Skoči na vsebino

5. Slovenski dan na Grobniku


bladzo

Priporočene objave

Gašper in ekipa :worship::worship::worship: preživeli smo dva super dneva, tako kot je vse štimalo na dirkališču štima tudi v ozadju, objavljeni so že rezultati treningov in dirk, pa tudi fotke bomo lahko kmalu naročili RES SUPER ORGANIZACIJA :OK: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Ka pa ta z kavbojkam dela gor :unsure:

post-498-1240989822_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...njah.....sam vseen. Nisem vedel, da pustijo tudi tako gor.

Recesija pa to :evilgrin: Sicer je na Siol-ovi strani tudi en model, ki pelje bejbo v kavbojkah in supergah :yes: KLIK!

Edit: pa še cel link, k se ne vid nč: KLIK AGAIN :)

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa "navadnih" motorjev pa ni nihče slikal? same racerje al kaj? sunce mu bogovo! meni je vedno najbolj fascinantno kak običen pecikl na pisti videt, dajte gor če ma kdo kaj....

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa "navadnih" motorjev pa ni nihče slikal? same racerje al kaj? sunce mu bogovo! meni je vedno najbolj fascinantno kak običen pecikl na pisti videt, dajte gor če ma kdo kaj....

LP Bajsi

Tale sicer ni s slovenskega dneva, ampak ene dva mesca prej.

Navadn moped in nenavadn voznik ;-)

post-19673-1240992738_thumb.jpg

post-19673-1240992788_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem

mene zanima ali so na tem slovenskem dnevu bila kakšna specifična pravila oz če so bila sploh kakšna.Trenutno me zanima kontrola ustreznosti uprabe hladilne tekočine, se pravi, da na dirkališču se ne uporablja antifriz ravno zaradi njegovih "mastnih lastnosti" v primerjavi z vodo... Sprašujem se, ker je ravno kolega imel to smolo, da je dobil antifirz pod kolo in posledično grdo padel in močno poškodoval motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo pa teba malo drugače pristopit k zadevi....

ne pa po prijavi in prvem postu luknje iskat, če je "kolega" padel naj kontaktira organizatorja ali pa lastnika dirkališča in se o tem pozanima, drugače pa naj "kolega" uporabi svoj profil za takšna vprašanja... verjetno nisi dobra vila...

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem

mene zanima ali so na tem slovenskem dnevu bila kakšna specifična pravila oz če so bila sploh kakšna.Trenutno me zanima kontrola ustreznosti uprabe hladilne tekočine, se pravi, da na dirkališču se ne uporablja antifriz ravno zaradi njegovih "mastnih lastnosti" v primerjavi z vodo... Sprašujem se, ker je ravno kolega imel to smolo, da je dobil antifirz pod kolo in posledično grdo padel in močno poškodoval motor...

teh pravil na amaterskem dirkanju ni..druga zgodba so alpe-adria, evropsko itd..

čeprav bi bilo fajn met lovilce tekočin, ne uporabljat antifriza itd. sem prepričan da vsaj 95% udeležencev slovenskega dneva tega ni imelo..

ker je pač to amatersko dirkanje..vržeš poliestre gor in gasa..

je tvoj prijatelj mel antifriz v motorju? :whistle:

s tem je tko..

človek, ki je spustil antifriz ker mu je kamen priletel v killer se je lepo opravičil..

kar je več kot dobiš ponavadi..

kaj pa če bi tvojega kolega kdo "ponesreč" zbil ker ga ne bi videl ali ali ali??

pač..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je samo zanimalo, če je tuki to urejena ali vsaj opozorjeno, mogoče bi lahko bilo, mogoče bi pa celo kdo nalivl vodo notr, imel lovilce olj(kot je biker77 napisal)?

Ne vem, če se gremo neko dirkanje na kontroliranem območju, bi mogoče takega opozorilini na vsaj kakšno minimalno malenkost, ki bi jo lahko z nekaj minutnim mehaničnim delom odpravili, da si nebi delali neke finančne strošle, bi pa mogoče pripomogla k varnosti, mogoče bil naslednjič kakšen padec, dva manj in bi bil po moje nek efekt dosežen...

Nism sm pršel, da bom zagovarjal prijatelja, kar je, je. Onadva sta se že zmenila, kar sta se! Nism pa prčakval d bo en bajs neki lajal(brez navednic), te je treba prvezat?

Kolikor sem jaz seznanjen z njegovim motorjem ni v njem antifirza...

Ja res je biker77 pač to je amatersko dirkanje in se moram strinjat s povedanim!

Over and out!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gašper, tebi in tvoji ekipi vse čestitke za uspešno speljan dogodek :hooray:

Upam da 2 dnevni dogodek postane stalnica, saj je z vidika obiskanosti dogodka in udeležbe na treningih in dirkah nedvomno uspel. Se vidi da manjka dobro organiziranih dogodkov kot je ta.Je bilo mogoče kdaj kakšno razmišljanje v smeri 3 dnevnega dogodka (vikend paket)? Mogoče Slovenski vikend na Grobniku? B)

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!