Skoči na vsebino

KEEWAY SUPERLIGHT 125 BLOKADA!!!


knez99

Priporočene objave

SEM lastnik keway superlighta.Motor ima 8kw in gre ene 80-90kmh, tudi po bregu navzdol negre več!(naj bi šel vsaj 110km/h ane)?Na servisu so mi rekli da naj vi bla blokada v fergazerju in in izpuhu vendar glede tega niso tocno vedeli.Zanima me ce je mel kdo ze podobno izkusnjo z podobnim motorjem oz.odblokiranjem motorjev.

ZA ODGOVORE SE VNAPREJ ZAHVALJUJEM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEM lastnik keway superlighta.Motor ima 8kw in gre ene 80-90kmh, tudi po bregu navzdol negre več!(naj bi šel vsaj 110km/h ane)?Na servisu so mi rekli da naj vi bla blokada v fergazerju in in izpuhu vendar glede tega niso tocno vedeli.Zanima me ce je mel kdo ze podobno izkusnjo z podobnim motorjem oz.odblokiranjem motorjev.

ZA ODGOVORE SE VNAPREJ ZAHVALJUJEM

ehm to je 4 taktno? Jah...verjetno bi treba mau fergazer bolj odprt pa ehm razsirt izpuh. Ali pac ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehm to je 4 taktno? Jah...verjetno bi treba mau fergazer bolj odprt pa ehm razsirt izpuh. Ali pac ne?

ja 4 taktno je...naj bi slo 110 vsaj...eni pravijo da je blokada na elektriki??

ja 4 taktno je...naj bi slo 110 vsaj...eni pravijo da je blokada na elektriki??

kam naj peljem v mariboru da mi odblokirajo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je chopper in nima aerodinamike, pa še težak je vrjetno fuŁ... glede na to da ma 8kw je motor kr švoh.. da pa ma blokado pa dvomim.. a pri 90 km/h pridejo obrati dokonca? pomojem nima nobene blokade na elektroniki.. največ bi pridobil če bi zamenjal zobnike zadaj manjši spredaj večji... samo pol bi blo vprašanje če bi se motor do konca zvrtel glede na tako malo moč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega ga je imel pa je bila končna malce čez 100 km/h. Drugače pa blokad ni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEM lastnik keway superlighta.Motor ima 8kw in gre ene 80-90kmh, tudi po bregu navzdol negre več!(naj bi šel vsaj 110km/h ane)?Na servisu so mi rekli da naj vi bla blokada v fergazerju in in izpuhu vendar glede tega niso tocno vedeli.Zanima me ce je mel kdo ze podobno izkusnjo z podobnim motorjem oz.odblokiranjem motorjev.

ZA ODGOVORE SE VNAPREJ ZAHVALJUJEM

Mal ga zlaufi ...sej pol ko se bo ulafu bo mogoče šou hitrej...ni pa rečeno če gre prijateljev 100 da bo tvoj tud šel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno, ce je nov bos moral se malo pocakat, da se malo "ulaufa". Tako je bilo vsaj s od kolega kolegovo XTjko :worship: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEM lastnik keway superlighta.Motor ima 8kw in gre ene 80-90kmh, tudi po bregu navzdol negre več!(naj bi šel vsaj 110km/h ane)?Na servisu so mi rekli da naj vi bla blokada v fergazerju in in izpuhu vendar glede tega niso tocno vedeli.Zanima me ce je mel kdo ze podobno izkusnjo z podobnim motorjem oz.odblokiranjem motorjev.

ZA ODGOVORE SE VNAPREJ ZAHVALJUJEM

še en dokaz kakšni super mehaniki so na pooblaščenih servisih...

poglej, ta tvoja zadeva gre tok ,pa nič več... če hočeš da gre hitreje, prodaj, pa kupi drug motor

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to prek 90 po ravnem ne gre, je mel znanec pa me je peljal pa so se pr 6000rpm samo fustrahtari stepati začeli, čoper ni narejen za speed

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še res je, z odprtim 50ccm mopedom pa z org. aspuhom greš pred tega keewaya

kaj je pa toti zaj napiso hahaha...sem meu moped 50ccm z airsal cilindrom 44l bat,dellorto 16 ferg. pa sportnim izpuhom....pa moped ni sou vec kot 75 realnih kilometrov...ne z zakimi bolejnimi....

tIsto kaj kazejo mopedi pa skuteri sploh ni res...kolega se je pelo po bregu navzdol z skuterom...njemu je kazalo 90km/h meni pa 70...zaj pa poglejte kak skuter stevci lazejo...pol pa cujes kerga ko rece da mu re skuter 90 hahaha.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega ga je imel pa je bila končna malce čez 100 km/h. Drugače pa blokad ni!

GLEJ ČE JE KOLEGU SLO ČEZ 100KM/H ISTI MOTOR ZAKAJ MENI STEZKA PRIJE DO 90KM/H!MENI NI LOGICNO KAK SE LAHK CEZ 10KMH POZNA NA ISTEM MOTORJU!SICER SM PA NAREDO ZE SKOR 600 KM TAK DA JE ULAUFANO...MEN RES NI JASNO!!NI MI PA TUT JASNO KAK LAHKO RE DAELIM DAYSTAR Z 10KW 125-130KM/H MEN PA Z 8KW 90KM/H....PA OBOJE ORIGINAL----

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je chopper in nima aerodinamike, pa še težak je vrjetno fuŁ... glede na to da ma 8kw je motor kr švoh.. da pa ma blokado pa dvomim.. a pri 90 km/h pridejo obrati dokonca? pomojem nima nobene blokade na elektroniki.. največ bi pridobil če bi zamenjal zobnike zadaj manjši spredaj večji... samo pol bi blo vprašanje če bi se motor do konca zvrtel glede na tako malo moč...

FINTA JE DA PRI 90KM/H OBRATI NE PRIDEJO DO KONCA!!!NI MI JASNO KAK LAHKO DAELIM DAYSTAR Z 10KW GRE 125KM/H DO 130 V ORIG,STANJU....MOJ KO PA MA 8KW PA NEGRE VEC KOT 90KMH

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je pa toti zaj napiso hahaha...sem meu moped 50ccm z airsal cilindrom 44l bat,dellorto 16 ferg. pa sportnim izpuhom....pa moped ni sou vec kot 75 realnih kilometrov...ne z zakimi bolejnimi....

tIsto kaj kazejo mopedi pa skuteri sploh ni res...kolega se je pelo po bregu navzdol z skuterom...njemu je kazalo 90km/h meni pa 70...zaj pa poglejte kak skuter stevci lazejo...pol pa cujes kerga ko rece da mu re skuter 90 hahaha.....

Meni je pisalo na števcu 92, ubistvu je bilo to točno 66km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pisalo na števcu 92, ubistvu je bilo to točno 66km/h

Sej se je kolega s skuterjem (speedfight2) pelu po njegovem števcu nekako 85 meni je pa kazalo 62. Tko da ti števci na skuterju preceeeej lažejo. To k eni pravjo brez blokad pa druzga avspuha 90 je čist laž in je zlo smešn. Men je šu tomos 90 po števcu pa sm nesu kerga kol skuterja. Seveda tiste k majo največ sport cilindre gor pa pa avspuh pa tko... Mid race je že močnej tist gre pa hitrej pol. Kar se pa tvojga keewaya tiče je pa za 8kw pa tako težo 90km/h zelo realna hitrost. Če hočš kej več morš prodt motor pa kej druzga nabavt al pa power kit notr pa ventile, vztrajnik podrejat... kokr sm jst naredu. Sam tut košta dost€€€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je pa toti zaj napiso hahaha...sem meu moped 50ccm z airsal cilindrom 44l bat,dellorto 16 ferg. pa sportnim izpuhom....pa moped ni sou vec kot 75 realnih kilometrov...ne z zakimi bolejnimi....

tIsto kaj kazejo mopedi pa skuteri sploh ni res...kolega se je pelo po bregu navzdol z skuterom...njemu je kazalo 90km/h meni pa 70...zaj pa poglejte kak skuter stevci lazejo...pol pa cujes kerga ko rece da mu re skuter 90 hahaha.....

ne ti meni pameti solit, čepa vem ko sem mel odprto tzr-ko sem se peljal polek enega ki ma tega keewaya pa sem ga cel čas dohiteval na koncu sem ga še prehitel takda ne govori na pamet :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GLEJ ČE JE KOLEGU SLO ČEZ 100KM/H ISTI MOTOR ZAKAJ MENI STEZKA PRIJE DO 90KM/H!MENI NI LOGICNO KAK SE LAHK CEZ 10KMH POZNA NA ISTEM MOTORJU!SICER SM PA NAREDO ZE SKOR 600 KM TAK DA JE ULAUFANO...MEN RES NI JASNO!!NI MI PA TUT JASNO KAK LAHKO RE DAELIM DAYSTAR Z 10KW 125-130KM/H MEN PA Z 8KW 90KM/H....PA OBOJE ORIGINAL----

In ti misliš, da si z 600 km že ne vem kaj dosegel! Javi se malce kasneje. Drugače pa, če ne verjameš ti ni potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ti meni pameti solit, čepa vem ko sem mel odprto tzr-ko sem se peljal polek enega ki ma tega keewaya pa sem ga cel čas dohiteval na koncu sem ga še prehitel takda ne govori na pamet :headbang:

CAO CUJ....NA KONCU SE JE PA ON NA KEEWAYU DOST UDOBNEJE PELJAL....KOT GOSPOD....TI PA SKLONJEN...PAZ DA TE NEO NA STARA LETA HRBTENICA F####A....HEC

MORS GLEJAT TUT NA TO KAK SE PELJES...NI VSE V HITROSTI...

PA DA NEOS MISLO DA TI SOLIM PAMET...TKO PAC JE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pisalo na števcu 92, ubistvu je bilo to točno 66km/h

EVO VIJIS ŠE EN KI SE STRINJA Z MANO...GLEDE SKUTERJEV IN TEGA PODOBNEGA 50CCM STVORA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno, ce je nov bos moral se malo pocakat, da se malo "ulaufa". Tako je bilo vsaj s od kolega kolegovo XTjko :worship: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

NI NOV...MA ŽE 6000KM PREVOZENIH VENDAR JE SEDAJ STAL POL LETA V GARAZI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CAO CUJ....NA KONCU SE JE PA ON NA KEEWAYU DOST UDOBNEJE PELJAL....KOT GOSPOD....TI PA SKLONJEN...PAZ DA TE NEO NA STARA LETA HRBTENICA F####A....HEC

MORS GLEJAT TUT NA TO KAK SE PELJES...NI VSE V HITROSTI...

PA DA NEOS MISLO DA TI SOLIM PAMET...TKO PAC JE!

to vem da se je on udobneje peljal, samo glede na to da je tisti keeway 125 bi me mogel prehitet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO VIJIS ŠE EN KI SE STRINJA Z MANO...GLEDE SKUTERJEV IN TEGA PODOBNEGA 50CCM STVORA

se pravi če sem jas prehitel onega keewaya pa sem mel na polno ( okrok 95km/h po števcu) sem se peljal 65, torej tisti keeway gre 60 realnih :worship: :worship: , po vaši logiki :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi če sem jas prehitel onega keewaya pa sem mel na polno ( okrok 95km/h po števcu) sem se peljal 65, torej tisti keeway gre 60 realnih :worship: :worship: , po vaši logiki :headbang:

Ma kwa ti hočš s to kosilnco kle povedat. Pač ti gre bol k keeway bravo. Mrbit clo mene naščijš boli me k... sam še zmer maš motorko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kwa ti hočš s to kosilnco kle povedat. Pač ti gre bol k keeway bravo. Mrbit clo mene naščijš boli me k... sam še zmer maš motorko

pa kaj to mene briga če man kosilnico, glavno da gren pred tega keewaya, s tem sem hotel povedati samo da števci ne lažejo za 30km/h kot pravijo tisti anti skuteristi. če mam jas kosilnico maš ti rotacijsko koso, nikoli nisem rekel da lahko doshitim tebe ker mi je jasno da te ne morem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!