Skoči na vsebino

NO SAVINJČANI z okolico al se bomo zbral al ja???


Priporočene objave

... sedaj pa premišljujem, če bi danes sploh prišel ... ker menda tisto, kar imam sploh ni motor ... :cry: :cry: :cry:

Easy - ne si tolk k srčku gnat....sej ni tolk hudo, kot se zdi, ti povem... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vidiš, Easy, to ti je neke vrste forumska psihologija.

Če bi napisal, ja fino, z Guzzijem prideš, ne bi bilo nič.

Ker sem pa napisal tisto, kar sem, je takoj priletelo pet ali šest prispevkov.

Mi motoratorji nismo samo metlači, smo tudi nekakšni kmetijski pospeševalci na forumskih njivah. De ne napišem ravno gnoj :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa smo se Savinjčani tudi zbrali.

Za mizo sedeli: Easyrider, Poldy, Andrej (mislim da je tako), Mukki, Loonica in Gogi, Speedo, Krotilec slonov & jazst, v obisk in kontrolo pa dobili Marijana od Koroškega jurišnega oddelka in kvartet iz ZasaUskega proletarskega bataljona v zasedbi: Kaja, Obelix, Kiki in Viking.

Gostje so bili pohvalno vsi motorizirani, domačini pa delno tudi avtomobilizirani (Poldy, Andrej in Loonica & Gogi) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečanje je bilo zelo prijetno, Savinjčani ste prave face :wink: in prav gotovo se bomo še videli - zdej ste vi na vrsti, da pridete k nam.... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil pozdravil in odbrzel v mraz. ni bilo savinjskega želodca, mogoče pol ko sem jaz odšel.

na poti domov srečal še dva radarja, ha ha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil pozdravil in odbrzel v mraz. ni bilo savinjskega želodca, mogoče pol ko sem jaz odšel.

na poti domov srečal še dva radarja, ha ha

Žal tudi potem ni bilo savinjskega želodca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal tudi potem ni bilo savinjskega želodca.

....zato smo na poti domov naredili ovinek in šli še na Trojane na krofke.... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo, da smo na nekaj pozabili. Smo imeli zunaj v torbah na motorjih sedem savinjskih želodcev, ravno prav godnih za narezati, pa nas je vzhičenost ob prvem snidenju zapeljala in smo pozabili na lakoto :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz prispela domov. Sicer pa ni blo hudga mraza, tako da bi verjetno še kamot pospravla kakšen krof. No pa naslednjič! Zasavci upam da ste se najedli še za mene. :wink:

Marijan a si naredu lepo lastovko? 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa resde smo se dobil. In resda smo domačini bili s avtomobili, sam, koste vi z motorji odvihral proti domu, smo še mi kr obsedel in še neki malka spil :oops: .

Ampak halo de pride pogledat Marijan TO! Ti si 1A

No de ne pozabmo Zasavce, tibohmater de vam bomo vrnal tale obiskec ziherrrr.(ko bo mev easyrider popravljen motor :twisted: :oops: ) no sej ne.

Tk kr pa nismo želodcev zdej pojedl jih bomo pa u Zasavju (Marijan se vidimo?) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rad bi šel tudi v zasavje, ker tam še nisem motoriziral, pa bom konec meseca verjetno motor odjavil, ker je še treba kaj pri hiši postorit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rad bi šel tudi v zasavje, ker tam še nisem motoriziral, pa bom konec meseca verjetno motor odjavil, ker je še treba kaj pri hiši postorit.

Ja dober izgovor (čeprav veš de tam ni želodčkov :twisted: ) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rad bi šel tudi v zasavje, ker tam še nisem motoriziral, pa bom konec meseca verjetno motor odjavil, ker je še treba kaj pri hiši postorit.

Ja dober izgovor (čeprav veš de tam ni želodčkov :twisted: ) :wink:

Marijan - ti kar prid kej k nam pogledat :P , sej tale poldy itak ne ve al jih mamo al ne, ker nas tud on še ni prišel obiskat.... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rad bi šel tudi v zasavje, ker tam še nisem motoriziral, pa bom konec meseca verjetno motor odjavil, ker je še treba kaj pri hiši postorit.

Do konca meseca je še kar nekaj nedelj :twisted: , vreme pa tud bo :roll: Pride že ta konec tedna, kaj še čakaš :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

... Poldy pravi, da ima že presuh savinjski želodec in da bi ga moral malo zaliti (rabi pomoč) ... morda v torek 5.11.2002 na kasneje dogovorjeni lokaciji???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!