Skoči na vsebino

Fazer in FZS srečanje: če to delajo vsi, zakaj ne bi še mi?


lukabogo

Priporočene objave

Ej fejzeraši ( z menoj na čelu :-) ) če mogoče koga zanima touring vizir (šipa) za fz6 naked....jo prodajam. Je pa od ERMAX za 60€ brezhibna in nepoškodovana. Dobil sem jo zraven k sm nabavu motorja in jo ne uporabljam. Je pa za modele z digitalnim števcem se pravi FZ6-N od letnika 04 pa do 07 se mi zdi.

1_530.jpg

2_530.jpg

info na gsm 051355388 Borut

Aja pa še da se držim teme, če bo vreme 8.5. tudi mi2 pridema na furco :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj ste pa šli tam skozi? mi smo namreč šli zjutraj iz novega vinodolskega čez ilirsko proti štajerski, pa smo bli suhi :naughty:

Ja pole na vašem pasu ni padalo :grrr Na našem pa ja :grim

Nas je že mal pred trojanami prjelo,pole en kos nič,pa v Lj mal pa vse do Postojne.Na počivališču ravberkomanda smo se le ustavli da spili kafe itd...In do Bistrce deževalo,kolegica šla prot Gorici-Kanal tud deževalo... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj ste pa šli tam skozi? mi smo namreč šli zjutraj iz novega vinodolskega čez ilirsko proti štajerski, pa smo bli suhi :naughty:

Ca ob 13 smo komaj šli iz Šikol,pa se še ustavli v Mb in prot domu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni panike če bo vreme slabo, sej lahko prestavmo tud za en mesec. samo, da bomo vsi:trance_27_notworthy::worship:

to bi se še meni dopadlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

do jutri počakamo z vremenom, potem se dogovorimo kako naprej. se strinjate:? imam pa občutek, da bo vreme za:SS:SS:SS:SS :BUA::BUA:

Popravljeno . Popravil lukabogo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do jutri počakamo z vremenom, potem se dogovorimo kako naprej. se strinjate:? imam pa občutek, da bo vreme za:SS:SS:SS:SS :BUA::BUA:

se strinjam :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZARADI NAPOVEDI SLABEGA VREMENA BI NAŠE SREČANJE PRESTAVILI ZA 14 DNI...SE PRAVI NOV DATUM BI BIL 22.5.2010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZARADI NAPOVEDI SLABEGA VREMENA BI NAŠE SREČANJE PRESTAVILI ZA 14 DNI...SE PRAVI NOV DATUM BI BIL 22.5.2010

žal 22- tega ne morem, ampak ne ozirajte se name.:doze::(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZARADI NAPOVEDI SLABEGA VREMENA BI NAŠE SREČANJE PRESTAVILI ZA 14 DNI...SE PRAVI NOV DATUM BI BIL 22.5.2010

Jest sm za :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da mi je vreme naklonjeno...včeraj sm zbolu in obležau :xx:

Ja, glede datuma 15.5. se tudi lahko zmenite, ampak tisti vikend grem na Hvar, tako da bi takrat kdo drug prevzeu vodenje...seveda če bo vreme...joooj tale vreme more pa res use zmešat :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REVEEEEEEE... dežja se bojite :whistle: ... js sm pa hotu pridt na srečanje :P

pa drugič ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sereš :P

i to mnogo :lol1:

res sem vas hotel prijetno presenetit in se pridet pokazat ... tko pa glejte počasne posnetke, mogoče me boste kje vidl :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odjavlat se ni treba, če bo dež bomo pa prestavli datum...počakamo še kak dan, ko bo vremenska napoved bolj točna, pol bomo pa vidli...upam da se spremeni na boljše B)

sj maš dežnga ... sam zgleda je bl slab če si zdj zbolu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj maš dežnga ... sam zgleda je bl slab če si zdj zbolu :)

sej to, če bi biu usaj zdrou, bi ga šu dons z vamu u Kranj pit :alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa 29.05. 2010? js 22-tega ne morem, ker sem službeno odsoten:wallbash::headbang: ampak kot sem že prej omenil, ne ozirajte se name:doze::doze::doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!