Skoči na vsebino

Ultimate Survival


yamahadriver

Priporočene objave

Ja, res super oddaja!

Ko s padalom pristane v jezeru na Aljaski in stopi ven...suh?

Pol pa mokro..ne vem od kod-glej prvi stavek...obleko v 5 min nad ognjem posuši??

Ne vem zakaj pri meni na radiatorju v stanovanju to 3 ure traja??

Pol pa enega črva poje in ma dovolj za celi dan?

Sredi odaje je naenkrat oblečen v druge obleke...čeprav s sabo ni imel nahrbtnika??

Ja, tak iz avtodoma ven je lepo snemat?

Ko pa si blizu Kapadokije in 300 km okoli ni nič,imaš pa pol litra koka-kole in malo lepinje za celo noč......

Ali pa v Iranu pri 54stopinjah moped crkne sredi puščave ....

Pol pa res ni heca!

Te oddaje so posnete v stilu ko se dva tolčeta pa nobenemu nič?

In pol mladina to gleda in misli da lahko v gatah na Aljasko grejo!

Ali pa da je zlomljena noga postranska zadeva pri hoji skozi Saharo!

resnično življenje je pa nekaj čisto drugega! ....Pa saj to veste.. a ne?

Bambi !

1. Suh stopi ven???

2. Ja bohnedi da bi vse kar se dogaja v oddaji pokazali. Še to bi skos kazali kk obleke suši. To bi blo pa res zanimivo gledat h? :blink: ..pa a si že kdaj vidu v filmu ko grejo iz ene države v drugo pa rabijo 5min? To je tut čudno an?

No tk ti je to vse že yamaha povedu

Pa tk tisti ki jim kaj ni všeč bojo povedali vse negativnega. Še tist kar ni res. :)

Že letim ... upam, da je sosed doma, ko on ma pa BARVNO televizijo ...

:slap: :lol: :lol:

Popravljeno . Popravil ARMANY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship:

....drugače pa se tehnik preživetja naučiš pri tabornikih pa še marsikaj koristnega....

dr.looney :alien1:

sploh pri medvedkah ! meni so zmeraj pomagale preživet na taborenjih ! predvsem zvečer ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda se ve da mazne tut kaj hrane pa vode pri snemalcu. :D Drugače ti pa tak vedno na začetku oddaje piše, da prejema pomoč od ekipe, da je zaradi varnosti nekaj podatkov direktno poslano njegovi ekipi, ... Cenim človeka, da ni cel dan pred računalnikom, ampak ima rad naravo. Tudi to, da se ljudje zgražajo nad njegovo prehrano (pajki, škorpijoni, ličinke, surove kače) je povsem neopravičeno, saj narava pač ponuja kar ponuja. Sicer je veliko bolje imeti pečenega piščanca na krožniku kot živo kačo ali kaj podobnega, vedar je to samo PREDSODEK. :)

P.S.: Vsak dan gledam tudi oddajo Extreme Survival, čeprav ta traja slabih 25 minut (ker so še reklame) in je vmes še nekaj posnetkov iz zgodovine drugih ljudi).

Glejte in se fajn mejte! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če kdo ve kak je naslov oddaje ultimate survival ki je bila v ponedeljek 6 april??? Nažalost sm zaspau prej pa če mogoč kdo ve kdaj je (če je) ponovitev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če kdo ve kak je naslov oddaje ultimate survival ki je bila v ponedeljek 6 april??? Nažalost sm zaspau prej pa če mogoč kdo ve kdaj je (če je) ponovitev

Odvisn kje si gledal. Na Discovery sem vidu, da se že neki ponavlja, majo pa tudi Hrvati že, sam za tam pa ne vem kak je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, ne bi točno vedo. :D Maš najslednje možnosti: Patagonia, Baja Desert, Panama, ... Mislim da so se te vrtele ta teden poleg Sibirije in Sibirije 2 ... Jutri je neka posebna oddaja Ultimate Survival "Bear Eats". Po mojem bojo pokazali pač kaj lahko ješ na različnih krajih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisn kje si gledal. Na Discovery sem vidu, da se že neki ponavlja, majo pa tudi Hrvati že, sam za tam pa ne vem kak je.

Ja js na discovery gleam pa so se z 6im aprilom ob začele nove serije. Ja možn da je Baja Desert ko je u petek pon. če ni to že blo kdaj prej. Bear Eats sm že gledo XD itq vse živo poje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res dobra oddaja :yes:

Včasih ima tako nagravžne scene :xx: sem gledala, ko je moral pojesti surova kozja jajca, pa pil je neko smrdljivo tekočino iz kamelinega želodca ... fuj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak je na stvari ljudje: Če bi vi doživeli brodolom ali kaj takega bi take stvari mogli jest al pa bi umrli. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, sej vem, samo vseeno je odurno :unsure:

Mislim, da bi človek bil zmožen še marsičesa drugega kot samo pojest surova kozja jajca, če bi bil zares lačen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja neki jak al nekaj takega ... :blink: Tak ko sem napisal v prejšnjem postu je res ... Tistim, ki bi se živali zdele boge tisti ne bi preživel ... Saj večkrat pove tudi kako dobro resnično zgodbo na primer o treh ribičih ko so doživeli brodolom al nekaj takega. Zatekli so se k skrajnostim, preživljali so se s pitjem krvi od želv (ker je to vrjetno blo edino živo bitje tam, morja pa seveda ne moreš pit). Al pa en ko se je zguba na maratonu v Sahari, 9 dni ga je držalo pri življenju kri netopirjev, dokler ga niso rešli. :)

Eno vprašanje: Kolko snemalcev ma Bear ob sebi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, oddaja danes "Bear eats" je bla pač povzetek vzeh oddaj do sedaj, o tem, kar je jedel. Vsekakor najslabša oddaja za tiste, ki ne morejo gledat kako mu hrustajo krila kobilice med zobmi, kako kuščaru glavo bek odreže, kak ubija živali, itd. :D Predstavljajte si, kak bi blo, če bi bli v Sahari brez vode in hrane, ko bi zagledali tisto peščeno ribo ali škorpijo, ki je celo užiten. Vsaj jaz bi vrjetno planil po njem, zaradi izčrpanosti, lakote, itd. Razmislite! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baja Desert je bla ja ... :) Bila mi je zelo zanimiva. V ponedeljek sta dve novi seriji! Niti na Partisu jih še ni! Tak da nebi kdo reko da je že to blo in se ponavla al pa kaj takega ker so vsak ponedeljek ČISTO NOVE SERIJE. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tega pa res ne vem ... Maš prav ja. Vrjetno so celi tedn nove serije, s tem da so tiste serije, ki so v ponedeljek zvečer tudi ponovljene. .) :)

Popravljeno . Popravil yamahaengine
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj ko jo gledam bolj mi je fajna...

samo čas predvajanja je tak smotan..ob 12:00 še nism doma..ob 23:00 pa že ponavadi spim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj ko jo gledam bolj mi je fajna...

samo čas predvajanja je tak smotan..ob 12:00 še nism doma..ob 23:00 pa že ponavadi spim

Ja, jebi ga. :D Sej ni ob 12.00 ampak ob 12.50.. :) Danes sta dve novi epizodi - gledal bom samo prvo, druga pa si posnel, čeprav bi rad gledal obe. Torej danes od 22.00 do 24.00. :)

Glejte in uživajte! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!