Skoči na vsebino

Popravilo scooter JONWAY WHIPER


Flyingbush

Priporočene objave

Motor je še v garanciji pa mi je šel akumulator,sedaj na nožni vžig mi je vžgal opa crknil pri ponovnem vžigu pa je bencin začel teči pri zračnem filtri in skozi cevko (iberlauf) pri vplinjaču,svečko sem vzel ven spucal in dal nazaj ,pa mi jo takoj zalije in spet teče,kaj je to in kako popraviti,hvala za odgovor. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je še v garanciji pa mi je šel akumulator,sedaj na nožni vžig mi je vžgal opa crknil pri ponovnem vžigu pa je bencin začel teči pri zračnem filtri in skozi cevko (iberlauf) pri vplinjaču,svečko sem vzel ven spucal in dal nazaj ,pa mi jo takoj zalije in spet teče,kaj je to in kako popraviti,hvala za odgovor. :worship:

Prvo očisti dizo,potem pa če bo še bencin kar tekel pri iberlavfu je pa velika možnost da se ti je zagozdil plovec ali pa je v vplinjaču kaj odvito. V takšnem premeru če še je pod garancijo ga pelji pooblaščencu če ne pa snami vplinjač ter ga preglej. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapiralo na plovcu ne zapira dotoka bencina-100%. Zdej ne vem-če mš vakumsko (avtomatično) pipco za gorivo je tudi ta zanič. Aja pa če je zadeva 4T nelavfaj mašine ker ti je gorivo po vsej verjetnosti steklo tudi v olje!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!