Skoči na vsebino

Pogrešam


Pravokotar

Priporočene objave

pogrešam sonce, topli vetrič, suho cesto, vikend brez obveznosti in vožnjo z mojo rdečo kapico :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogrešam sonce, topli vetrič, suho cesto, vikend brez obveznosti in vožnjo z mojo rdečo kapico :cry:

2x... samo da moja ni riđa kosa .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogrešam sonce, topli vetrič, suho cesto, vikend brez obveznosti in vožnjo z mojo rdečo kapico :cry:

[/quote

iz ust si mi vzel :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogrešam sonce, topli vetrič, suho cesto, vikend brez obveznosti in vožnjo z mojo rdečo kapico :cry:

enako...sam, da z mojmu črnmu kozličkam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pogrešam svojo grmečo muco!!!!!!!!! :( poleti je grmela k ..... pa še full sva uživala!!! :P gdaj bo spet vreme.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Weekend, dopust z motoklapo v daljnjih kajih, staro klapo trenutno pa tudi posteljo in mir pred tečnimi sodelavci, ki kar nčejo in nočejo razumet, da morajo sami kaj naredit in ne mora nekdo drug namesti njih vse delat :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Weekend, dopust z motoklapo v daljnjih kajih, staro klapo trenutno pa tudi posteljo in mir pred tečnimi sodelavci, ki kar nčejo in nočejo razumet, da morajo sami kaj naredit in ne mora nekdo drug namesti njih vse delat :SS

Na dolgo furo lahko greš v petek :naughty: če bo vreme... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temo o Broju Jedan, ki jo je včeraj odprl brum brum. Zgleda, da motosvetova vlada tudi marsikaj pomete pod preprogo.

Svojo slabo vest ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešam to, da bi se kdaj nekateri pogledali v špegu in sprejeli posledice za svoje otročje, debilno in neresno obnašanje brez javkanja, javnih obvestil in obsojanja vseh drugih, ki so grdi grdi osebno maščevalni prasci, ki jim kratijo osnovne človekove pravice.

Aja, se bojim, da ni tako velikega špegla, ki bi prenesel vse tole javkanje. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešam to, da bi se kdaj nekateri pogledali v špegu in sprejeli posledice za svoje otročje, debilno in neresno obnašanje brez javkanja, javnih obvestil in obsojanja vseh drugih, ki so grdi grdi osebno maščevalni prasci, ki jim kratijo osnovne človekove pravice.

Aja, se bojim, da ni tako velikega špegla, ki bi prenesel vse tole javkanje. :SS

Pogrešam to, da bi včasih moderatorji tudi svoje nabijaške poste kdaj pa kdaj pogledali v špeglu.

Aja, si že napisala, da ni tako velikega špegla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!