spucat pa tut pridem 98%. se vidimo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahoj no sem prispel srečno mau moker he he ... Vi ste prišli mokri al suhi ? No za prvič je bilo kar uredu po moje . Kaj se pa vam zdi za prvo srečanje HORNET DNEVA ? :OK: :yes: :kva1: Hvala vsem ki ste prišli ! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahoj no sem prispel srečno mau moker he he ... Vi ste prišli mokri al suhi ? No za prvič je bilo kar uredu po moje . Kaj se pa vam zdi za prvo srečanje HORNET DNEVA ? :OK: :yes: :kva1: Hvala vsem ki ste prišli ! LP

Jaz pa nič moker pa dobr navožen smo pol kar še mal lutal okol.

Za prvič nas je blo kar dost pa kar taprava drušna ste teli hornetovci :OK: :OK:

tisi ki je slikal naj pa še kako sliko gor rukne.

No pa če je kdo na face booku naj poišče Žiga Zupan tam sem skoraj več kot na Moto svetu

Lp se vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar prišel domov, nič dežja samo sonček pol pa še malo tema ampak ni sile.

Preživel sem lep dan na mopedu, hvala za vse nasvete.

Upam da se še kaj vidimo po možnosti v še večjem številu.

Lp :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, za prvic je blo cist OK... Tud jaz upam, d se se kdaj zberemo (fura al :naughty: motozbor), pa tud kaksn vec se lahk se narise.... lp vsem, ki ste prsl.. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vas je bilo kar nekaj ... pohvalno. Jaz zal nisem mogel, obveznosti pac ... Glede na to da bo lepo vreme, grem pa dans sigurno na kaksno furo, ce je kdo iz okolice lj se lahko pridruzi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, za prvic je blo cist OK... Tud jaz upam, d se se kdaj zberemo (fura al :naughty: motozbor), pa tud kaksn vec se lahk se narise.... lp vsem, ki ste prsl.. :worship:

Taka skupinca je glih ok, kej vec je pa ze guzva na cest :)

Jest sm se matral na bolsjem sejmu prodajat Nolan 102N-COM XL srebrna preklopna, skoraj nova, pa Nolan X-lite N92 M, 2 sezoni pa noben nima XL glave al pa ne mara živih barv na čeladi.

Bi raje za vami vozil kot pa cel dan na nogah stal in pire pil. :( Drugic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nas tu smo sršenarji !!! :yea1: :yes:

ma vsaka vam čast..da vam je ratalo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi raje za vami vozil kot pa cel dan na nogah stal in pire pil. :( Drugic...

ceprav se tud tole ne slis tako slabo...

P.S. Kolk se kaj lastnikov drugih motorjev zbere (stromarjev, fazerjev, VFR - k)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceprav se tud tole ne slis tako slabo...

P.S. Kolk se kaj lastnikov drugih motorjev zbere (stromarjev, fazerjev, VFR - k)?

hehe :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam nekaj novih informacij glede majic...

majice bodo 250g Froot of the loom, te bolj debele in bolj kvalitetne za tisk...

Majice bodo od 7-8€ odvisno od količine naročenih majic....

Tisti ki ste zainteresirani, mi pošljite naročila na email satler@gmail.com , količino in številke majic... Vsi ki boste naročili, Vam bom majice poslal po pošti s plačilom po povzetju...

no toliko o tem...za vsa vprašanja sem Vam navoljo...

Se pa opravičujem in mi je tudi žal, ker nisem mogel priti na srečanje hornetov, sem imel obveznosti...

Lep pozdrav vsem skupaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tle je vse kar bo na majici... Razen tistega morskega psa....

torej, ker je pač sršen v naravi črno rumene barve bo tudi v tem primeru tako...

Res je rdeča barva zanimiva, ampak pač...malo pa morem gledat kako je v naravi :P

je črno-rumena taka nevarna kombinacija....

lep pozdrav, vsem zainteresiranim pa povem, da naj mi napišejo na mejl, ali na private številke in količine majic...

Untitled_1.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Škoda da sem komaj danes opazil, da je bilo srečanje sršenov.. To idejo pozdravljam in bi blo fajn da se še kdaj zberemo. Predlagam da se naredi mail lista in se preko mailov zmenimo kje pa kdaj. V glavnem če bo kdo za, tukaj je moj mail in upam da bi nas čimveč zbralo..

Mail: pero.saxbariton@gmail.com

L.P.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi bila to slaba ideja....

zagnani smo, srečali so se...jst nažalst nisem mogel priti, a bi se naslednjič bolj potrudil....

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo tole srečanje :OK:. Bo treba ponovit še kdaj, po možnosti v večjem številu, da zberemo vse generacije sršenov na kup :).

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!