Skoči na vsebino

AVTOMOBILSKE NESREČE


vrho1679

Priporočene objave

Tema v katero lahko dodajate linke do čimbolj "sočnih" avtomobiliskih nesreč.

Jaz nisem našel nič kaj posebnega:

http://www.youtube.com/watch?v=ks2HAx0EtSw...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=aYN7TtvPSF8...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=mIodMbVJqkw...feature=related

Zakaj?

V odgovor tistim, ki vam pošiljajo slike zmaličenih motoristov in morda mislijo da so v avtu varni.

Naj vidijo, da se neodgovorna / nepazljiva / arogantna vožnja tudi v avtu ne konča vedno najlepše.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena "super ideja" za svinjanje po sicer povsem dobronamerno koncipiranem forumu ...

Me zanima, če bi kdo od vas objavil fotografije svojih mrtvih, v avtu umrlih sorodnikov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje smo si različni, eni uživajo v takih posnetkih. Dokler so le posnetki zvite pločevine, še gre. Ko pa so posnetki preveč ''neposredni'', pa po moje že presegajo mere zdravega okusa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena "super ideja" za svinjanje po sicer povsem dobronamerno koncipiranem forumu ...

Me zanima, če bi kdo od vas objavil fotografije svojih mrtvih, v avtu umrlih sorodnikov ...

Odgovor na tole sem napisal že v naslovni objavi:

Zakaj?

V odgovor tistim, ki vam pošiljajo slike zmaličenih motoristov in morda mislijo da so v avtu varni.

Naj vidijo, da se neodgovorna / nepazljiva / arogantna vožnja tudi v avtu ne konča vedno najlepše.

LP

Sem pa sam tudi proti, da takšne fotografije/videi sploh pridejo v javnost.

Toda če bom spomladi "zopet" dobival kup mejlov s slikami raztrenčiranih motoristov,

bom nazaj pošiljal razbite avte v odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
še ena "super ideja" za svinjanje po sicer povsem dobronamerno koncipiranem forumu ...

Me zanima, če bi kdo od vas objavil fotografije svojih mrtvih, v avtu umrlih sorodnikov ...

Ja, res strašno. Skoraj vsi videni so Slovenskega porekla v katerih kaže razmesarjena trupla naših znancev... eh, za nabijanje postov zna bit kaka druga tema.

http://www.youtube.com/watch?v=3LOKRJOIgks...feature=related

Meni se zdi zadeva poučna in mi je vseeno za druge komentarje :)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno, da ne bodo samo motoristom brali levite in moralizirali vsepovprek.

zdej pa uživajte v posnetkih mrhovinarji usrani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v polju je še plac za tiste, ki uživajo v gledanju tujih nesreč..... :evilgrin: :evilgrin:

sicer pa to ne bo nikogar spametovalo, ker večina jih živi v prepričanju da se kaj takega dogaja samo drugim.

sicer pa razmišljam da bi si nabavila vsaj oklepnik za vožnjo po naših cestah :naughty: :whistle:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno, da ne bodo samo motoristom brali levite in moralizirali vsepovprek.

zdej pa uživajte v posnetkih mrhovinarji usrani.

Ne razumem, kaj je tu mrhovinarskega...? Meni se vse skupaj zdi poučno, res pa je, da ciljna publika načeloma to vidi iz prve roke. Nobenemu ne delam škode, nobenemu je ne želim... kaj je tvoj "point"? Če ti je slabo ob gledanju teh videev, če ti povzročajo nezaželene vizije na cesti, mogoče celo odvračajo vožnjo z motorjem... jih pač ne gledaš. Meni jih ne, kakor se mi tudi ni problem pogovarjat o dreku sredi slavnostne večerje. Vse je sestavni del vsakdana in nič ni narobe, če si seznanjen tako s pozitivnimi kot negativnimi stvarmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Pa spolzek ovinek v Rijeki:

Glede na to, da se večkrat peljem skozi Reko na poti do Pule me zanima, kje je ta ovinek, da me ne bi tako odneslo, kot te tukaj. Sicer pa so v skoraj vseh primorskih mestih asfalti zelo spolzki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da se večkrat peljem skozi Reko na poti do Pule me zanima, kje je ta ovinek, da me ne bi tako odneslo, kot te tukaj. Sicer pa so v skoraj vseh primorskih mestih asfalti zelo spolzki

Sicer pa je posnetek star skor 8 let ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v polju je še plac za tiste, ki uživajo v gledanju tujih nesreč..... :evilgrin: :evilgrin:

sicer pa to ne bo nikogar spametovalo, ker večina jih živi v prepričanju da se kaj takega dogaja samo drugim.

sicer pa razmišljam da bi si nabavila vsaj oklepnik za vožnjo po naših cestah :naughty: :whistle:

dr.looney :alien1:

Vprašaj Karlija,mogoče ma kako Patrijo v garaži! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Če hočeš da ljudje vozijo varneje, jim vzemi iz avta airbag in jim v vrat nameri mačeto! Noben ne bo peljal več kot 5km/h! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa to zanima. Motoristov je v procentih dosti manj kot voznikov avtomobilov. Torej, če bi izračunali, koliko procentov motoristov umre in koliko avtomobilistov, česa bi bilo več procentov? (Slovenija je tudi ena izmed najmanjših držav v Evropi pa je ena izmed teh ki imajo po procentih največ goza(ne v kvadratnih metrih, ampak glede na velikost države)). Tak sem mislo da bi nekdo izračunal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enih 500% več motoristov umre kot avtomobilistov recimo :whistle: Aja to tak od oka haah :rolleyes:

Čepro ni ravno tema za smejat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!