Skoči na vsebino

HORNET DAN 2009


a79

Priporočene objave

Ja bilo bi zanimivo videti v velikem številu sršenarje na kupu he he .... Jaz predlagam da bi se naslednjič dobili kot naprimer na krstu motorjev recimo LOŠKI POTOK 18.04.09 , ali pa NOVA ŠTIFTA 27,04.09 , ALI PA NA KAŠNEM MOTO ZBORU ,......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bilo bi zanimivo videti v velikem številu sršenarje na kupu he he .... Jaz predlagam da bi se naslednjič dobili kot naprimer na krstu motorjev recimo LOŠKI POTOK 18.04.09 , ali pa NOVA ŠTIFTA 27,04.09 , ALI PA NA KAŠNEM MOTO ZBORU ,......

Škoda da sem te datume na morju, če bo pa kak datum ko sem prost pa zagotovo pridem.

Tudi nazadnje mi je bilo všeč da se lahko kaj naučim iz vaših izkušenj.

Lp Drvo WP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo,lepo za 4 april :yea1: , škoda, da sm prodal mojega sršena lih tisti teden, zdaj imam novega :worship:

a ste za, da se dobimo še kaj v maju, sej itak sezona je še dolga pred nami loh tudi kakšn drugi mesec,

potem to sčasoma rata tradicija, ki prinese vedno več srečanj in članov, vsak začetek je težak :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bilo bi zanimivo videti v velikem številu sršenarje na kupu he he .... Jaz predlagam da bi se naslednjič dobili kot naprimer na krstu motorjev recimo LOŠKI POTOK 18.04.09 , ali pa NOVA ŠTIFTA 27,04.09 , ALI PA NA KAŠNEM MOTO ZBORU ,......

Seveda bi se lahk zmenil.... Tja pa vsekakor, kot sm ze reku, pridemo s sotori :whistle:

@Radoracer: cim prej, tem boljs... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej pa tko v nedeljo do morja pa nazaj srečal sigurno 20 sršenov zakaj se nas je potem samo 6 pripeljalo na hornet day a niso na moto svetu no saj ni treba da so lahko jim tudi kakšen pove ki je.

Lp vsem in se kmalu vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bo kdo hotu it maja na staaare rokerje v Umag (petek popoldne), se lahko zmenimo, mi gremo vsako leto, sploh pa ker so porihtane sanitarije, tusi, itd. Punce se ne bodo pritozevale :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem tudi videl dosti sršenov v nedeljo . Sem šel en điro do PO in nazaj do VIKI BURGERJA na kafe . LP :yea1:

Za srečanje hornetk ponovno pa je samo stvar dogovora . No če ima kdo kako idejo dobro naj kar pove .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ A gre kdo v soboto na Grobnik ,mal pogledat :naughty:
v soboto si bil nekje v daljavi viden, ko sm te mislu pridt pozdravt si se pa razgubu v mnozico..
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Že dolgo nič resnega v naši temi sršenarji. Pa me zanima če slučajno kdo zaide v Umag ta vikend? Jaz bom šel s prijatelji iz petka do sobote popoldan če mi mati mojega otroka nebo preveč zatežila. Če bom tam bi bilo dobro spit kako pivo.

No če se kdo odloči za odhod naj sporoči.

Lp Drvo WP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride kdo v Umag?

Jest in moje 2 dragi (Hornetka in bejba) startamo v petek popoldne okoli 4-5h

Zal ne vozim v skupini, imam svoj tempo in se eno duso na vesti, tako da se lahko na piru dobimo v Umagu.

Jest bom v druzbi MK Pussy Ridersov, verjetno bosta dva člana z grbom ob meni in dosti ostalih v civilnih oblekah.

lp U.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nice, jaz pa še zmeraj upam da bom dobil blagoslov matere mojega otroka. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nice, jaz pa še zmeraj upam da bom dobil blagoslov matere mojega otroka. :rolleyes:

Sabo uzami mater in otroka, apartmaje mas pa par 100m stran, ceno pa ze poznas.

Pri mojih kolegih tako to funkcionira, eden ima dvojcici, stari nekaj mesecov pa bodo vsi tam.

Vse se da ce se hoce, pa ce bos ves cas otroke samo doma pazu je enako kot ce mas motor v garazi pokrit, sezona pa leti mimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto si bil nekje v daljavi viden, ko sm te mislu pridt pozdravt si se pa razgubu v mnozico..

Ja škoda da me nis. :whistle: Bi si mogl cifre mal izmenat, da če že kje smo se slišmo pa lažje dobimo.

Tut mi gremo v petek v Umag, do nedelje, cel kup kolegov, tko če me kdo vid naj me kr pocuka pa bo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ŽIVIO !

:yea1: LEP POZDRAV VSEM SRŠENARJEM PA TUDI SRŠENKAM HE HE ...

Hmmm ja bi bilo fain ja da se zmenimo za datum in kraj imaš prav a79

Popravljeno . Popravil david764
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽIVIO !

:yea1: LEP POZDRAV VSEM SRŠENARJEM PA TUDI SRŠENKAM HE HE ...

Hmmm ja bi bilo fain ja da se zmenimo za datum in kraj imaš prav a79

Sem vidu na anetu, d prodajas....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!