Skoči na vsebino

Ultimate Survival


yamahadriver

Priporočene objave

Ja, jebi ga. :D Sej ni ob 12.00 ampak ob 12.50.. :) Danes sta dve novi epizodi - gledal bom samo prvo, druga pa si posnel, čeprav bi rad gledal obe. Torej danes od 22.00 do 24.00. :)

Glejte in uživajte! :D

isti k___..domu pridem glih ob 14:00 :trance_33_sleep: :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kera vam je do zdaj bla najbolša? Meni absolutno Sierra Nevada Mountain Range. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nej povem da tut jz to rad gledam :whistle: ... Če glih ulovim. Sm a ni zdej Bear Grylls umru?! Naj bi ga skat ubiu ko ga je loviu al kako? :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da si ti to mal zamešu (nisem pa siguren) sam skat je ubil tistega ki je imel na animal planet eno oddajo pa se ne morem spolnit imena :hmm: :hmm:

Ne me vzet preveč resno ker res nevem...mogoče je res bil celo to ta. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da si ti to mal zamešu (nisem pa siguren) sam skat je ubil tistega ki je imel na animal planet eno oddajo pa se ne morem spolnit imena :hmm: :hmm:

se uš že spolnu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zamešal si ja. :D Drugače zadeva z onim pa je že stara ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se uš že spolnu ...

A maš probleme...sm opazu da že skos pišeš same provokativne poste...sm zasledil da ne pišem dovolj čitljivo in se pač trudim izbolšat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res ponavlajo. Ampak nove epizode 100% bodo, drugače pa tudi Bear na svoji strani piše o dogodkih pri snemanju, itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, ni res. Ne verjamem. Danes sem prepričan, da če se pelješ recmo 20km počasnej od povprečno hitrega motorista, si že na repu statistike in ne boš v črnih številkah. 4 sure. Pa rešpekt je treba met. Rešpekt.

Prvo moraš gledat na zadevo drugač in imeti na umu sledeče:

-zadeva je prvotno show narave

-cilj je privabit publiko

-drugi cilj je, da začneš uporabljat balon med ušesi, ker večina TV generacije, ta "šport" opušča,

-pri nas take "survival tips & tricks" ne pridejo do izraza, ker ne poznamo diminzij kot npr. "10dni hoda do civilizacije" aka. predeli aljaske,kamčatke, različne puščave, ... Pri nas je vse bolj v stilu "5 minut do Mercatorja/Lidla/...". Ko je pa več pa že vsi jokamo/jo, kako je daleč, pa da je del ceste makedam,pa... :rolleyes:

Zanimivo bi bilo, da vsaj en teden poskušaš nekje prežvet samo brez štroma. Pa, ko je vsega veselja konec, ko zaide sonce. Pol zraven še upoštevaš npr. zimo ali pa dež(!), ko je svetlo med 8AM in 15.30PM, pa zunaj je -5°C. Pol za piko na i pa pomisli, da se pa moraš v takem okolju še najest, pa zakurit/segret, pa recimo, da moraš prehodit pot dolgo 3 tedne. Na kratko- naj...l si ga.

Itak pa v takih situacijah največjo vlogo igra mentalno stanje človeka. Če obupaš, zgubiš cilj,...., si popušil. Takih štorij pa je kar nekaj tudi v filmski obliki. Ajd, zdaj pa v Mercator na kofe. :krneki:

V kolikor bi kdo zelel poiskusiti na lastni kozi, kako zgleda prezivetje v naravi v realnostni in ne pred racunalniskim zaslonom ... www.parass.si

Bear Gryll, Ray Mears in ostali, obvladajo, ni kaj. :worship: So ljudje z znanjem in izkusnjami, ki pa kljub temu nastopajo v rezirani TV oddaji. Med dojemanje filmskega posnetka in obcutki mraza, utrujenosti in lakote, je lahko velika razlika :whistle: .

No, kljub vsemu, oddaje so dobro pripravljene in vredne ogleda :worship: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

633499557207723018-bear-grylls.jpg

Kaj je to Mordor? Na Googlu sem našo neke slike ampak ne vem točno kaj je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to Mordor? Na Googlu sem našo neke slike ampak ne vem točno kaj je to?

A nisi gledal Gospodarja Prstanov? Če nisi zamujaš eno najboljših triologij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne res nisem. Kera epizoda je bla danes? Nisem mogo gledat pa povejte če je bla fajn pa kaj je blo fajn ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne res nisem. Kera epizoda je bla danes? Nisem mogo gledat pa povejte če je bla fajn pa kaj je blo fajn ... :D

danes dopoldne so spet ponavljali...sam nisem siguren kje je bil, spolnim se pa, da je v mravljišču iskal jajčece vendar jih ni bilo :whistle::P:D

EDIT: Evropske alpe..tam je bil danes

Popravljeno . Popravil ARMANY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mogoče danes bla epizoda European Alps? (Francoske) Tak vsaj piše na Siol TV sporedu. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto minuto sma napisala. :lol: :lol: :lol1::lol1: Sem že gledal ... Zanimiva oddaja! Mislim da tukaj pokae, kak si iz vrvice narditpripomoček, ki ti lahko reši življenje, če se ti vdre sneg in je spodaj prepad itd.. Vsa umetnost je, da narediš več čim večjih vozlov, ki jih vlečeš za sabo po snegu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer in danes ob 12.50 je bil Ultimate Survival Mount Kilauea - gre za vulkan. Je kdo gledal že? Sicer ni nova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih zdele čakam na oddajo. :rolleyes: Slabih 10 minut manjka. :headbang: Včeraj sem gledal, ko je bil na enem havajskem otoku. Rad imam take filme, knjige, oddaje itd. kjer se znajde gdo na samotnem otoku in si postavi barako, uštima ''vodovod'' nabira hrano... No nekaj podobnga je blo v tem delu te oddaje. Samo na živce mi je šlo ker je prehitro odšel z otoka. :glare:

No čeprav sem se zelo nasmejal, ko je zaplaval po vodi in ga je opekla meduza. Moral se je ''poscati'' na opeklino, kar naj bi pomagalo. To sem videl že pri oddaji Brainiac, ki se mi zdi malo psihotična. Najprej nisem verjel dokler nisem videl te oddaje Ultimate Survival. Spremljam jo že cel mesec. Bral sem tudi forum na katerem neka ženska totalno skritizira njegovo oddajo; na kateri naj bi kruto pojedel surovo ribo in podobne stvari. Gledal sem tudi ta del serije in videl tudi kako je jedel ribo. Vsak NORMALEN človek bi jo pojedel za preživetje tudi surovo, pa naj zgleda še tako ogabno. Če ženska nima želodca zato naj pa oddaje ne gleda. Sprva tudi jaz oddaje nisem maral in je tudi nisem spremlajl. Toda ko sem pa enkrat gledal z zanimanjem se mi je pa oddaja zelo poučna. Tudi sam sem že probal zanetiti ogenj z lokom. Spekel sem si prst, toda ogenj je vžgal. Upam da bo Bear Grylls naredil Film o preživetju v divjini.

Tudi mene pa zanima če bo še posnel oz. če še snema oddaje?

Zanima me pa tudi kje se je on šolal? Na kakšno šolo je šel ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra odaja, ravno kar gledam zdej je v neki puščavi :headbang: ni ravno akcije kot v kaki džungli :slap: sam tip je res čist utrgan :kva2:

post-23297-1241215401_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!