Skoči na vsebino

Še 1 neumna anketa ...


Za koliko naj skrajšam lase?  

  1. 1.

    • ?ist do konca (na balin) :wink:
      13
    • za 50 cm
      8
    • za 40 cm
      3
    • za 30 cm
      0
    • za 20 cm
      1
    • za 10 cm
      11


Priporočene objave

da mn tukoj pospravš škarje :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  

ker si jih sušiš vsaj 30 min

optimist :D :D

LP by gebre

Ne štekam, komu odgovarjaš :?: :?: Jaz si lase sušim max 15 sekund. Vsako jutro. Tako kot Lojzi. Lojzi, brez zamere, saj veš da te imam rad.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stratokumulus se rima na humus,kar ima dva različna pomena;

Prvi je jed,ki jo poznajo tako Palestinci kot Izraelci,druga razlaga pa pomeni zemljo.V zemlji uspeva veliko rastlin,med njimi tudi drevesa,ki imajo korenine.Ko pomislimo na korenino,se spomnimo tudi kvadratnega korena,ki smo ga spoznali v osnovni šoli.S pomočjo tega lahko sklepamo,da je Zemlja geometrična krogla,ki se vrti krožno okoli Sonca pod nepravim kotom,kar posledično pomeni letne čase.Letni časi so štirje(poletje,zima,jesen,pomlad),od katerih mi je najbolj všeč zima,saj mi takrat dedek M.Raz prinese darila.Kar je najbolj fascinantno je to,da medtem,ko jaz pozimi v belem snegu spravim kidat dvorišče,se na oddaljenem delu planeta pripravljajo na sušo,ker ni dovolj vlage.Kar nas spet pripelje do stratokumulusa,ki se rima na besedo humus.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo in poetično zloženo, kolega Killroy. I'm impressed. Zdaj pa čakam še komentar na nimbuse, ciruse, kumulunimbuse, stratuse in vse ostale možne kombinacije. Trontelj nima pojma!!

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa,cenjeni kolega PEPE.Trontelj pa res nima pojma.Naprej bom nadaljeval jutri,ker sem trenutno preveč zaspan. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem :shock: !!! 33% vas je mnenje naj se brije do nule?!?! Je to zajbancija al ste resni :shock: :? Bog pomagaj, ženske s kratkimi lasmi so prav nagravžne...razen redkih redkih izjem...no pač samo moje mnenje! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zenska, ki ima motor, MORA imeti dolge lase. Zato se zgoraj ne smes nic postrici!!!

Druga stvar je spodaj. Tam spodaj moras vsak dan briti na 0, da bo lepa, gladka. Ko jo bo tvoj frajer (ali pa kaki drug) zagledal, bo naredil tako faco, kot da bi gledal nebesa.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem :shock: !!! 33% vas je mnenje naj se brije do nule?!?! Je to zajbancija al ste resni :shock: :? Bog pomagaj, ženske s kratkimi lasmi so prav nagravžne...razen redkih redkih izjem...no pač samo moje mnenje! :wink:

Verjetno ti ne mislis spodaj, tako kot drugi.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmmmmm ... sem že čist zmeden ... a se da na dva načina mert :?:

Enkrat od zgoraj :!: ... drugič od spodaj ... :!: ... bom mogu še kako knjigo o fruzurah prebrat ...

:idea: ... bom kr en film od Maximum Perversion pogledal ... :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!