Skoči na vsebino

Fazer in FZS srečanje: če to delajo vsi, zakaj ne bi še mi?


lukabogo

Priporočene objave

2 starejša motorista bi se še prištulila, Yamaha R6 08 in pa BMW K1200gt od tasta ;)

Kolikšno število pričakujemo?

LP

To naj kar ostane Fazer srečanje in se držimo tega, da se udeležijo SAMO FAZERJI !!!!....glede števila udeležencev ne vem natančno...če nekaj strani nazaj pogledaš je nekje seznam, vendar smo zaradi vremena tolikokrat prestavl zadevo da nimam pojma koliko se jih bo dejansko udeležilo...upam pa da nas bo čimveč...če ti je pa nerodno če nikogar ne boš poznal, naj te potolažim...se nas bo večina prvič srečala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če bo motor narejen do zjutraj pridem,čene drugič....Prej sem klicala na servis se noben mi ne javi...

Jaz sem se pa tako veselila, da se spoznamo :cry:...no, če ti ne uspe, pa kdaj drugič :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva prideva na zborno mesto, da se srečamo :worship:, potem morava nazaj proti domu :(

Enako bo tudi pri nama, vendar zaradi finančnih zagat :(

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se nas bo nekaj nabralo :)

p.s. Tast mi je zameril, ker me ne sme it čuvat zraven, ha ha :whistle:

In upam tudi, da bo vožnja o.k. tudi zame, ker sem začetnik in bo to moja druga daljša "fura".

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huhuhuhu....nervoza je ze prisotna, se sploh, ko prides prvic med veliko motorjev in to cisto SAM :kva2:

Če kdo vidi osamljenega srebrno-crnega fejzerja l. 04 v crni opremi in srebrni preklopni čeladi, naj pristopi k meni..hvala :)

Se vidimo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma joj,zakajne morem it.Tulku sem živčna in jezna,da bi koga......Motor na servicu,komaj okrog 12 bo končan,ma se je za......

Nč z glavo skoz zid ne morem,želim vam srečno vožnjo pa upam,da se boste kaj na mene spomnili,ker me ne bo med vami...

Upam da boste še kdaj organizirali in pridem zraven...SREČNO FAJZERJI...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32282_1222252737079_1851794845_406593_2598705_n.jpg

No, tole nismo vsi, je bilo treba še eno mizo kasneje zraven dati :worship:

32282_1222252817081_1851794845_406594_5537462_n.jpg

Takole pa se je pričela pot proti Kočevju...eni smo šli pa proti domu...niso vsi na sliki :OK:

Več bo pa malo kasneje, pa seveda še od ostalih udeležencev

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma joj,zakajne morem it.Tulku sem živčna in jezna,da bi koga......Motor na servicu,komaj okrog 12 bo končan,ma se je za......

Nč z glavo skoz zid ne morem,želim vam srečno vožnjo pa upam,da se boste kaj na mene spomnili,ker me ne bo med vami...

Upam da boste še kdaj organizirali in pridem zraven...SREČNO FAJZERJI...

Če se ti ni nič kolcalo, potem ta rek ne drži :worship:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2kratATA hvala za pijačo :OK:. Aja pa vsem za dobro družbo, blo je fino. :OK:

Mrzu tuš doma pa še bolš :D

:D,mi je žal sam sm mogu letet k bi res rad dokončal za tamala2 hiško:OK:!!! haha sm pa naletu na letečga na smuki mi je dau pihat:010 pa uprašu me je če je deovoljeno vijugat ah ah :? ponovimo to še letos a???:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je še zdej vroče. ampak mi ni žal, ker ste same face. to se itak po motorjih vidi:naughty::whistle:. hvala za družbo in upam, da še ponovimo.

p.s. prebarval sem dnevno, jutri me čaka še laminat

p.s.s. js sm dal tud za pijačo:beer1::lol1::slap:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D,mi je žal sam sm mogu letet k bi res rad dokončal za tamala2 hiško:OK:!!! haha sm pa naletu na letečga na smuki mi je dau pihat:010 pa uprašu me je če je deovoljeno vijugat ah ah :? ponovimo to še letos a???:OK:

sam fouš ti je bil, kr maš YAMAHO FAZER:trance_27_notworthy:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej de se vam vsem včeraj prisotnim zahvalim za super 'izlet', družbo ter za pijačo :beer1: za katero so donirali: TOMCAT, 2kratATA ter lukabogo. Upam, da se to sezono še kdaj srečamo!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Hvala vsem za super družbo, pa seveda donatorjem za pijačo :beer1: Tole bo treba še letos ponovit :yea2: Vsem pa ki niso pršli je pa lahko ornk žou :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej de se vam vsem včeraj prisotnim zahvalim za super 'izlet', družbo ter za pijačo :beer1: za katero so donirali: TOMCAT, 2kratATA ter lukabogo. Upam, da se to sezono še kdaj srečamo!!! :yea1:

če tole ponovimo dam še enkrat za pijačo.:beer1::beer1::alko::kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ti ni nič kolcalo, potem ta rek ne drži :worship:

Semi ji,je lenči in to parkrat.Ste me ogovarjal,jebemti,hahhhhaa

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!