Skoči na vsebino

KEEWAY SUPERLIGHT 125 BLOKADA!!!


knez99

Priporočene objave

pa kaj to mene briga če man kosilnico, glavno da gren pred tega keewaya, s tem sem hotel povedati samo da števci ne lažejo za 30km/h kot pravijo tisti anti skuteristi. če mam jas kosilnico maš ti rotacijsko koso, nikoli nisem rekel da lahko doshitim tebe ker mi je jasno da te ne morem

Zdj jst za tvoj števc newem... sigurno pa kažejo od skuterjev preveč (in to ne za par km ampak tudi po 15 in več ) preber si moj post k je mal nazaj pa boš vidu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zdaj če se en pela polek enega skuterista pa mu pokaže 20km/h več že kar naenkrat lažejo čisto vsi števci od skuterjev :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zdaj če se en pela polek enega skuterista pa mu pokaže 20km/h več že kar naenkrat lažejo čisto vsi števci od skuterjev :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Zgleda ja. K usak k na skuterju dol vrže blokade prav d mu gre saj 90 po števcu kar pa v realnih kilometrih ne drži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda ja. K usak k na skuterju dol vrže blokade prav d mu gre saj 90 po števcu kar pa v realnih kilometrih ne drži.

ponavadi še eni povejo 10 km/h več kot mu gre po števcu :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavadi še eni povejo 10 km/h več kot mu gre po števcu :BUA:

No vidš pol se saj glede tega strinjava...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo že pri skuterjih.... :topic:

Meu sem Piaggota NRG mc3 Extreme. Predelan, brez kita, z GPS-om sem šou po ravnem 93 km/h. Da ni res lahko govorite, sm itak če navajen. Sam je res. Ma pa frend še zmir Benellija, k je šu zravn mene 90 km/h po števcu njegovem, meni je kazalo 75 km/h, vozila pa sva vzporedno, :whistle: zravn je biu še en z Aprilio skuterjem, mu je kazalo mal mn kot 80 km/h. Kateri je kazal najbol točno nevem, usi smo vozili enako, usem je kazalo drugače. :whistle:

Drgač pa kolk mate km na keewayih prevoženih? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam na keewaya 6500 km pa ne gre nč bol ko 85 pa še to z problemom ...

študiro sm že da bi dau glavo clinindra brusit da bi bla večja moč ...nwm no...serviseri so eni navadni bindeki ...od kod jim sploh licence pizda...glede gonjenja motorja nwm če je kateri od vas tako gono motor ko js pa ne pomaga :S na 9000 obrato sm se pelo v 1 ,2

sm pol v 5 ma kurba omejevalc obratou mnde ker obrati ne grejo do konca ... al pa iskro ne meče ok....hmm....

Popravljeno . Popravil andrej17
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam na keewaya 6500 km pa ne gre nč bol ko 85 pa še to z problemom ...

študiro sm že da bi dau glavo clinindra brusit da bi bla večja moč ...nwm no...serviseri so eni navadni bindeki ...od kod jim sploh licence pizda...glede gonjenja motorja nwm če je kateri od vas tako gono motor ko js pa ne pomaga :S na 9000 obrato sm se pelo v 1 ,2

sm pol v 5 ma kurba omejevalc obratou mnde ker obrati ne grejo do konca ... al pa iskro ne meče ok....hmm....

da bi mel omejevalec že v org.??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi mel omejevalec že v org.??

ja v 4 pride obratomer na 6500 obratou . 5 brzini pa 6000 pa nč več ...

v 1 se lahko pa na 9000 vozm prez problema...elektrika more bit pa auspuh verjetno...sej zdej bom auspuh odpro pa bom napiso če kej pomaga...aja pa zračni filter je predebel pa pregost...tut to bo treba menjat....

sporočim če mi kej rata :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj jst za tvoj števc newem... sigurno pa kažejo od skuterjev preveč (in to ne za par km ampak tudi po 15 in več ) preber si moj post k je mal nazaj pa boš vidu.

CLOVEK JAS PRAVIM DA SEM SE PELO ZA KOLEGOVIM KEEWAY MATRIXOM PA MU JE KAZALO 85 NA STEVCU!!!JAS SM SE PA ZA NJIM PELO 65KMH!!HOCEM VAM POVEDAT KAK SKUTER STEUCI LAZEJO!!NEMORE IT 50CC SKUTER 85KM/H,,PONAVADI GREJO ENE 75 RAZEN CE MA KAKSEN KIT GOR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj to mene briga če man kosilnico, glavno da gren pred tega keewaya, s tem sem hotel povedati samo da števci ne lažejo za 30km/h kot pravijo tisti anti skuteristi. če mam jas kosilnico maš ti rotacijsko koso, nikoli nisem rekel da lahko doshitim tebe ker mi je jasno da te ne morem

S ĆEM BOS TI SEU PRED TEGA KEEWAYA???CLOVEK===)))Z 50 KUBICNO PRDULJO???CLOVEK BOZJJI!!!EDINO CE MAS KIT GOR NA KKSNEM SKUTERI!!PA SE TEJ TI NEO SOU VEC KOT 100...KO PA TAKE CUJEM EJ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zdaj če se en pela polek enega skuterista pa mu pokaže 20km/h več že kar naenkrat lažejo čisto vsi števci od skuterjev :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

KO PA TAKE CUJEM...TISTO SM DAU ZA PRIMER ZA KEWAY MATRIX MU JE KAZALO 85 MENI 65, GILERI RUNNER JE KAZALO 85 MENI 72...GILERI SUPERMOTO 110KMH MENI 90,,,TO SO VLKA ODSTAPANJA...S TEM HOCEM POVEDAT DA SKUTER STEVCI PRI VECJI HITROSTI LAZEJO!!KER SO PRIMERNI ZA HITROST DO 50KM/H...DALJE PA NE VEC....VPRASAJTE KAKEGA INZINERA V FABRIKI KO DELAJO SKUTERE AL PA MOTORE PA BOTE VIDLI KAKSNA VLKA ODSTOPANJA SO TO!!!NEBI VAM TO SPLOH PRAVO CE SE NEBI GLOBJE ZANIMAL ZA TO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz z kamelo mimo obeh pičim

ampak to maš pa dromedarja poj... k une tadruge ne letijo tok ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo antiskuteristi, danes smo se vozili, bili smo z naslednjimi mopedi: yamaha tzr (leovince v6, 12 zobnik, šp. filter), yamaha tzr ( malossi mhr 80 replica, giannelli, delorto 21....), aprilia rs ( giannelli, šp. filter, 14 zobnik), yamaha tzr ( leovince v6, 13 zobnik ), hyosung comet 125 in keeway superlight 125, in povem vam da smo tega keewaya pustili daleč zadaj tako po ravnini da o ovinkih ne govorim. v breg smo šli vsi z 50ccm pred njega ter hyosung, in naj še kdo reče da z cestnim ( za skuterje nevem ) 50ccm brez blokad in zamenjanim izpuhom ne prehitiš tega keewaya, ker je sedaj preizkušeno :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kaj zdej če ga prehitite? :slap:

čepa eni antiskuteristi govorijo da z "50 kubično prduljo" NIKAKOR NEMOREŠ PRED TEGA KEEWAYA, razen če maš kit gor pa še s kitom je baje problem ker BAJE ne gre več kot 100 :headbang: :headbang: :headbang: mislim... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!