Skoči na vsebino

Fazer in FZS srečanje: če to delajo vsi, zakaj ne bi še mi?


lukabogo

Priporočene objave

...ajoooj kaj jst vidim tam v ozadju levo..rdečega trance_13_cry.gif

Desno skrit zadaj je moj Zmajček :wub: Luštna zverinica, odlično služi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, ko sem malo bolje pogledal, sem vidil da je tisti čisto zadaj pravi. Še šklopoče kot mora? Ga kr mal pogrešam..huh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, ko sem malo bolje pogledal, sem vidil da je tisti čisto zadaj pravi. Še šklopoče kot mora? Ga kr mal pogrešam..huh

Odlično "šklopoče", zvok ima čudovit, uboga tudi :worship: Kilometri se mu nič ne poznajo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvok vem, da ma boljši kot moj sedanji. Fergazeri + akrapo :OK: Koliko pa ima sedaj kmjev?

85 jih obrača :yes:, pa mu ni slišati :OK: . Samo zavore smo zamenjali, pa gume menjujemo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat zgleda, da bo vreme.........čist aprilsko.....dež. :headbang:

A se počas začnemo odjavlat iz seznama? :evilgrin:

Zakaj pa odjavljat :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odjavlat se ni treba, če bo dež bomo pa prestavli datum...počakamo še kak dan, ko bo vremenska napoved bolj točna, pol bomo pa vidli...upam da se spremeni na boljše B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma do sobote je še douga dajte...Nas je včeraj iz štajerske pa vse do ilirske bistrice pralo pa se nismo stopili :whistle: ...

Popravljeno . Popravil anja37
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej kot v četrtek se ni za zanest na napovedi trance_44_wink5.gif . Jaz sem za to, da se grdo vreme 8.5. prestavi na 15.5. trance_40_thumbup.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej kot v četrtek se ni za zanest na napovedi trance_44_wink5.gif . Jaz sem za to, da se grdo vreme 8.5. prestavi na 15.5. trance_40_thumbup.gif .

točno tako...edino če bo prestavljno na 15.5. bo celotno vodenje mogu verjetno Lukabogo prevzet, ker grem tisti vikend na Hvar...z motorjem itak B) počakmo do četrtka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako...edino če bo prestavljno na 15.5. bo celotno vodenje mogu verjetno Lukabogo prevzet, ker grem tisti vikend na Hvar...z motorjem itak B) počakmo do četrtka

Mene nau, ka nimam taprauga motorja... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mislila, da naj bo 8.5. lepo pa 15.5. grdo vreme biggrin.gif . Ker 15.5. pa mene ne bo sad.gif (torej vseh treh fazerk).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodimo optimistični glede vremena, kot je dejala Lenči, vse do četrtka so kakršnekoli napovedi brezsmiselne. Upam da se že to soboto vidimo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene nau, ka nimam taprauga motorja...  :whistle:

Mogoče pa vseen pridem, yamaha je pa yamaha, sej ma podobn ime FZR... :evilgrin: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako...edino če bo prestavljno na 15.5. bo celotno vodenje mogu verjetno Lukabogo prevzet, ker grem tisti vikend na Hvar...z motorjem itak B) počakmo do četrtka

ni panike če bo vreme slabo, sej lahko prestavmo tud za en mesec. samo, da bomo vsi:trance_27_notworthy::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma do sobote je še douga dajte...Nas je včeraj iz štajerske pa vse do ilirske bistrice pralo pa se nismo stopili :whistle: ...

kdaj ste pa šli tam skozi? mi smo namreč šli zjutraj iz novega vinodolskega čez ilirsko proti štajerski, pa smo bli suhi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šoferja modre fazerke pošiljajo službeno na jug in ni siguren, če bo v soboto že doma :headbang: . Ostajava še dve :OK:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!