Skoči na vsebino

5. Slovenski dan na Grobniku


bladzo

Priporočene objave

Tele tri skupine požrejo ogromno časa.. Če ne misliš it na dirko in bi vozil samo prosti trening, greš pač na pisto samo 2x, oziroma še takrat, ko so gor vsi skupaj zaradi razvrščanja..

Meni osebno je bolj všeč tako kot imajo štajerci, 2 skupini pa je.. No, verjamem pa, da so tam veliko bolj prikrajšani res tisti najhitrejši, ki ne morejo vozit kot bi želeli zaradi počasnejših, tu pa imajo pač prav svojo skupino. Ampak meni kot čistemu rookiju bolj pašeta 2 skupini pa večkrat gor it :)

Drugače pa vseeno upam, da se mi rata udeležit letos tega :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lohk šotor kar s seboj p'rnesemo...?! :hmm: :?

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele tri skupine požrejo ogromno časa.. Če ne misliš it na dirko in bi vozil samo prosti trening, greš pač na pisto samo 2x, oziroma še takrat, ko so gor vsi skupaj zaradi razvrščanja..

Meni osebno je bolj všeč tako kot imajo štajerci, 2 skupini pa je.. No, verjamem pa, da so tam veliko bolj prikrajšani res tisti najhitrejši, ki ne morejo vozit kot bi želeli zaradi počasnejših, tu pa imajo pač prav svojo skupino. Ampak meni kot čistemu rookiju bolj pašeta 2 skupini pa večkrat gor it :)

Drugače pa vseeno upam, da se mi rata udeležit letos tega :)

Mah js se tud prištevam k rookijem sam če boš kej več okol pogledu kot je sam štajerska organizacija boš opazu, da je povsod tako. Pa če se še resn lotiš zvozit pripadajoči ti čas, tud ni lih mal. Res ima pa Čača poskrbljeno tako za dirkače različnih rangov kot za tiste, ki bi pisto radi samo okusili. Zelo na nivoji :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sendviče obvezno s seboj! :naughty:

gume, gume ne pa sendviče, je treba shujšat za kako desetinko na pisti :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele tri skupine požrejo ogromno časa.. Če ne misliš it na dirko in bi vozil samo prosti trening, greš pač na pisto samo 2x, oziroma še takrat, ko so gor vsi skupaj zaradi razvrščanja..

Meni osebno je bolj všeč tako kot imajo štajerci, 2 skupini pa je.. No, verjamem pa, da so tam veliko bolj prikrajšani res tisti najhitrejši, ki ne morejo vozit kot bi želeli zaradi počasnejših, tu pa imajo pač prav svojo skupino. Ampak meni kot čistemu rookiju bolj pašeta 2 skupini pa večkrat gor it :)

Drugače pa vseeno upam, da se mi rata udeležit letos tega :)

14 maj je datum našega eventa na grobniku tak da če ti bolj paše tak sistem... go 4 it :yea1:

bo pa 3x letos in sicer še 4 junija in 3 septembra

Popravljeno . Popravil m@dness
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem vem, tudi jaz malo spremljam, sem drugače tudi član MCM, tako da bo treba kaj skoristit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj tud za rekreativno voznjo se je treba prijaviti ? ...nism se bil dol pa me zanima ce se tam kampira al kako ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani si se za rekreativno prijavil na dan dogodka...

če si bolj adrenalinski tip ti jo odsvetujem razen če boš s kolesom :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja ok...kolo odpade... sam potem poleg rekreativne voznje so potem sam se dirke... kar sem pa delec od tega da bi sel se sramotit :) ..torej a kdo ve kako je potem z kampiranjem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še nisi bil na pisti poj je rekreativna super. Šotor pa tud lahko vzameš pa ga na asvaltu postvš; en armaflex imej s sabo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če obstaja kaka omejitev glede motorjev.

smem na pisto s štromom in če ja, v kakšno skupino?

zanima me še če grem kar tako eno nedeljo dol se da prit na pisto se zapeljat

kak krog, za plačilo seveda.

prosim če mi kdo lahko malo opiše potek, saj nisem še bil dol.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede motorja mislim da bi se dalo zmenit.. seveda v počasno skupino

če bi se rad zapeljal samo par krogov je najboljše da greš na turistično

če bi se rad zapeljel dol kr eno nedeljo in vozil pa bi bilo pametno kontaktirat najprej

organizatorja ki ima ta dan pisto zakupljeno.. kontakt imaš na strani od grobnika za vsak

dan ki je zakupljen..

kr prit dol in vozit.. možno bi bilo če pista ne bi bila polno zasedena in če bi te spustli gor z stromom..

ampak raje kontaktiraj prej da nebo hude krvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo 26.04.09 naj bi bilo tudi srečanje alfistov AlfaPassione09, če vidite kak tak prizor za par uric ne bit presenečeni, raje pomahajte, pofotkajte... :OK: :photo: ;)

grobnik01ct2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: ja hudoooooooo

evo letos pa oblubm da tud jest pridem, juhuuuuu!!!! :whistle:

a se je treba kje prjavt?

DAVID

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast imam eno vprašanje! Zanima me, star sem 16let in pol in bi si zelo rad ogledal to prireditev. Da preidem k stvari ali je že kdo imel izkušnje pri mojih letih glede prestopa meje???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja ok...kolo odpade... sam potem poleg rekreativne voznje so potem sam se dirke... kar sem pa delec od tega da bi sel se sramotit :) ..torej a kdo ve kako je potem z kampiranjem ?

Če pustiš ego in frustracije doma, je lahko dirka super 'trening' ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima a se na teh slo dnevih na Grobniku na koncu odvija kak stunt show al kaj podobnega, al je to bol na motohapeningah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast imam eno vprašanje! Zanima me, star sem 16let in pol in bi si zelo rad ogledal to prireditev. Da preidem k stvari ali je že kdo imel izkušnje pri mojih letih glede prestopa meje???????

Lahko mladoletni otrok potuje sam v tujino?

Lahko, potrebuje pa veljavni dokument za prestop meje (osebno izkaznico ali potni list) in dovoljenje zakonitega zastopnika.

VIR: "KLIK"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko mladoletni otrok potuje sam v tujino?

Lahko, potrebuje pa veljavni dokument za prestop meje (osebno izkaznico ali potni list) in dovoljenje zakonitega zastopnika.

VIR: "KLIK"

Najlepša hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast imam eno vprašanje! Zanima me, star sem 16let in pol in bi si zelo rad ogledal to prireditev. Da preidem k stvari ali je že kdo imel izkušnje pri mojih letih glede prestopa meje???????

Še do nedavnega je veljalo, da je potreben ob vstopu v Republiko Hrvaško spremljevalec in potrdilo staršev (na njem tudi ime spremljevalca). Sicer se ta zakon ni kaj dosti učinkovito izvajal, saj sem lansko leto nekaj destkrat prečkal mejo s Hrvaško BP, je pa res, da sem bil prikrajšan za obisk Dneva mladosti v Kumrovcu in enkrat so me skoraj obrnili v Delnicah, a smo se dogovorili, da mi je "ovo zadnji put".

No, zdaj so vrli hrvaški stručnjaki le ugotovili, da tako ne gre.

http://24ur.com/novice/svet/mladoletni-na-...brez-tezav.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gume, gume ne pa sendviče, je treba shujšat za kako desetinko na pisti :naughty:

Letos še ne, naslednje leto pa ... never say never. :whistle:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!