Skoči na vsebino

Rugby...


robopanik

Priporočene objave

Zivjo majsterji...

a se kasen ukvarja z rugbyjem?

Jaz sem zacel priblizno septembra in do zdaj sem odigral ze kar nekaj tekem.

A je kej po Sloveniji kakih klubov?

V Ljubljani sem slisal da neki je...drugod?

Jaz sm sicer iz Trsta in igram v italjanskem prevnstvu...

ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukvarja mglih ne, sem pa sodeloval na ene dveh prvenstvih ... še zdj bolijo rebra, ko pomislim na angleške norce ... in pohorske psihiče ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaz sem opazu da dokler "nimas pojma", si vedno polomljen in potolcen...

prve 2\3 tekme sm prsu domou na parah...ali malo je manjkalo,

zdej ko sem recimo v formi in sm zastopu kaj in kako je tasnih "naivnih poskodb" manj.

Je prsu prjatu...190 za 130kg, smo lih neki na izi igrali pa si je zvil 2 rebri pa se neki si je nalomu!

Za drugo leto pa tuhtajo gazde od ekipe ce bi se dalo naredit kako sodelovanje s kako ekipo z obale ...ali\in ce je ni jo naredit...ma to je se vse v zraku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega trenira v MB, tako da tam očitno nekaj je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.slo-rugby.com/?q=sl/content/klubi ...tuki maš registrirane klube... delujoči kot za članske ekipe so pa samo še RK Ljubljana, RFC bežigrad ter Rak Olimpija... Naš klub Rugby Klub Ljubljana igra v Inter ligi, Regionalni ligi ter državno prvenstvo. Poleti se prirejaja tudi Beach Rugby turnir. 2x do sedaj smo se že udelezili tudi International Beach Rugby-ja v Lignanu, sosedni Italiji...Pridejo ekipe iz celega sveta...

Kar se pa reprezentance tiče je pa zelo žalostno ker ni nič oz. zelo, zelo malo v medijih glede na to da je ekipa Rugby Slovenija na samem vrhu...neporaženi...http://www.rugby.si/ ...pod reprezentanca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...beach rugby Lignano...

to neki pravijo da se bomo tudi mi odpravili!

Zna bit zanimivo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna liga je to Roocco in ali so tekme na istem igrišču kot treningi ?

Ta tekma v soboto je tekma za inter ligo. V tej ligi igrajo klubi iz Slovenije in Hrvaške. To soboto se igra prot RK Makarska...sam mislm da je tekma v Makarski...Kje se tekme igrajo je pa odvisn...enkrat doma drugič povratna v gosteh. V Ljubljani se tekme odvijajo na dveh igriščih. Pr ns se tekme in treningi dogajajo na istem igrišču...včasih gremo na pomožnega zraven da ne uničimo igrišča... V regionalni ligi so pa pristone poleg Hrvaške še Bosna,Srbija,Madžarska,Bolgarija,Romunija pa še kkšna..

Reprezentanca...Tekmovanje za evropsko prvenstvo traja dve leti. Reprezentance igrajo po dvokrožnem sistemu. V skupino A – trenutno v njej igrajo Švica, Srbija, Litva, Armenija in Andora – pa se uvrsti zmagovalec. Vodeča reprezentanca po končanem prvem delu tekmovanja – spomladi 2009 - se uvrsti v kvalifikacije za nastop na svetovnem prvenstvu 2011 na Novi Zelandiji.

Slovenija igra v 3B skupini skupaj z ekipam Madžarska, Norveška, Avstrija, Danska

Kot mladinc/i smo zastopal Slovenijo tudi na Evropskih prvenstvih U18(do 18let) in U20. Nazadnje smo iz Prage(U20) dam prinesli 3. mesto. Zej sm pa ze mal prestr zato :P mamo za sabo podmladek, ki zastopa našo državo na evropskih prvenstvih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukvarja mglih ne, sem pa sodeloval na ene dveh prvenstvih ... še zdj bolijo rebra, ko pomislim na angleške norce ... in pohorske psihiče ...

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo vidt da še kdo povpraša po rugby-ju. Js igram pr Rugby Klubu Ljubljana. To soboto začnemo s tekmam...vabljeni

http://www.rugby-klub-ljubljana.si/

Kako to da komaj zacnete sezono?!

Nasa je ze proti koncu...igrali bomo se 3\4 tekme potem pa konec!

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...beach rugby Lignano...

to neki pravijo da se bomo tudi mi odpravili!

Zna bit zanimivo!

tuki mas posnetke...mi smo v modrih dresih...js kukr vem si povablen na ta turnir, k sprejmejo 10 al 12 ekip...drgač res uživancija čez cel viknd...po 4 tekme na dan vmes se v morje vržeš..ni da ni...je pa sploh doživetje ko igraš prot novozelandcem, ko ti zaplešejo njihov tradicionalni ples pred tekmo..imenovan HAKA... http://www.youtube.com/watch?v=7B_rshgsxb0...feature=related

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to da komaj zacnete sezono?!

Nasa je ze proti koncu...igrali bomo se 3\4 tekme potem pa konec!

:unsure:

ja tle je komi sneg zginu :) ...ponavad se igra od marca do junija..tko nekak... pa septembra do decembra

tole smo enkrat decembra igral prot nekim angležom..prijateljska...skor da nima smisla...je pa neki posebnga spet hehe

Popravljeno . Popravil Rocco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj banalno vprasanje:

kje pa si nabavljate cevlje?

jaz igram v drugi liniji (stevilka 4), pa bi rabu ene visje,z 8 klini...zdaj imam ene "navadne" (so kot nogometni,samo imajo ojacan sprednji del in 8 klinov....)

A se dobi kej v Ljubljani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj banalno vprasanje:

kje pa si nabavljate cevlje?

jaz igram v drugi liniji (stevilka 4), pa bi rabu ene visje,z 8 klini...zdaj imam ene "navadne" (so kot nogometni,samo imajo ojacan sprednji del in 8 klinov... .)

A se dobi kej v Ljubljani?

u Slo. nimas trgovine za rugby...ne da bi jst vedu. Hitrejš jih boš u italij staknu. Js sm jih 1x u Lignanu kupu...mislm pa da je tut neka trgovina v Udinah za rugby..Ponavad gre pr ns zmer kksn iz kluba u london, pa se mu da keš pa nabav kopačke.

ja za skram je kr fajn met kovinske...po možnosti 22mm dolge štifte...spet odvisn od podlage(trdote) igrišča...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u Slo. nimas trgovine za rugby...ne da bi jst vedu. Hitrejš jih boš u italij staknu. Js sm jih 1x u Lignanu kupu...mislm pa da je tut neka trgovina v Udinah za rugby..Ponavad gre pr ns zmer kksn iz kluba u london, pa se mu da keš pa nabav kopačke.

ja za skram je kr fajn met kovinske...po možnosti 22mm dolge štifte...spet odvisn od podlage(trdote) igrišča...

Uff...se mije kar zdelo!

Tam u Vidmu pa sem dobu samo ene Kipsta (plasticne...za 20e s popustom...za novinca je kar dobro...),samo zdaj vidim da eni visji stumfi bolj pasali!

Zdej se neki menijo da bi delali cevlje po narociliu; baje da je nek majster ki bi jih delal poz elo ugodni ceni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka vam,čast tistim,ki igrate.Moji prijatelji iz Mb so se tud lotili(Doberman)pa potem ni bilo kaj velik s tega!

Sem pa gledal trening-grda poškodba rame in ključnice!

Na prijateljski tekmi z mislim EMONA iz Lj.Pa sem se nasmejal kot že dolgo ne!Kot bi mački lovili miši! :P

No na tem beach rugby so se velik bolj izkazali!

Malo bi res morala država naredit-sploh v smeri zavarovanj igralcev.Ne pa,da jih dost nima plačanega niti dodatnega zavarovanja!Navsezadnje res "dosegamo"vrhunske rezultate.Oz prej boljše kot slabše od tistih v drugih športih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sledi kdo Six nations? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14.03.2009

VI.kolo Intelige: RK Makarska-RK Ljubljana 14-24 (7-6)

čestitke našim...to soboto 21.03.2009 pa gostimo RK Nada Split...ogled tekme možen v Stanežičah (Ljubljana-Šentvid).

za uro tekme se pa še ne ve...ponavad pop. ob 2h...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za soboto 21...ce bo vreme lahko da se sklatim gor pogledat! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!