Skoči na vsebino

Fazer in FZS srečanje: če to delajo vsi, zakaj ne bi še mi?


lukabogo

Priporočene objave

Da si ga en drugmu mal ogledamo :P:OK:

Z vsem spoštovanjem...vem da te pomlad meče....sam ti mojga nimaš kaj gledat :ninja:..razen če si brhka deklina :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi prosu, če lahko to nardite konc mesca, k bom zdele 14 dni na bolniški :(

Če bo šansa ziher pridem-va :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vsem spoštovanjem...vem da te pomlad meče....sam ti mojga nimaš kaj gledat :ninja:..razen če si brhka deklina :P

No, jest nisem bil v štartu tako perverznih misli kot si zdele ti O:-) sem mislu zgolj in striktno na motorje :OK:

No, drugač pa datum ki bi meni odgovarjal je 8. ali 9. maj....kaj pa vi mislte B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav! Obvezno kšno srečanje Fazerk, da vidm še vaše ljubice! :P Se bom zelo potrudil da pridem, bilo bi pa dobro čimprej določit datum.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dejmo, navedite nekaj datumov, pa potem izberemo tistega, z največjo udeležbo...jest sm svoj predlog že dau :yea2:

...sorry...so me tablete ruknle

hehe, ni panike, boš pa dau za pir :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni tudi ugaja oba datuma...konc tega mesca in začetek drugega meseca.....mene tudi zanima kake strojčine mate whistle.giftrance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi k mamo pa sam FZ1 napisan na mopedu pa ne spadamo zraven? :bum:

Jz sm tudi za, samo da je vikend, da je sonček, pa da je prava trasa v igri, da ne bomo glih iz Domžal do Vrhnke pa nazaj se podil :) Datumi so meni vsi OK, tisti 10.5. je pomoje še najbolj idealno - pa še vsako leto je tiste dneve sonce, tak bo zihr tud letos :alko: . Jz mam 2 furi v mislih:

1. Se dobimo v Logatcu - Ride - Postojna - Pivka - Divača - Razdrto - Vipava - Ajdušna - pa nazaj na Logatec (ta je lep pa zabaven krog :) )

2. Se dobimo v Škofljici - Velike Lašče - Ribnica - Kočevje - Dvor - Žužemberk - Ivančna Gorica pa vsak svojo pot naprej (tud luštna, sončna).

Ka popravite pebi? Men je vseeno, samo da se mal peljemo :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi k mamo pa sam FZ1 napisan na mopedu pa ne spadamo zraven? :bum:

Jz sm tudi za, samo da je vikend, da je sonček, pa da je prava trasa v igri, da ne bomo glih iz Domžal do Vrhnke pa nazaj se podil :) Datumi so meni vsi OK, tisti 10.5. je pomoje še najbolj idealno - pa še vsako leto je tiste dneve sonce, tak bo zihr tud letos :alko: . Jz mam 2 furi v mislih:

1. Se dobimo v Logatcu - Ride - Postojna - Pivka - Divača - Razdrto - Vipava - Ajdušna - pa nazaj na Logatec (ta je lep pa zabaven krog :) )

2. Se dobimo v Škofljici - Velike Lašče - Ribnica - Kočevje - Dvor - Žužemberk - Ivančna Gorica pa vsak svojo pot naprej (tud luštna, sončna).

Ka popravite pebi? Men je vseeno, samo da se mal peljemo :)

ajd

Iz moje strani potrjeno :worship: Samo datum ki si ga navedu je ponedeljek :surrender: upam da si mislu 9.5. :naughty:

Lahko se pa dobimo nekje v Ljubljani, pa ko se skupaj naberemo glasujemo kam gremo (ti dve opcijo sta obe izredno lepi turi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je tud 8,9.5 ok, čeprou je umag :)

Ga bom pač preskoču, naslednji vikend bi bil pa še bolš :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 ali 9.5. se mi zdi ok....pri planiranju furce pa upostevat, da mamo nekateri se do recimo LJ par km za nardit. Tako,da ne pretiravat z dolzino skupne fure. Sta pa oba predloga suhega ;) zanimiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tudi jest sm še frišn.. ampak me tisti datum malo jezi zaradi Umaga.. Če bo kakšen drug dan pa 100% pridem...

ja pa pejmo v soboto v umag pa v nedeljo damu !!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa je tok zabavnega v Umagu, ker če je res tak fajn, da vas gre pol dol, pol pa bi jz tud šou :)

Vem da je nekaj KM do Lublane, sej bi jz tud predlagu traso okol mojih koncu, pa se mi zdi pošteno za vse en cink glih nardit (kukr pač gre). Mi je pa kot sem že rekel popolnoma vseen kam se gre furat, lahko tud na Pohorje in na Golico in...sam da bo sonček :boobies: ni pa nikol sploh fix da bom pr času, tako da ne se na mene preveč ozirat (kar sicer ne mislim, da bi ravn se, hehe)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da vas gre 8. ali 9. maja nekaj v Umag...alternativa mogoče 24. ali 25. april :naughty:

Verjetno pa tisti ki greste v Umag se boste vračali v nedeljo?....če se vračate že prej, bi pa lahko useeno ostala nedelja 9. maj...:?

Mal naglas razmišljam :P

Glede na to, koliko km-jev mora kdo narediti do zbirnega mesta...pa saj se kdaj pa kdaj tudi odpravite iz Maribora na morje pa vseeno v enem dnevu pridete domou...mislim da sta tidve začrtani poti dovolj humani za dnevni izlet + pot do doma :blush:

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da vas gre 8. ali 9. maja nekaj v Umag...alternativa mogoče 24. ali 25. april :naughty:

Verjetno pa tisti ki greste v Umag se boste vračali v nedeljo?....če se vračate že prej, bi pa lahko useeno ostala nedelja 9. maj...:?

Mal naglas razmišljam :P

Glede na to, koliko km-jev mora kdo narediti do zbirnega mesta...pa saj se kdaj pa kdaj tudi odpravite iz Maribora na morje pa vseeno v enem dnevu pridete domou...mislim da sta tidve začrtani poti dovolj humani za dnevni izlet + pot do doma :blush:

Alternativa not ok :)

Saj ni panike,kje se dobimo...no vsaj jaz se ne bi v okolici Maribora...tukaj poznam vse ceste...hotel sem le opozoriti,da se ne planira predolge fure, ampak,da si se vzamemo cas za kaksno debato.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam en predlog....do 18.aprila zbiramo predloge datumov in na koncu večina prevlada...pomoje čist fer. ker vedno nekdo ne bo mogu :krneki:

ajde, zdej pa pisat datume! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jbga...takrat sem menda na morju....

povabiš :? ... greva s frezerkam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam en predlog....do 18.aprila zbiramo predloge datumov in na koncu večina prevlada...pomoje čist fer. ker vedno nekdo ne bo mogu :krneki:

ajde, zdej pa pisat datume! :yea2:

Se strinjam...anketo nardit in gasa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!