Skoči na vsebino

Pogrešam


Pravokotar

Priporočene objave

Dobre stare cajte ................ ko ni iz vsake lukne JJ ven gledu in mi kar naprej grozi, da moram šparat, ker je bil on potraten.

Se že prav bojim pokrov od WC-ja dvignt ......................... da ne bo še tam..........................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....en mali filmček o zajčku in u51.....

ga ne boš doživela ker ga ni in ga ne bo :klicaj: :glare:

....anči a si pozabila da padam na delavce u kombinzonih s fršlusom... :?

in tvoj zajček buuny je podjetnik.....zajček je padu u šusu, nima šans......ker je dost že to, da sm jest podjetna :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešam doraslost med Slovenci, da bi enkrat končno nehali pogrešat in Jugoslavijo in "bratstvo in enotnost", ker se obnašamo kot kak neodrasel človek, ki se stalno ozira nazaj in pogreša brezskrbna otroška leta (kako je blo lepo takrat, ko sta ata in mama za vse poskrbela ...), ter se enkrat složili in delali za dobrobit domovine ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ima on fršlus-sem videla,sprobala :grim moj zajček :kva1: aja je padu ko si ga...... :smoke: Ja zajček da se ti kr moje riti držiš,pa ne boš padu nikamor,kot..... :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešam doraslost med Slovenci, da bi enkrat končno nehali pogrešat in Jugoslavijo in "bratstvo in enotnost", ker se obnašamo kot kak neodrasel človek, ki se stalno ozira nazaj in pogreša brezskrbna otroška leta (kako je blo lepo takrat, ko sta ata in mama za vse poskrbela .. .), ter se enkrat složili in delali za dobrobit domovine ...

O Jugoslavijo..... :P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vemo sploh kaj bi???? ne vemo.....zato pa smo tle.......na compu......namest, da bi probali dobiti tisto kar pogrešamo.....grem spat....al pa ne.....al bi???.....al pa nebi.....kera bedna nedela.....kje si sonce?????........vsaj neki te ne pusti na cedilu.....pogrešam pondelk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vemo sploh kaj bi???? ne vemo.....zato pa smo tle.......na compu......namest, da bi probali dobiti tisto kar pogrešamo.....grem spat....al pa ne.....al bi???.....al pa nebi.....kera bedna nedela.....kje si sonce?????........vsaj neki te ne pusti na cedilu.....pogrešam pondelk

:OK: prid k nam delAT boš mel vsak dan ponedeljek,tud v nedeljo :grim
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POGREŠAM 100 €

Kaj je na Hondi kej crknulo? :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešam prostor na katerem počivajo sayotovi ojri... :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!